Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jana

Wypelnianie zmarszczek wlasnym tluszczem u P. K. Turczynskiej

Polecane posty

Ostatnio jakos ucichlo i nikt nie pisze nic ani zlego ani dobrego.... jezeli ktoras z Pan robila ten zabieg u P. K. Turczynskiej ,Prosze o opinie ..czy ktos moglby wypowiedziec sie w tym temacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypelnianie tluszczem ...czy nikt tego nie robil ? l prosze o komentarz Szczegolnie prosze Panie ktore robily ten zabieg u P Turczynskiej..poniewaz mam do niej najblizej... dlatego jestem zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara Pani Morgue Usher
A co kogo to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HalinaWałkowa
3 lata temu robiłam policzki tłuszczem po odessaniu bryczesów Co chcesz wiedziec, napisz to Ci odpowiem. Ogólnie zadowolona byłam i jestem bardzo. Do tej pory jeszcze mi policzki trzymają. Co dla mnie najwazniejsze to to, że nie miałąm żadnej sztuczności na twarzy. Policzki wyglądają bardzo naturalnie. Nie nie mogę zarzucic, wszystko na 6+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie dzieki ze sie odezwalas. ..3 lata super...tak dlugo trzyma? Robilas ten zabieg u Dr. Turczynskiej ... juz wtedy robila wypelnianie tluszczem...??? na forum gdzies czytalam ze dopiero od poprzedniego roku...ale pewnie jak zwykle pomylka... tez zalezy mi zeby wygladac naturalnie... gdzies przeczytalam ze jest sie bardzo opuchnietym po zabiegu ..a jak bylo u Ciebie , ja jestem bardzo podatna na siniaki i opuchniecia... jak dlugo mialas opuchlizne czy byly siniaki ..czy wkolo oczu tez wypelnialas? a szyja czy tez mozna? Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SwarceI
oj u tej Pani to się trzyma nawet 10 lat, bo to najlepszy gabinet!!!!!!!!!! Ja chcesz to podam ci jej stronę www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz_z_reklamą
Poczytajcie o tej Pani na forach gdzie trzeba się logować tam opinie są raczej słabe a niektóre wręcz fatalne. Kafetria jest super do reklamy nie ma logowania, pełna swoboda. Dlatego nigdy nie sugerujcie się opiniami na tym portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Szwarcel
dziwie sie, ze jeszcze tu na tym forum piszesz, powinnas juz dawno odejsc. Bezczelna reklama - ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze że ktoś dosadnie napisa
ł z tą Panią K.T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahha
lekarz medycyny pracy. Jak wejdzie sie do niej to kolejka kierowców czeka na zaswiadczenia, buhahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandruś
Ja jestem zadowolona z zabiegów u p. Turczyńskiej. Przede wszystkim podoba mi się, że potrafi dobrze doradzic. Robiłam u niej policzki własnym tłuszczem latem w tamtym roku. Chciałam zrobic kwasem hialuronowym, ale tłuszczem wyszło mnie o połowę taniej i mam bardzo naturalne policzki, takie jak miałam 10 lat temu. W listopadzie Macrolane na piersi, też jestem zadowolona. Co prawda kolejki są w poczekalni, ale same panie. Kierowców żadnych nie widziałam a byłam kilka razy, coś wymysla tu jedna i ta sama osoba. Pójdx i zobacz a przekonasz się sama. Salon medycyny estetycznej Gejsza, ul. Lisowskiego 18. W Zielonej Górze jest najbardziej wziętym lekarzem medycyny estetycznej, pięknie robi usta i ceny ma o połowę niższe niz inni lekarze. Usta zrobione przez nią trzymają mi się od półtora roku. Sporo moich koleżanek jeździ do niej i też są zadowolone. Jestem jej pacjentką odpóltora roku, wcześniej chodziłam do innej lekarki, ale to nie to. Tamta robiła na ilosc, im drozszy zabieg tym lepiej, nie zwracała uwagi na mnie tylko na to, żeby zedrzec. Pania Turczyńską bardzo chwalę i nie mam zamiaru zmieniac lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhhh
