Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taLenna

usuwanie znamion barwnikowych ŚLĄSK /Katowice

Polecane posty

Gość taLenna

mam wystające pieprzyki - znamiona barwnikowe. Gdzie mogę je usunąć na śląsku i jaki jest orientacyjny koszt zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjfgjfg
jezeli nie masz 18 lat co gornoslaskie centrum zdrowia matki i dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam usuwane ogromne znamię w klinice MSW w Katowicach ponad rok temu, jestem zadowolona, nie pamiętam nazwiska doktora ale robi to chyba jeden, taki średniego wzrostu, zaokrąglony starszy pan. Niezwykle sympatyczny i życzliwy, odpowiada i tłumaczy jak są wątpliwości. Zabieg finansowany z NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loskens
Wszystko zagojone: 1 znamie (4 szwy) zagojone, kompletnie nic niewidać, żadnej blizny 2 znamie (bez szwów, zostawiona dziurka po wycięciu) widać malutki czerwony sladzik ale jeszcze sie goi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaka
a czy najpierw bylyście u dermatologa po skierowanie czy od razu do chirurga poszłyście. a może miała któraś usuwane laserowo , zamrażane bądż w prywatnej klinice- jeżeli tak to jakie były to koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka105
ja mialam w katowicach w centrum matki i dziecka usuwanego gruczolakowlokniaka i pan onkolog chyba bardzo mnie polubil bo po zabiegu strasznie sie uparl na usuwanie 4 znamion (jedno na plecach jedno kolo pepka i dwa kolo piersi) co kontrola to mnie z tym meczy ale ja wcale nie zamierzam tego usuwac nawet to jego straszenie nie dziala bo pod takimi znamionami moze byc jakis czerniak albo cos a mi kolejny problem nie potrzebny wiec do poki nic mi sie z tym nie dzieje to podziekuje za te dodatkowe blizny i strach ze moze z takiego glupiego znamienia cos sie wiekszego zrobic. lekarze lubia rbic eksperymenty tylko to nie oni pozniej maja problem jak cos sie stanie tylko my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj bylam usunac pierwsze znamie z 4 do usuniecia ( a ogolnie znamion mam moze z tysiac) usuniete mam znamie co mialam na twarzy - poki co jak patrzalam pod plastrem to mam dziure:/ mam nadzieje ze sie ladnie zagoi bo nie chce miec duzego sladu na twarzy. w styczniu ide usuwac kolejne. a bylam w katowicach na zelaznej. byl tam ktos z was usuwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja usunęłam laserowo 2 pieprzyki w klinice Amaryllis w Bytomiu, zabieg szybki i bezbolesny, po pieprzykach nie ma śladu, rewelacja, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten zabieg usuwania jest bezbolesny? nie ukrywam, że bardzo obawiałam się wizyty i nadal się obawiam, ale w końcu zebrałam się na odwagę i zapisałam do gabinetu http://chirurgnaczyniowykatowice.pl/... mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli laserem to polecam ci w chorzowie w Q10 maja swietnych specjalistow. Ja czesto tam usuwam, bo mam mnóstwo i robie po troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o ceny związane z zabiegami usuwania znamion to raczej sprawa indywidualna, co moim zdaniem jest akurat w porządku. Pytaj o takie rzeczy bezpośrednio u osób, u których taki zabieg zdecydujesz się wykonać. W Katowicach masz świetnego specjalistę - http://www.chirurgangiologkatowice.pl/ który prowadzi własną poradnię naczyniową. Wykonywał mi zabieg usuwania znamion dwukrotnie i z pełnym sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewqqq
dr Sierociński, przyjmuje w centrum Katowic - polecam /E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz sobie do Gliwic do Serafin Clinic, robilam korektę powiek i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×