Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wypełnienie doliny łez Teosyal Redensity II Wrocław

Polecane posty

Gość gość

Witajcie! Czy któras z Was była na zabiegu wypełnienia doliny łez + cienie. Zastanawiam się, czytam różne fora, opinie. Zabieg koszt w granicach 1200zł - tylko się waham - czy faktycznie daje to efekt. Mam bardzo cienka skórę pod oczami i obawiam się skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mi Pani wykonujaca te zabiegi odradzila ze wzgledu na krotki czas efektu bo od 3 do 6 miesiecy osobiscie polecam dlugotrwalsze wypelnianie restylane albo sugriderm. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robiony w styczniu w RENOMOWANYM salonie w Krakowie i powiem ci, że szkoda kasy. Naraziłam się tylko na arogancję zarozumiałej lekarki. Najpierw wstrzyknęła mi 1 ml, po dwóch tygodniach jako, że efektu nie było poszłam jeszcze raz nasłuchałam się, jakie ja to mam ubytki pod oczami, jaką ona to ma wiedzę i i że konieczny jeszcze jeden mililitr. OK zapłaciłam. Po dwóch dniach pod oczami wyszły mi gluty, ale nie miałam już ochoty rozmawiać z tą głupią babą, jako, że miałam urlop przesiedziałam tydzień w domu, gluty trochę się zmniejszyły, a teraz tj. po ponad miesiącu nie widać już nic. DWA TYSIĄCE POSZŁY SIĘ WIETRZYĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A JA MAM POWIKLANIA PO TRII Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA TEOSYAL REDENSITY II Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 2000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy możesz wysłać mi zdjęcie dwóch powiek? Jak odpiszesz to podam e maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic wogole nie daje ten zabieg! zaraz po zabiegu przy miejcowym przypuchniecu jest ok chociaz szalu nie ma zmarszczki wracaja a since jeszcze bardziej widoczne niz byly. Zdecydowanie nie polecam szkoda pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również odradzam ten zabieg. Zapłaciłam 1300 zł u Mirackiego w w-wie. Efekt Tyndalla. Zamiast cieni worki. Niczym ich nie zatuszujesz. Wyglądasz gorzej niż przed zabiegiem. O zwrocie kasy za źle wykonany zabieg lekarz nawet nie wspomni. Zaproponował zabiegi laserowe oczywiście odpłatnie. Muszę czekać aż wchłonie się kwas. Ciekawe jak długo?. Już nie będę się próbować odmładzać. Bo to są tylko próby. pięknie to wszystko wygląda w telewizji w programach o metamorfozach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka76
Od dawna borykałam się z cieniami, lekkim opuchnięciem pod oczami, cienką skórą.Oczy wyglądały na zmęczone, smutne. Zdecydowałam się na ten zabieg. Byłam na pierwszym zabiegu w Bytomiu; pani dr podzieliła ampułkę na dwa zabiegi. Cena za oba 500 zł. Trzeba zrobić 2-3 zabiegi. Efekt - wg mnie rewelacja, poprawa już o 30%, cienie rozjaśnione, skóra pod oczami grubsza. Niedługo drugi zabieg. Bezpośrednio po zabiegu ślady wkłuć utrzymujące się ok 4-5 dni, jeden mały krwiaczek utrzymujący się ok. 8 dni (zakryłam korektorem). Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STOP Powikłaniom
Kto waszym zdaniem ma prawo wykonywać zabiegi medycyny estetycznej? Powikłania w medycynie estetycznej po zabiegach u osób nieuprawnionych: martwica, blizny, wysokie rachunki i twarze usiane ropnymi guzami to tylko część efektów. Osoby bawiące się w lekarzy również zapraszamy, może będą miały na tyle szczęścia, by pomyśleć... Zobacz zdjęcia i podyskutuj, nie kryjąc się pod pseudonimem. https://www.facebook.com/feelbeauty.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anieczka76
niestety ładny efekt ale krótkotrwały, wszystko zeszło. Dziś zrobiłam jeszcze jeden zabieg i zobaczymy...na cienie słaby chyba, bo powinien być po pierwszym efekt. Lekarka gwarancji nie daje, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadziejny .Dziewczyny nie dajcie sobie tego wstrzykiwać . To jest tak mizerny i słaby preparat , ze szlag mnie trafia ,że sie tak dałam nabrać obietnicom lekarki .Wydalam b.duzo pieniędzy na zerowy efekt. Wyglądam gorzej niż przed wypełnianiem a dodam jeszcze , ze cienie i grudy pod okiem to codzienność .Nigdy wiecej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie sama podaję kwas w dolinę i inne miejsca , są na tym forum tematy gdzie dziewczyny same to robią , posłuchałam ich i od jakiegoś czasu jestem zadowolona z siebie + kasa zaoszczędzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pomysł z tym samodzielnym podawaniem kwasu, gdzie nauczyłas się jak go podawać i gdzie go kupujesz?, z tego co wiem to preparaty do gabinetów lekarskich sprzedawane sa tylko lekarzom,nie każdy moze sobie tak przyjsc i kupić, a może mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacie anatomię że wykonujecie samodzielnie zabiegi? Nie boicie się że preparat moze pochodzić z czarnego rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drmedest