Madrusiu dobrze, że dzisiaj Prima Aprilis bo jeszcze by ktos uwierzył w te twoje opowieści :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka_90
Następny dziwiny watek.Własny tłuszcz-moze z tyłka ? Co za dziwne rzeczy.Ja mam zajebistego lekarza,który zdecydowanie odradza mi taki zabieg i własnie za tydzień,jestem umówiona na zabieg z takim wypełniaczem http://beautymed.pl/produkty/wypelniacze/ellanse Własnie mineło mi 17 miesiecy od volumetrii i teraz chce zrobić sobie czymś trwalszym.A na pewno nie zadnym tłuszczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda nie znam lekarki, o której mówicie, ale sam zabieg jest dość popularna. Tłuszcz jest pobierany zwykle z ud (pośladków też) i jest odpowiednio preparowany przed wstrzyknięciem, To dużo naturalniejsza metoda niż np. botox czy kwas. Z resztą zobaczcie co na ten temat mówi lekarz: http://www.youtube.com/user/drplastyk#p/a/u/2/tIvgLDMmMYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie polecam tej pani. Zdecydowalam sie na usta i zmarszczki nosowe.Wyrzucone w bloto pieniadze.Jest tania i stad ta popularnosc.Jestem 2 miesiace po zabiegu i nic nie widac.Zaluje wydanych pieniedzy i bede szukac kogos lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezoinkaa
Padam na twarz,matoko czego to jeszcze nie wymyśla.Dokładnie nie wiem na czym to polega,ale sama nazwa tego zabiegu mnie przeraza.A co jesli ktoś na tyłku nie ma az tyle tłuszczu zeby zrobić sobie z niego policzki ;))albo wypełnić zmarszczki? Wczesniej ktoś pisał o zabiegu ellanse,wklejam link,bo dosyc dobry jest ten zabieg z tego co czytam. www.ellanse.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonnnn
O ciekawy jest ten zabieg... Zwlaszcza jesli tak naprawde juz decydujemy sie na zabieg wypełniajacy to własnie zeby był on i długotrwały i z zadowalajacymi nas efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madellinka23
Dobrze,wszystko pieknie,długo widac efekty,ale mysle ze tez i sam zabieg odpowiednio kosztuje.Czy to się rzeczywiscie bedzie opłacac ? Jak to wyglada własnie pod względem cenowym ? Bo ja tez nie chciałabym zeby wypełniacz utrzymywał sie tylko np. pół roku,bo to szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cybejek
O tłuszczu pisałam na powiększanie ust. To wszystko jest podobne jak przy powiększaniu kwasem hialuronowym, tylko wczesniej strzykawką pobiera ci tłuszcz tyle ile trzeba i nim powieksza usta. Najpierw leżysz na boku jak ci pobiera a pózniej na plecach jak powiększa usta. To długo nie trwa, jakieś dwadzieścia minut. A odnośnie kierowców to prawda, poczekalnia jest jedna. Ale niektórzy kierowcy to przystojniachy. Warci grzechu. Jednemu dałam swój numer i czasem się widzimy. Może, może... Ah,,. cóż to już inna historia, ale usta mam ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria-31
czy mocno sie puchnie po powiekszaniu tłuszczem ust , i co z siniakami ? czy tak samo jak po kwasie czy mocniej , ma ktos jakies doswiadczenie , pytam tych co robili u turczynskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliwinas
Oj, mocno sie puchnie, usta bardzo mocno, tydzień są spuchnięte, ale policzki nie. Policzki na drugi dzień są już ładne. A usta raz robiłam kilka lat temu, powiększenie nie duże, ale naturalne. Policzki za to rewelacja. Jak u młodej dziewczynki. Ust więcej nie robiłam tłuszczem bo nie mogę pozwolić sobie na tydzień urlopu tylko dla ust. Ale policzki warto i to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnjjjdjdk
Mam pytanie, tu piszecie o wypelanianiu ust i policzkow , a czy mozna wstrzyknąc ten tluszcz w okolice np skroni ? przedniej czesci twarzy? Zauwazcie, ze u mlodych ludzi okolice ktore wymienilam są ''pulchne'' ,widac z daleka ze skora jest gruba ,z wiekiem ten tłuszczyk ucieka, twarz robi sie kanciasta, koscista i wysuszona dlatego staro wygladamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policzkomaniaczka
Nie odpowiem bo nie wiem. Ja od dziecka miałam płaską twarz, w wieku 19 lat miałam pierwsze wypełnianie tłuszczem. Tłuszcz miałam wzięty z brzucha. Byłam bardzo zadowolona już po tygodniu. Twarz wygladała super. Drugi raz był po roku. Z pierwszego tłuszczu po roku zostało trochę, więc według wskazań lekarza ponowiłam zabieg. Koszt jakie wówczas ponosiła moja mama były olbrzymie. 4000zł za jeden zabieg. Po 3 latach po drugim zabiegu na twarzy było jeszcze dużo tłuszczu. Jak pokazałam zdjecia sprzed zabiegu mojej koleżance to nie wierzyła, że to ja. I zabieg obecny pod koniec tamtego roku. U p. Turczyńskiej. Koszt 1000zl. Policzki są piekne, wypukłe. Są nadal ciągle takie same dzisiaj jak po zabiegu. Różnice kosztowe duże, ceny na to spadają, ale i po trzecim zabiegu nie miałam żadnych siniaków. Po pierwszym trwały tydzień. A po ostatnim nic. Pewnie metody też są lepsze niż kiedyś. Według tego co lekarze mówią, po 2-3 zabiegach wypełnienie utrzymuje się długo. Musi to być prawda skoro po drugim zabiegu utrzymywało się już długo. Dla osób z płaską twarzą to jest dobry sposób na poprawienie urody. Tłuszczem można też podnieść pośladki. Do tego się obecnie przymierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmojen.de
wypełnianie tłuszczem jest o tyle dobre, że jest 100% bezpieczne, ja robiłam to u dr zdzitowieckiego, bardzo szybki zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dolaczylam do forum, poniewaz zainteresowal mnie temat. Widzialam stronke dr. Turczynskiej i zadziwiaja mnie niskie ceny, sposob opisu. zabiegi wydaja sie proste , tanie , bezbolesne, bez skutkow ubocznych, prawie jak usuniecie zeba w znieczuleniu. :D) Czy moglby mi ktos przyslac na e-maila zdjecia po zabiegu i napisac, czy rzeczywiscie za niska cene mozna poprawic sobie co nieco i to na dlugo, wlasnym tluszczem W innych klinikach te zabiegi sa koszmarnie drogie....?pozdrawiam moj e-mail dgrzes1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnka
Pani K.Turczyńska,jest uczciwym lekarzem i nie zdziera z pacjętek ogromnych pieniędzi a to się liczy. Szkoda,ze Pani doktor nie mieszka blizej mojej miejscowości( mieszkam w Toruniu),z pewnością bym skorzystała. Słyszałam,że gdy wykona źle zabiegi to,stara się go naprawić w ramach darmowej poprawki - mało jest takich lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.derma
to każdy lekarz stara się tak zachować, bardzo dobry jest dr Zdzitowiecki, przy okazji jest po prostu dobrym człowiekiem, można się z nim dogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renner71
UWAGA!!! do osob pokrzywdzonych przez KATARZYNA TURCZYŃSKA- lekarza medycyny pracy ogłaszającego się jako dermatolog, lekarz medycyny estetycznej itd Jesli chcecie uzyskac odszkodowanie to napiszcie.juz kilka spraw jest prowadzonych przeciwko pani Turczynskiej. Ma ograniczenie wykonywania zawodu w związku z tym ze uszkodzila wielu osoba ciało. Ma postawione również zarzuty przez okręgowego rzecznika odpowiedzialnosci zawodowej. Kontakt renner71@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marczyńska
Weszłam na forum żeby poczytać o nowościach, ale na dzień dzisiejszy znów ogarnę twarz tłuszczem. Rok temu robiłam u Turczyńskiej i byłam zadowolona, zresztą nie pierwszy raz, Rener czy mogłabyś podać maila do siebie, bo trochę zgłupiałam czy do Niej jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marczyńska
Przepraszam, mail jest. Napiszę bo nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×