Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wolumetria

Polecane posty

Gość gość

Hej Dziewczyny! czy ktoras z was robila wolumetrie? jestescie zadowolone? ile trzyma sie rezultat?nie wyglada sie sztucznie? moze u JarkaJarlinksiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrine_z_kliniki
Wolumetria polega na przywracaniu objętości tkance. Jeżeli ktoś nie przesadzi efekt jest bardzo dobry. Efekt zależy od tego, jakiego preparatu użyjemy: - kwas hialuronowy np. Juvederm Voluma (trzyma od roku do dwóch lat) - hydroksyapatyt wapnia np. Radiesse (trzyma 1,5 roku do dwóch lat) -Sculptra (2-3 lata, ale zabieg trzeba powtórzyć 3-6 razy po 4-6 tygodni) - tłuszcz (dożywotnio, natomiast należy pamiętać, że często 1 zabieg nie przynosi zadowalających efektów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W celu modelowania twarzy można zastosować zabieg Voluma lub nici hialuronowe. W przypadku Volumy nowoczesny wypełniacz ze stabilizowanego kwasu hialuronowego działa liftingująco odmładzająco i nawilżająco na skórę twarzy. Zabieg zalecany jest do wypełniania policzków, kości policzkowych, skroni i podbródka. Zabieg pozwala osiągnąć natychmiast bardzo naturalne efekty. Poprzez remodeling twarzy uzyskujemy efekt liftingu. Skóra zostaje nawilżona na nowo wygładzona i napięta. Efekty utrzymują się od 12 do 18 miesięcy. Natomiast nici hialuronowe to rozwiązanie estetyczne pozwalające w nowatorski sposób wykorzystać kwas hialuronowy do modelowania twarzy. Opiera się na stworzeniu specjalnego "rusztowania" dla skóry przez wprowadzenie preparatu do wybranych obszarów i przywrócenie im harmonijnych kształtów.Wypełnia braki w objętości tkanki, podnosi i uwypukla skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggdula
Ja nie byłam przekonana do nici, zależało mi na osiągnięciu naturalnego wyglądu, dlatego zdecydowałam się na zabieg wolumetryczny u dra Krajewskiego i jestem zadowolona. Efekt był bardzo subtelny, nie wyglądałam jak naciągnięta itp. Robiłam zabieg chyba z rok temu i teraz zastanawiam się nad powtórką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jest pucułowata twarz polecam nici, a jezeli bardzo szczupła to wolumetrię. A to jak długo sie utrzymuje w dużej mierze zależy od metabolizmu człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwas hialuronowy jest superowy . Jak się wypełnia policzki to cały "chomik" idzie do góry i kącik ust od razu też i jeszcze do tego wygładzają się zmarszczki w bruździe nosowej. Taki liftingujący efekt.Trzeba wtedy dać dużo preparatu, nawet po 3-4 ml na stronę. Ja na taki zabieg chodzę do Aestheticmed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze polecicie mi dobry gabinet-w którym moge zrobić wolumetrie. Duzo ich jest,ale przyznam ze zupełnie nie wiem na co patrzeć przy wyborze gabinetu.Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....i znów przewaga reklam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, właśnie mam zamiar wybrać się do Bellisany na wolumetrię. Będę wdzięczna za wszelkie za i przeciw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabieg nićmi liftingujacymi PDO! Ja robilam ten zabieg u dr. Wojciecha Żarowa w Bielsku-Białej. Jestem mega zadowolona, efekty są zniewalajace!!!!! Polecam wszystkim, którzy maja problem z tzw „chomikami”ale takze do poprawienia owalu twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest naprawdę bardzo dużo zabiegów, które pomogą w tym, żeby odłodzić twarz i sprawić, że skóra będzie bardziej napięta. Tylko, żeby faktycznie efet był zadowalający to trzeba odpowiednio dobrać, ja byłam na konsltacjach u dra Osucha i jeszcze się nie zdecydowałam na 100% ale prawdopodobnie poddam się zabiegowi face lipofilling .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolumetrie polecam na AL.KEN 54.Robilam u dr Wypler i jestem zadowolona, efekt jest naprawde fajny. Preparat i precyzja podania ma duze znaczenie wedlug mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaraskrobek
Jestem na świeżo po liftingu wolumetrycznym u pani dr Agnieszki Ledniowskiej. Jak wrażenia? Na plus. Przede wszystkim zabieg był zrobiony w znieczuleniu kremem Emla i był to oryginalny krem a nie jakaś podróbka jak to często w innych gabinetach bywa. Sam efekt też jest zadowalający, tak krótko mówiąc to twarz mi się podniosła, nie jest taka zapadnięta jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa kropla rosy
napiszcie kochane ile taki zabieg kosztuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JTB
proszę o opinię na temat specjalistów w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Naprawdę godny polecenia jest prof.Paweł Surowiak z Wrocławia. Wybitny specjalista.Ściągnął mi z buzi kilka lat w naturalny sposób. Indywidualnie dobiera zabiegi w zależności od potrzeb danej twarzy. U mnie były lasery frakcyjne na powieki, bo tam był największy problem. A teraz wolumetria i dolina łez. Jest pięknie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam lipofiling twarzy w systemie puregraft. Jako jedyni wykonują go w Dzierzoniowie w DreamLift dr Grzegorczyk. Oprocz uzyskanej wolumetri dzieki zabiegowi poprawia sie jakosc skory. Cena 2500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie gdzie najlepiej robią doline lez i ogólnie wolumetrię twarzy, chodzi mi o dokładnosć i precyzję wykonania, żeby nie bylo nierówności, grudek itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest własciwy wybór. Klinika Aestheticmed będzie w 100% pewnym i profesjonalnym rozwiazaniem, takim godnym polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebecccca
Ja miałam przeprowadzone modelowanie twarzy - ust i dolnej części twarzy - w CZS Damian. Efekty są bardzo zadowalające, usta nabrały jędrności, czuję się z sobą dużo lepiej. No i brak jakichkolwiek skutków ubocznych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina254
Ja miałam wykonywany zabieg, który nazywa się z Ellanse i z tego, co przed nim wyczytałam jest najlepszy. Wiele osób w internecie go polecało. Z racji, że mieszkam w Krakowie wybrałam się do SCM estetic. Mialam tam wczesniej tez wykonywana mikrodermabrazje, wiec przy tym wyborze zostalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na takim zabiegu byłam w Beauty Factory Fabryka Urody Poznań. Mam bardzo dobre doświadczenia z tym miejscem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobitki podajcie ceny, please !!!! ile co kosztowało niech mam trochę jasności na co się decyduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie poda cen , bo to same reklamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że cena takiego zabiegu nie jest jednoznaczna, bo to zależy przede wszystkim od zakresu takiego zabiegu. Na pewno ceny będą się też różnić od województwa. Dla mnie najważniejszy był efekt. Zabieg robiłam w Klinice Zakrzewscy u dr Magdaleny Zakrzewskiej i dla osób szukających sprawdzonych specjalistów mogę polecić. Wszystko było wykonane bardzo profesjonalnie, rezultaty na pewno utrzymają się przez długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona000
A ja mam dylemat, kwas hialuronowy czy Ellanse do zrobienia volumetrii twarzy, mam chomiki i policzki obnizyly sie i nie wiem co jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremy jednak nie dawały sobie rady z tym problemem.I tutaj jednak najlepszy okazał sie zabieg u dr Dmytrzaka w Szczecinie-z wygładzaniem własnie kurzych łapek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę właśnie czy nie wybrać się na ten zabieg, żeby poprawić trochę kształt twarzy. Słyszałam, że w Dermedice w Krakowie wykonują ten zabieg i efekty są spoko.. był tam ktoś, może polecić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam w gabinecie Dermedika i mogę szczerze polecić, zabiega trwał krótko bo około 20 minut :) u mnie wykonywał go pan dr Łukasz Ordynowski, świetny specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×