Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dadddda2

Uwaga na fale radiowe i thermage !!!

Polecane posty

Gość dadddda2

widze non stop zachecanie do poddawania sie tym zabiegom...fale radiowe rf i inne ktore niby podgrzewaja kolagen i go stymuluja to bujda na resorach ! Ja jestem co prawda po thermage , na poczatku bylo super, po kilku miesiacach skora wyglada gorzej niz przed. Powieki wisza jak u mopsa,luzna wiotka skora. Konsultowalam sie z pewnym lekarzem, focusy rf, thermage i inne odmladzacze powoduja podgrzanie kolagenu , to bialko ktore zmienia swoja strukture, tak jak podgrzane bialko na patelni, na poczatku obkurcza sie a potem kolagen sie degraduje tzn niszczy! ! ! To nie tylko moje zdanie, radze poczytac na amerykanskich forach. Za te pieniadze warto zrobic wypelniacze, wydac kase na zdrowe jedzenie i sport, a w ostatecznosci isc pod noz. Ja robie plastyke powiek ,nie mam innego wyjscia. Nie dajcie sie nabierac na kit wciskany przez gabinety, wzieli kredyty na maszynki wiec z czegos trzeba to splacic...pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj namiar
na te amerykańskie strony. Muszę przyznać, że zaciekawiło mnie to bardzo. Do tej pory słyszała tylko źle o thermage, a o innych rf nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustatłuszczowe
Zdziwiona jestem tym co piszecie. Robiłam Thermage na całą twarz bez powiek 2 lata temu, robiłysmy razem z kolezanką, więc pan doktor dał nam trochę zniżki, wówczas zabieg był bardzo drogi nie to co teraz. Wczesniej miała robiony kwas hialuronowy w usta, policzki i bruzdy nosowe, ale potrzebowałam czegos do ujędrnienia i odmłodzenia skóry, wiek juz nie ten. Przez pierwszy miesiac po Thermage nie widziałąyśmy z koleżanką efektu, skóra zaczęła sie ujedrniac po około 1,5 miesiąca i niesamowicie się ujędrniła. Ani ja ani ona nie spodziewałyśmy się takiego efektu, do pół roku polepszałą sie jedrnosc skóry, po tym okresie efekt jest cały czas taki sam. Ten zabieg ma to do siebie, ze obkurcza włókna kolagenowe które z wiekiem są rozciagnięte i stopniowo następuje ich obkurczenie. POMYLIŁYŚCIE ZABIEGI DROGIE PANIE, tu jest duzo reklamy na tym forum, najpierw ktoś pisze o beznadziejnoisci jakiegos zabiegu a później niby inna osoba wchodzi i pisze o innym zabiegu że jest rewelacyjny. Ja Thermage zrobie znów jak zacznę się starzec. Jest to najlepszy dostępny u nas zabieg na pojedrnienie skóry, na lifting jeszcze długo się nie zdecyduję, bo nie chę miec sztucznej twarzy. Fraxel nie jest na pojędrnienie skóry, tylko na zniwelowanie porów i usunięcie blizn po tradziku. Nie załuje ze zrobiłam Thermage ( chociaż wówczas pozyczałam pieniadze od koleżanki) i polecam go wszystkim. To jest rewelacyjny zabieg na pojedrnienie skóry, szczególnie na podniesienie owalu twarzy i jest to pięknie widoczne, ale nie od razu po zabiegu. Ktoś kto pisze, ze efekt był od razu i zszedł po 3 tygodniach to nie miał tego zabiegu. Mieszkałam w Stanach kilka lat, plastykę powiek górnych robiłam w Stanach, poniewaz w Polsce nie znalazłam zaufanego lekarza. I właśnie w Stanach doktor wykonujacy mi plastyke powiek polecał na moją twarz Thermage. Będziesz miała problem ze znalezieniem stron na ameryk forach z negatywnymi opiniami o Thermagu. Sprzęt jest amerykański excluzywny, ale wart wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam w tod nie wierze
