Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madalina

worki pod oczami

Polecane posty

Gość madalina

Dziewczny czy możecie mi coś poradzić co zlikwiduje moje worki pod oczami.Nigdy wcześniej nie miałam opuchnięć pod oczami dopiero jakieś 5 miesięcy temu się pojawiły.zbiegło się to z botoxem jakie miałam wstrzykiwany właśnie bod oczy.ale nie jestem pewna czy to od tego.będę wdzięczna za dobre rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalina
dziewczny czy mozecie mi cos doradzic na te worki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak dermatolog
mi mówił, że u kobiet, ktore maja tendencje do opuchlizny pod oczami źle wstrzykniety botoks moze tak zadzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalina
tylko ze botox juz mi puscil a worki zostaly,czy to wogole zejdzie mi??minelo juz 5 miesiecy od wstrzykniecia botoxu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nia ma nic wspólnego
zrób sobie Thermage a bedziesz miałą oczy jak licealistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuracja dotleniajaca
pod oczy soraya, mi pomogl ten kremik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za zabieg
thermage i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalina
Dziewczyny mozecie mi cos co pomoze zlikwidowac mi te wstretne worki pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka 2000
Tak naprawdę na worki to tylko pomoże chirurg plastyk bo tam jest wstrętny tłuszcz, który się nagromadził. Ja miałam 20 lat worki aż wreszcie poddałam się plastyce powiek i zdrowieję. Jutro już będzie dwa tygodnie ale oczy są jeszcze brzydkie. Podobno do miesiąca się dochodzi. Czekam cierpliwie. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest krem na tłuszczyk pod oczami firmy liposes. Właśnie go zamówiłam i zobaczymy. Dziś od mojej doktor dowiedziałąm się tez że to może być przyczyną odwodnienia organizmu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka 2000
Cieszę się, co dzień jest lepiej dziś byłam na wizycie kontrolnej,wszystko idzie ku dobremu ale trzeba mieć cierpliwość. Tak naprawdę nie warto czekać i obnosić się ze swoimi workami pod oczami bo to naprawdę dodaje lat. Wiem bo je miałam. Dziewczyny odwagi nie warto czekać zwłaszcza jak sie skończyło 40 lat. Im jest się starszą tym skóra jest mniej elastyczna i dłużej się dochodzi. Jednak jak ktoś robi górę i dól miesić trzeba na to zarezerwować ze wzgledów estetycznych i zdrowotnych. Oczy są osłabione pieką łzawia a zwłaszcza przed komputerem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbana 40stka
ciekawe jak krem moze zadzialas na "tluszcz" pod oczami? fizjologicznie raczej niemozliwe!! owszem worki sie zmniejsza uzywajac zelu przeciw opuchliznie ale to tylko tymczasowe i na pewno nie likwiduje...ew poprawia na kilka godzin wyglad. Niestety nie wiem jak to sie ma w polaczeniu z botoxem ale prosze nie wiezcie w kremy "cuda" na wory tylko chirurgia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna71
Botox nie pomoże. On paraliżuje mięśnie więc na worki nic nie pomoże. ja mam botox i worki są nadal. Lekarz nawet wstrzykiwał mi go nad workami żeby to jakoś podnieść ale to nic nie dało. Myślę że tylko chirurg tu pomoże ale ja największy problem mam z urlopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten krem jest używany przez dermatologów przy zabiegach:) Zamówiłam go w bio medzie i działa tak samo jak lipoliza pod oczy \"bombarduje\" tłuszczyk nagromadzony i ogranizm go usuwa. Krem ten jest przeznacony także w okolicy podbródka. Koszt niewielki ( 122zł) i watro zobaczyć jaki da efekt:) Czekam aż paczka przyjdzie:) Pozdrawiam:) Worki tłuszczowe mam od jakiegos miesiąca, kiedy chciałam intetsywnie przytyć ( jadłam niezdrowo) i zamierzam je szybko przepędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kremik działa! Można go stosować 2 razy w tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gmail i jak po tym czasie dzialania kremu?? faktycznie jest taki dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma rewelacji bo stosuję go dwa razy w tyg, bo tak trzeba. Jest o Niebo lepiej! Jesli to problem z tłuszczykiem pod oczami to warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Worki pod oczami to był dla mnie koszmar.. mam uczulenie na kosmetyki i nic nie mogłam z nimi zrobić. :( Pomogły mi dopiero suplementy diety weelness pack. Codzienna dawka zawiera 2 kwasy omega 3, antyoksydanty 100 razy silniejsze niż witamina C i jedną tabletkę typowo witaminową. Po 3 miesiącach po workach nie było śladu a też nie po to kupowałam te tabletki. Jeśli naprawdę chcesz coś z tym zrobić, polecam z całego serca. Są dostępne tutaj: https://pl.oriflame.com/wellness?store=2105145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden oddaj mężowi a drugi przelóż na plecy rzadko ktoś nosi dwa na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi kremy nie pomagały, w końcu zdecydowałam się na zabieg Plasma http://mwclinic.pl/component/k2/item/7-plasma w MW Clinic w Skierniewicach i powiem wam, ze zabieg okazał się całkiem skuteczny. Oczywiście cudów nie ma, ale skóra wygląda dużo lepiej, worki są wyraźnie zredukowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×