Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajka2326

wygląd nosa po zdjęciu gipsu

Polecane posty

Gość kajka2326

Witam! Dziś zdjęto mi opatrunek gipsowy i na razie nie jestem zadowolona z efektu operacji. Szukam osób które przeszły operację korekty nosa i pamiętają jak zmieniał się ich nos od czasu zdjęcia opatrunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boyce
Witam, też jestem ciekaw opinii innych, ponieważ od wczoraj nie noszę gipsu i jakoś tak niemrawo...ile czasu schodzi opuchlizna gornej wargi ? bo wyglądam jakby mnie osa ugryzła...dodatkowo od gipsu też mam odkształcenia na nosie i póki co od wczoraj nic nie zeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trochę lepiej wyglądam chociaż nos cały jest spuchnięty. Najlepiej wygląda z boku jak patrzę w drugie lusterko. Powiem szczerze po zdjęciu gipsu nie byłam zachwycona wcale. Miałam nadzieję, że zmiana będzie diametralna na korzyść a tu nic. Może trochę lepiej. Nos niby nie boli ale lepiej go nie dotykać. Ja mam najbardziej spuchnięte między oczyma, koniec nosa też( wygląda na razie jak pyrka....) i na środku po obu stronach policzków. Na nos zakładam jeszcze ten gips- dziś 2 raz i mam wrażenie że rano jest on jeszcze bardziej spuchnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja górnej wargi nie mam opuchniętej w ogóle. Od początku nie miałam. Mój nos na razie jakby przyklejony do mnie. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto was operowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka miała operowany nos, po zdjęciu widziała dużą róznice, nos wyrażnie mniejszy ( od profilu). Jednak mi się wydaje że nie bardzo on jej się zmienił od czasu zdjęcia gipsu- tzn skrzydełka nosa nie są opuchnięte i oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka też miała podobny problem i mówiła, ze musiała zastosować zabieg medycyny estetycznej. Nie pamiętam dokładnie czy botoxu czy kwasu hialuronowego użyła ale efekt był niesamowity. jak chcesz to tutaj masz adres salonu, w którym była na zabiegu: http://www.agnieszkasplawska.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź idź z ta reklamą... załosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Kulicki mnie operował. Wydaje się b profesjonalny. Mam nadzieję, że jak ta opuchlizna zejdzie będzie dużo lepiej. Na razie nikt z moich najbliższych się efektami nie zachwycił. Nie wyglądam gorzej ani lepiej... W sumie niewielka różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta stronka podana wcześniej jest nie na temat.... Boyce miałaś podcinane też skrzydełka nosa u podstawy że taka spuchnięta warga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boyce
w sumie to sama warga nie jest spuchnięta ale obszar pomiędzy nią a nosem. Miałem osteotomie poczwórną, ścinany garb i zwężanie nosa...ze skrzydełkami raczej nic nie robili...najbardziej irytuje mnie wlasnie napęczniała ta górna warga i opuchlizna między oczami....wyglądam jak sid z epoki lodowcowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wyglądam jeszcze nieciekawo. Miałam ten sam zabieg. Mnie denerwuje ta pyrka na czubku nosa i to że boki policzków są spuchnięte. Jak dotykam tych kości które były stykane ze sobą to są spuchnięte i bolą. No i trzon nosa- miejsce między brwiami napuchnięte porządnie. Ogólnie całość minimalnie lepiej. Końcówka nosa i miejsce gdzie blizna tak są spuchnięte że prawie ich nie czuję jak dotykam opuszkami palców. A co u ciebie Boyce? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boyce
u mnie te same objawy czyli wszystko obolałe i opuchlizna...dodatkowo z lewej strony mam odciśniętą skórę od gipsu, która nie chce wrócić do normalności...poza tym w ogóle nie oddycham....obydwie dziurki zablokowane na amen...żadnego przepływu powietrza...wszędzie czytam, że to normalne, że jest opuchnięte wszystko i że muszę poczekać...no ale ileż można oddychać samą buzią ? Już 2 tygodnie po zabiegu a na poprawę się nie zanosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam odcisk od gipsu nie przejmuj się. Ale od początku od wyjęcia setonow i tych następnych opatrunków - korków w 4 dobie oddycham normalnie. I nie używam żadnej soli fizjologicznej czy wody morskiej do zraszania wnętrza nosa bo nie potrzebuję. Mój dr nie kazał mi stosować żadnych leków na obniżenie opuchlizny i normalnym kremem do buzi smarować twarz . Czytałam na forach ze dużo ludzi ma problem z oddychaniem. Na youtube pooglądałam sobie w wersji angielskiej wypowiedzi osób tydzień, dwa, trzy po zdjęciu gipsu. Oni wszystkie te nasze objawy wymieniają i mówią z doświadczenia. Pooglądaj sobie uspokoi Cię to. wpisz np: rhinoplastic two weeks after....Pozdrawiam cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się czuje pacjent po operacji ze znieczuleniem ogólnym? Co odczuwa? http://goo.gl/bh7ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samica neandertalska