Fajnie ze jestes zadowolona :) ja jednak nie wierze w czary mary, zostane przy wypelniaczach, szkoda pieniedzy na eksperymenty . Opinie sa zbyt skrajne,Aquamid tez mial byc zbawieniem, poczytajcie w watku- aquamid przestroga, istny horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freyyka__
mamuska_kwiatuszka - zmartwilas mnie tym , tez chciałam iść na focusa , ale teraz nie wiem :( to sie wydaje byc logiczne o czym tu piszecie ale ja ciągle mam nadzieje ,ze to jednak działa . Coz poczekam na inne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustatłuszczowe
Przeczytałam i tak nic nie ma o złym działaniu fal. Poucz się angielskiego skarbie. Badania zawsze sposoruja firmy produkujace sprzęt czy wypełniacze. A kto inny ma za to zapłacic? Kowalski z ulicy pewnie. Nikt mi nie wciśnie kitu, że Thermag'e nie działa, działą na pojedrnienie skóry rewelacyjnie. Wypełniacze to inna sprawa a pojędrnienie skóy inna. Możesz wypełnic sobie policzki wypełniaczem, ale to nie pojędrni skóry, a mozesz zrobic Thermag'e jak ci wisi skóra, ale policzków nie wypełni tylko pojędrni skóre. Są to dwie rózne sprawy. Kiedys miała robioną Sculptrę na owal twarzy i nie zdała takiego egzaminu jak Thermag'e, był efekt, nie powiem, bo Sculptra tez dział na pojędrnienie skóry, jak mi pan doktor powiedział jest specyficznym wypełniaczem, który pojędrnia również skórę, ale to nie to co Thermag'e. Po Thermage'u skóra cofa sie w czasie i jest to bardzo widoczne u mnie w szczególności na owalu. Nie robiłam powiek Thermage'em, wiec nie wypowiadam sie. Miałam plastykę i tez jestem zadowolona. Z czasem pewnie zrobie sobie Thermag'e na powieki, żeby utrwalic efekt plastyki. Tam mi radził lekarz, nie polski, amerykanin. W Stanach robiłam plastykę i byłam wniebowzięta tak jak i po Thermage'u. Zabiegi odmładzające to moja pasja. Chyba to widac. Teraz jestem pod wrazeniem powiększenia ust tłuszczem. I też jestemn zadowolona. Trzeba sie samej przekonac co jest dobre dla mojej skóry, jak się nie wypróbuje, to wychodzą takie bajki, że po Thermage'u efekt znikł po 3 tygodniach, efekt dopiero zaczyna się pojawiac po miesiacu. Wcześniej nie ma co na efekt liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciewiona,,,,,
Czytając to forum mam wrażenie ,że przesiadują tutaj lekarze i nawzajem obrzucają się błotem by przyciągnąć kogoś do swojego gabinetu . Coś w tym niszczeniu skóry musi być ,ale z drugiej strony jest dużo zadowolonych osób , sama widziałam efekty po thermage. Na jednego działa na innego nie . Tak czy siak nie warto bazować tylko na forach , wiecie zapewne że ostatnio modny jest marketing szeptany , fałszywe wpisy na forach , przekupione uzytkowniczki z dużą ilością postów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
jeszcze raz: zrobilam, nie działa. Mówię o Thermage'u. Mozecie wcześniej znleźc moje posty, gdiześ od maja 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa posiadaczka Księcia
zaciewiona,,,, Ja też nie wiem juz komu wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
na temacie o thermage'u, nie na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynakoani
Zastanawiam sie nad Thermażem, widziałam efekt po tym właśnie na owalu na dole twarzy u mojej znajomej. Dawno się nie widziałysmy, a wiem ze ona robi małe co nieco i pochwaliła się co robiła. Na policzki zrobiła 10 zabiegó laserem frakcyjnym, miała dołki po trądziku z lat licealnych, dobrze pamiętam jej twarz, była brzydka i podziurawiona, zawsze miała w liceum duzo pryszczy. Laser jej bardzo pomógł. A na owal twarzy i podbródek zrobiła raz Thermaż i też nic jej nie wisi a co nieco wisiało. Myślę, że wiele zabiegów działa tylko jak ktos pisał, że na różne problemy sa rózne zabiegi, trzeba zabieg dopasowac do skory. To gestia dobrego kosmetologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj namiar