no podawanie samu preparatu... no gratuluje i to w doline... nawet niektórzy lekarze się boja to robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybnik
Nigdy więcej Redensity II ! Czytając broszurę reklamowa producenta zdecydowałabym się od razu . Zachwyt pod niebiosa. Zreszta lekarka nie proponowała mi niczego innego do wyboru . Miałam problem z jedna grudą pod okiem (stare wypełnienia stylage ) . Zamiast rozpuścić grudkę i zająć sie tym problemem to rozpuściła mi wszystko w obydwu pod nowy , świeży kwas . Wstrzyknęła mi to dziadostwo w minimalnych dawkach i kazała czekać na efekt . I czekałam tygodniami. Nigdy to juz nie wyglądało dobrze. Oczy podkrążone ,smutne, pofałdowane . Jedno inne drugie inne . Odizolowałam sie od towarzystwa , bo wyglądałam jak ofiara nieudanego zabiegu . Nie wytrzymałam i poszłam pokazać ten mizerny efekt z nadzieją na ratunek. Pani doktor była zirytowana tym , ze ja nachodzę i śmiem być niezadowolona . Padły zdania , ze tak jest naturalnie i mam nie patrzeć do lustra jak mi sie nie podoba i czy na pewno nie byłam gdzieś indziej w międzyczasie ?! Wydaje mi sie , ze tak spierniczyla , ze nie miała pojęcia jak to naprawić . Skrytykowałam kwas jaki mi podała i dotarło do mnie , ze mam sobie isc . Było niemiło i ostatecznie zostało na tym , ze po sześciomiesięcznej udręce trafiłam do prawdziwego lekarza , który mi te zepsute oczodoły naprawia ... odradzam Rybnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykonalam wypelnianie doliny lez preparatem Redensity w klinice Miracki przy Al.Wilanowskiej. Efekt za 1500 zl tragiczny - nierownomiernie rozlozone walki pod oczami. Wg mnie preparat zostal wstrzykniety zbyt szybko i tylko w 2 miejscach pod kazdym okiem ("zabieg" trwal moze max minute) Dr odeslal mnie na RF w ramach naprawy efektu. Wydalam zatem dodatkowo 4*100 zl pod same oczy + 1800 na twarz i efektu ZERO, co oznacza niezmiennie wiszace niesymetryczne worki pod oczami. Kwota w sumie za dramatyczny efekt: 3700 zl. SZOK. Przyjaciele i znajomi bardziej odwazni pytaja co mi sie stalo albo mowia wprost, ze wygladam na potwornie przemeczona lub chora. Jestem kompletnie zalamana...Radze Wam czytac opinie nt. lekarzy wykonujacych zabieg. Nawet dobry chirurg moze nie miec zadnych dosw. w danym zabiegu i skrzywdzic pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj miałam polowe dawki zaaplikowaną w Katowicach... Na drugą część preparatu mam zgłosić się za miesiąc, natomiast juz po podaniu widziałam efekt!!! Dolina łez zmniejszona i spojrzenie wypoczęte!!! A dodam ze tak miałam wyglądać po dwóch zabiegach laserowych które na początku roku robiłam w klinice w Katowicach na Mickiewicza...lecz się nie doczekałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janula991
Ja byłam w Keramedzie na Porannej 31 i efekt jest zdecydowanie zadowalający. Po zabiegu po prostu mogę znów po ludzku patrzeć w lustro, a nie myśleć tylko o swoich kompleksach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do januli999 jeżeli możesz to napisz czym miałaś wypełnianą doline łez i ile to kosztowalo i kto robił, to delikatny obszar i chciałabym oddać się w dobre, sprawdzone rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrzegam wszystkich przed tym preparatem! To gowno jakich mało, od roku walczę ze skutkami ubocznym. Mam nadzieję że jakiś dobry lekarz mi to naprawi. Niestety "lekarka" która mi to wykonywała to istny rzecznik. Dziewczyny naprawdę zastanówcie się czy nie ma innej alternatywy bo później może być za późno. Do dziś oczy mam opuchniete a skóra wygląda gorzej niż przed. Kto nie wierzy mam zdjecia mogę wysłać na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolina lez

