Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zabieg body after baby gdzie na ślasku?

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś się może orientuje gdzie można zrobić zabiegi Body after baby o których czytałam na forum ale osoba która o nich pisała nie odpowiada na moje posty, pilnie je potrzebuje bo moje ciało po ciązy wygląda fatalnie, a na zdjęciach tej dziewczyny ciało niesamowicie sie poprawiło ? interesuje mnie cały śląsk lub okolice Częstochowy, pojade na te zabiegi chocby na koniec Polski, bo wyglądam i czuję się fatalnie, a endermologia na którą chodzę niestety efektem nie powala, potrzebuję czegoś silniejszego. szperam w internecie ale nic. ktoś coś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, nie wiem czy dobrze mysle i czy to sie tak nazywa ale to o czym piszesz to taki program znany na całym świecie pod ta nazwa opatentowany przez firme Syneron, często bywam w USA i obilo mi sie to o oczy, to program szybkiego powrotu do formy, bardzo silny i bardzo popularny wsrod gwiazd, niestety nie wiem gdzie można go zrobić na slasku bo jestem z Gdyni, ale na pewno warto go zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez się przymierzam do takich zabiegów, bo jakoś sama sobie nie radze, niby urodziłam pół roku temu ale ciało nie wraca do formy, przede wszystkim ten cholerny cellulit mam go dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazłam, macie http://www.q10.com.pl/problem/item/120-body-after-baby.html byłam na konsultacji w sobotę, brzmi bardzo dobrze , widziałam zdjęcia , mam pierwszy zabieg jutro, juz sie nie moge doczekać ! w sumie bede tam kawałek dojezdzac ale mam nadzieje ze warto, bo to klinika znana w okolicy własnie z duzej oferty najnowszych urzadzeń na ciało, slyszalam juz duzo o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze po 10 miesiacach od rozpoczecia kuracji Body After Baby, jestem po 12 zabiegach, zaczelam w listopadzie, najpierw szybka seria 6 zabiegow raz na tydzien jeden, a potem pozostale do konca sierpnia tego roku w wiekszych odstepach czasu, cialo super sie zmienilo, oplacalo sie dojezdzac taki kawal :-) skora jest znowu elastyczna, rozstepy sie zmniejszyly widocznie, cellulit zniknal, jestem mega szczesliwa,stracilam w obwodzie brzucha 7 cm, polecam wszystkim mlodym mamom! Pamiętajcie tylko VelaShape i cierpliwość a efekt murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ten zabieg mozna robic tez na biodra, czy tylko brzuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze koniecznie zrobic ten zabieg moj brzuch po ciazy MASAKRA! Dzwonilam sie juz dopytac zaczynam za dwa tygodnie bo ciezko z terminami cena przystepna przy zakupie 6 zabiegow duza obnizka. Powiedzcie mi tylko czy robic cos jeszcze dodatkowo? Tam pani powiedziala mi ze nie trzeba ale sama nie wiem moje brzuszysko jest straszne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniula aniula

Tu warto w Bydgoszczy https://instytutgigi.pl/pakiety/zabiegi-mloda-mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×