No i teraz to jestem przestraszona. Piszecie , że rf seria zabiegów w odstępach ok. miesięcznych, a w większości gabinetów mówią, że raz na tydzień ( odnoszę się do zabiegów maszyną focus rf). To jak to jest prawidłowo? Czy ktoś robił sobie coś tym focusem, czy to ściema? Thermage podobno bardzo boli???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Nie tylko dobrego specjalisty ale przede wszystki uczciwej oferty. Jestem kosmetologiemi znam się nieco na rzeczy, a na co dzien spotykam takie oferty gabientów, że aż trudnomi uwoerzyć, że ich właścieciele nie boją się,że ktoś ich pozwie... Thermage jest skuteczny, ale pod warunkiem że jest to thermage, a nie zwyczajne fale radiowe. A coraz częściej spotykam na stronach internetowych gabinetów nazwę thermage, a jak zaczynam czytać to okazuje sie że to jakies chińskie urządzenie... Klientki nie znają się przeciez na wszystkim i dlateo później jest tak wiele niezadowolonych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Thermage przyjemy nie jest. A co do zabiegów z RF to faktycznie powinny byc one przeprowadzane co miesiąc (przynajmniej tak zalecaja firmy, których zabiegi faktycznie daja dobre efekty) ewentualnie co 3 tygodnie. Dlaczego? Bo podczas zabiegu stymuluje ise produkcje włókien kolagenowych i elastynowych, a te nie powstają w kilka dni tylko właśnie w około 4 tygodnie. Dlatego po miesiącu od zabieiegu widac pierwszy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
miałam na 100% Thermage. I bolało jak cholera. ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magra Łagra
Focus to nie jest ściema , uważam ,że nieuczciwe gabinety ,które serwują serie 10 zabiegów w odstępach jeden na tydzień lub co dwa tygodnie są odpowiedzialne za brak efektów i działanie odwrotne z zamierzonym. Kolagen potrzebuje czasu ok 3-4 tygodni ,więc jeśli znów po 2 tygodniach go podgrzejemy to co się dzieje ? Pomyśleć logicznie . Robiłam na oczy tzn mięsień okręzny oka , faktem jest ,że nie miałam baardzo opadniętych powiek niemniej jednak ''oczy były mniejsze'' , po 1 zabiegu po upływie ok 2-3 tyg był widoczny efekt .Było to ok 2 miesiące temu i na razie jestem zadowolona . Po własnym doświadczeniu oraz po poradach wykonującej zabieg kosmetyczki mogę stwierdzić ,że działa bynajmniej u mnie . Zdaję sobie sprawe ,że u wszystkich może nie być rezultatów tak jak u mnie . Jeszcze jedna ważna rzecz , po zabiegu nie robić masażu twarzy przez 3 tygodnie . Niebawem wybieram się na ujędrnienie skóry na udach tzn 3 zabiegi co miesiąc każdy , jesli po drugim nie zobaczę efektu zrezygnuje z trzeciego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja popieram autorkę
nikogo nie obchodzimy, robią na nas doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magra Łagra
to już wiadomo ,że ściema , a jesli chodzi o szyje to ciezki temat ... znajdź dobry gabinet z dobra rzetelną obsługą ,ale na szyje to chyba mezoterapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only syneron
jak twierdzi celesta !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miimozaa
Na szyje rewelacyjny jest Regeneris. Musisz zrobic kilka zabiegów, efekt murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia VVVV.