uwaga doliny lez nie wypelnia sie kwasem hialuronowym zwlaszcza gestym.

Pzrestrzegam przed ania dermatolog ze Szczecina z RADDISONA ,wiecej inf na priv

stosuje geste wypelniacze gdzie robią sie worki i zwala ze oko winne,na dzien dziejszy zaden renomowany

lekarz nie wykomuje tych zabiegów kwasem...omijac szerokim lukiem, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redensity 2

Ja miałam wstrzykiwany.. Ze względu na ponoć trudną dolinę łez pod jedno oko dostałam prawie 1ml..na drugie mało wystarczyło ale nie chciała mi p. doktor więcej wstrzyknąć. Dzień po zabiegu miejsce lekko opuchnięte, zasiniałe.. Minęło 2.tygodnie poprawa jest, różnicę widać ale cienie nie zniknęły w 100%.P. Doktor prosiła abym po miesiącu zjawiła się na wizycie w celu wstrzykniecia kolejnej dawki tam gdzie "przybrakło". Ogólnie zadowolona jestem bo miałam dużo większe cienie i podpuchniete oczka. Ja zapłaciłam 400zl gdyż robiłam w ośrodku COSMO MEDICA WARSZAWA.. ośrodek szkoleniowy lekarzy😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teosyal? za 500 zl
Dnia 7.02.2016 o 20:56, Gość Aneczka76 napisał:

szanowna pani ampulka tego kwasu 1 ml kosztuje wiecej niz pani zaplacila za zabieg, czy aby napewno to byl teosyal redensity 2

 

 

Od dawna borykałam się z cieniami, lekkim opuchnięciem pod oczami, cienką skórą.Oczy wyglądały na zmęczone, smutne. Zdecydowałam się na ten zabieg. Byłam na pierwszym zabiegu w Bytomiu; pani dr podzieliła ampułkę na dwa zabiegi. Cena za oba 500 zł. Trzeba zrobić 2-3 zabiegi. Efekt - wg mnie rewelacja, poprawa już o 30%, cienie rozjaśnione, skóra pod oczami grubsza. Niedługo drugi zabieg. Bezpośrednio po zabiegu ślady wkłuć utrzymujące się ok 4-5 dni, jeden mały krwiaczek utrzymujący się ok. 8 dni (zakryłam korektorem). Polecam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×