Bezpośrednio po zdjęciu gipsu miałam śliczny, mały, szczupły nosek! Myślałam, że się popłaczę ze szczęścia. Niestety, po paru godzinach nochal spuchł i teraz wygląda jak u murzyna. I muszę się ukrywać w domu jak ciężko chora osoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nos po zdjęciu gipsu nie wyglądał ładnie. W zasadzie nie widziałam różnicy. Po 3 tygodniach jest minimalnie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeszły wam te odciski od gipsu?po jakim czasie? ja mam z jednej strony na górze i dole nosa odciski i za bardzo nie schodzą ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaka9dd
Ja miałam gips zdjęty w zeszłym tygodniu i też mam jeszcze odcisk na skórze ale po jednej stronie tylko. Po drugiej był niewielki i już go nie widać a ten został. Ale dziewczyny piszą że schodzi więc czekam:) Co do opuchlizny to jak u większości - mam opuchnięte policzki i nasadę noska między brwiami no i czubek. Z oddychaniem mam rożnie- jednego dnia nie mogę a drugiego jest lepiej- miała któraś takie wahania? Lekarka w każdym razie przy zdjęciu gipsu była zadowolona więc jestem dobrej myśli Napiszcie mi po jakim czasie po zdjęciu gipsu miałyście wyznaczoną kolejną wizytę kontrolną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duży masz ten odcisk? i czy bardzo zmienia wygląd nosa? bo u mnie to jest masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kto Cie operował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaka9dd
Nie, no u mnie tragedii nie ma, po prostu jest widoczny ale żeby jakoś zmieniał kształt to nie... a jak to u Ciebie wygląda? Może masz tam większą opuchliznę? A co mówił lekarz? Mam nadzieję że Ci to szybko zejdzie Ja na szczęście nie mam na co narzekać w tej chwili, wszystko jak u innych co piszą i lekarka też mówiła, że takie objawy są normą No i mnie operowała pani doktor Żukowska w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mnie żukowska także tylko, że mnie w Białymstoku :) nie rozmawiałam bo jest podobno na urlopie a w białym bedzie dopiero 13 stycznia :/ nie wiem co robić bo martwię się trochę:( a mogły byśmy wymienić się fotkami może ja nie potrzebnie się martwię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania126
hej':) moglabym z kims pogaadac o opercji ? mam dola :( 2 tygodnie po zabiegu......wygladam jak swinka:( nos wydaje sie taki duzy:( i nie moge sie usmiechac..warga gorna lekko spuchnieta chyba, a moze lekarz cos skiepcil sama nie wiem. jest kto tez mial taki moment depresji po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszka222
ania ja jestem tydzień po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli można wiedzieć to u kogo robiłaś operację, bo to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos tu jeszcze jest ja jestem swiexo po operacji za dwa dni sciagam gips, boje sie poniewaz wyczuwam mala kulke po lewej stronie nosa pod gipsem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimkaaaa
Hej, Ja jestem! :) W poniedziałek miałam zdjęty gips i przyklejone plastry. Samą operację miałam 1go grudnia. Dziś jestem po zdjęciu plastrów i wyglądam jak Avatar z dużym czubkiem nosa. Od momentu wyjęcia setonów nie miałam żadnych problemów z oddychaniem, poza tym swobodnie się uśmiecham i mogę delikatnie smarkać nos. Jak dotykam okolice garbka przy zwężeniu u gory to czuje ból. Poza tym boli mnie jeszcze czubek nosa ale też tylko przy dotyku. Szczerze mówiąc, jestem troche przerażona, że ludzie po 3 tygodniach od operacji nie widzą różnicy. Ja w kształcie nosa widzę ogromną różnicę. Póki co nie jest zbyt urodziwy przez opuchliznę, ale jak tylko ona zejdzie, to będzie przepiękny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po operacji a w przyszłym tygodniu idę na zdjęcie gipsu,strasznie się boję efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×