Te gabinety wmówią nam wszystko, aby tylko kasę u nich zostawić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak od technicznej strony:)
te fale radiowe to w istocie prąd o wysokiej częstotliwości - o częstotliwości fal radiowych. ten prąd jest bipolarny lub monopolarny (unipolarny to to samo co monopolarny). Bipolarny to taki gdzie dwie elektrody są umieszczone blisko siebie - tak w uproszczeniu to obie są w obszarze zabiegu - jest bezpieczny, bo dokładnie wiadomo którędy płynie prąd. Monopolarny to taki gdzie mamy aktywną elektrodę w obszarze zabiegu a pasywną gdzieś przy ciele w sporym oddaleniu - jest mniej bezpieczny bo nie znamy dokładnej drogi, którą prąd płynie. To był problem thermage - prąd działał nie tylko w obrębie skóry ale także głębiej niszczył tkankę tłuszczową - takim ryzykiem obciążone są wszelkie urządzenia monopolarne - dlatego są w zaniku - nowe urządzenia w tej technologii to chyba tylko czeski exilis, który z pewnością dziedziczy wszelkie ryzyka thermage, a zalety thermage (bo miał) to już niekoniecznie bo to inna kombinacja energii (ps. nie wiem czy exilix jest dobry czy zły - wiem tylko jakiego typu energii używa - monopolar +ultradzwięki). tak więc prąd RF tak ale bipolarny i oczywiście od uznanych światowych producentów - najlepiej sprawdzać urządzenia nie na naszych kochanych forach gdzie 50% wpisów to dostawcy lub gabinety tylko tam gdzie wymagania i liczba spraw sądowych o odszkodowanie są najwyższe - w USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam zabiegi najpierw focus rf a po roku zaffiro i jest super efekt ale na niego trzeba czekać. Przed zabiegiem warto sprawdzić czy salon ma certyfikat CE i upewnić się czy nie jest to podróbka. Dystrybutorzy umieszczają na swoich stronach informacje, które salony posiadają te urządzenia. W ten sposób unikniemy rozczarowania, że zabieg został wykonany marną podróbką... http://www.ogniwo.net/forum/topic/id/2476/stripped_title/botox-kwa-hialuronowy-kontra-zabiegi-pobudzajace-kolagen/page/1#post5749

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rf ale sprawdzony i bipolarny
CE to mają chyba urządzenia a nie gabinety??? gdzie widziałaś CE na focus RF??? według mnie nie ma takiego dokumentu - ja nie znalazłam - jest na melody - tak nazywa się to chińskie urządzenia a nazwa focus rf to tylko handlowy trik na Polskę, że niby urządzenie z USA - ten temat był już na kafeterii wałkowany:) bipolarny prąd RF działa - jak ktoś wczoraj pisał zrobiłam szybki skan tego co się sprzedaje w USA - bardzo duża takich urządzeń, najwięcej chyba synerona i dostępne analizy pokazują, że ich liczba rośnie - to znaczy że działają i jak operator potrafi to rezultaty są co najmniej satysfakcjonujące i nie ma niekorzystnych skutków ubocznych - inaczej byłyby w zaniku - tak jak prąd monopolarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
To prawda, syneron przoduje obecnie w zabiegach nieinwazyjnego odmładzania i technologiach laserowych oraz IPL. Urządzenia tego producenta to eStyle, eLight, eMax, eLaser. Na rynku jest wiele podróbek, nawet nazwy brzmią tak samo tylko są inaczej pisane, np. z myśłinikiem E-Light, E-Max, E-Style. Także radzę na to zwrócic uwagę. Poza tym Syneron opiera się na technologii Elos łączącej źródła światła z prądem RF czyli falami radiowymi i tak: - do odmładzania mamy IR(podczerwień) +RF - do usuwania włosów laser diodowy +RF, lub IPL+RF - do fotoodmładzania IPL+RF Proszę jednak nie mylić technologii Elos ze zwykłymi zabiegami łączącymi np. IPL+RF. Jedno drugiemu si enie równa i nie daje takich samych efektów. Jełśi chodzi o CE to to jest to znak oznaczający zgodność producenta urządzenia z obowiązującymi wymogami unii europejskiej. Produkt tym oznaczony nie zagraża zdrowiu i środowisku, nie gwarantuje jednak jego skuteczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj namiar
A co sądzicie o pelleve? Czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto nie warto
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajderka
Swarcel wyslij mi zdjecia na priva tez mysle o tym zabiegu i tez o brzuchu pozdro bluehole4@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swarcel
To jakaś bzdura, Thermage nie likwiduje tłuszczu. Ja mam brzuch normalny, tłuszczu mi nie zlikwidował tylko zaje.. naciągnął skórę. Na tłuszcz masz Slim Lipo, Smart Lipo, Body Teti i Body Jet. Ktos wypisuje bzdury. Jak masz wiszaca skórę to robisz Thermage , jak masz wiszacy tłuszcz to go odsysasz. Ktos tu pisze bzdury, widac ze się nie orientuje i nie zna się na zabiegach. Na różne problemy są różne zabiegi. Musisz dopasowac taki zabieg który rozwiaże twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×