Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fgtzz

zabieg na rozstepy

Polecane posty

Gość fgtzz

jaki zabieg laserowy likwiduje rozstepy i jaka jest jego cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszop.sa
wiem ze robi to dr zdzitowiecki kwasem hialuronowym, musisz zadzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgtzz
ok, dzieki, a masz jakies doswiadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgtzz
no tylko, ze ja nie po ciazy.nie wiem odczego je mam i to na calych posladkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwisia 1970
Polecam zdecydowanie zabeg SPM na rozsztepy. Nie dosc , ze pozbedziesz sie nawet starych 'bialych sciezek " to jeszcze zgubisz tluszczyk na nogach , brzuchu i posladkach. Metoda bardzo skuteczna i dajaca szybkie efekty. PJesli jestes z Krakowa to polecam Doris Dorin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdf
a slyszal ktos z was o laerze frakcyjnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdf
Jadwisia 1970 ile razy trzeba powtarzac ten zabieg spm? ja znalazlam spm ale zabieg na cellulit (w bydgoszczy), to jest to samo co zabieg na rozstepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_fliss
katrem moja przyjaciólka robiła stretchcare,ale na szyje i twarz.Nie wiem jak jest z brzuchem,ale rezultaty sa i to konkretne.Wreszcie ma podkreslony owal twarzy i ujedrnona szyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abra_23
W sumie jesli któras z nas jest zadowolona z zabiegu,a nie od dzisiaj własnie wiadomo ze mezoterapia jest tutaj szczytem mozliwosci i doskonałym zabiegiem poczynajac od zabiegów na twarz a kończac na brzuchu,udach to warto w to iśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka z Krakowa
Zaczęłam robić SPM w DD i jestem zdumiona efektami po pierwszym razie. Z całą pewnością , co mogę powiedzieć : skóra na brzuchu bardzo sie napięła i wygładziła ( wcześniej mój brzuszek po urodzeniu dziecka , wstyd się przyznać wisiał :() Bardzo podoba mi się szczególnie użycie jednego z preparatów w czasie zabiegu : rozgrzewa skórę i spala tłuszcz: co widać :)!! Skora robi się czerwona i wypukła. Trochę piecze, ale przyjemnie. Wracając do zbiegu - zdecydowałam się na serię 10. Cena jednego zabiegu to 130 PLN na brzuch więc znośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caryca zakatarzona
wez rozszerz ten skrórt SPM w DD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratowa45
No dokładnie co to za skróty ? Pierwsze słysze i w ogole co to za zabieg w takiej cenie ??? No nie powiesz mi ze to jakies dobre produkty ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka_el
Co do zabiegu stretchcare dla mnie jest to w ogole genialny produkt wygładzający rozstępy rozjaśniający je, powoduje ich rozjaśnienie wygładzenie spłycenie i przez to stają się w ogóle nie widoczne.I ja bym polecała własnei ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbowałyście też kremów na rozstępy? I jeśli tak to czy komuś jakoś pomagały (i jak tak to jakie?)? Słyszałam o kremach w większości, że niestety nic nie dają, ale pytam bo może są wyjątki. Taki zabieg to pewnie w rezultacie skuteczna sprawa tylko trzeba pilnować na przyszłość aby znowu się nie pojawiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramonezzzka
Jesli chcecie kupić suplement Nobel Health, to macie 1 dzień na to zeby miec go teraz 20% taniej. Wlasnie sama skorzystałam z tej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terapia mikroigłowa
Terapia mikroigłowa na rozstepy jest rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokossska
Zawsze taka terapie mozna własnie połaczyc z odpowiednią suplementacją. Wówczas moim zdaniem efekty będa jeszcze o niebo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie sie zgadzam. A na pewno Collagen bedzie tutaj odpowiednim rozwiązaniem. Tylko na co trzeba zwrócic uwagę to to aby przyjmowac dany suplement regularnie, minimum przez 3mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiiiolka9
Na pewno polecam Kolagen Medica. Powiem Wam ze efekty są rewelacyjne i po 3mc kuracji widoczne na naszej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam endermologię - stosunkowo nowy "wynalazek" ale na prawdę działa. robiłam u dr Lichaja w Medeście i jestem zadowolona z efektu. Ma tylko jeden minus, trzeba całej serii zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Kolagen Medica forte który dla mnie w połączeniu z aktywnością fizyczną okazał się bardzo skuteczny a do tego znakomicie ujędrnił moją skórę,warto mu zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie reklamować ten kolagen, kolagen się nie wchłania z przewodu pokarmowego równie dobrze można jeść żelatynę a ani tyłek ani twarz się od tego nie zrobi jędrniejsza gdyby kolagen się wchłaniał z układu pokarmowego do stawów skóry itp. to ludzie nie robili by endoprotez bioder i kolan tylko leczyli zwyrodnienie stawów cudowną tabletką z kolagenem sio spamerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczełam od wczoraj przyjmowanie Collagenu Noble Health. mam nadzieje ze rozprawi sie skutecznie z moimi zmarszczkami i mało jedrną skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj rzeczywiscie takie suplementy jak Nobel Health mogą byc doskonałym rozwiązaniem jesli chodzi o pielęgnacje naszej skóry ale od środka. A efekty juz są widoczne po pierwszym mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegów laserowych na rozstępy jest sporo, możesz poczytać sobie tutaj http://www.arsestetica.pl/zabiegi/twoj-problem/cialo/rozstepy/, ale najważnijsze jest chyba zaakceptowanie swojego ciała, bo rozstępów nie pozbędziesz się chyba nigdy, mogą stać się prawie niewidoczne (co oczywiscie pomaga w ich akceptacji), ale będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam fraksel na rozstępy i niestety nie miałam jakiś rewelacyjnych rezultatów. Mój lekarz poleciła mi metodę mikroigłową MRFM - www.blizny-rozstepy.pl. Zrobiłam całą kurację (3 zabiegi), jestem teraz 3 tygodnie po ostatnim zabiegu i z pewnością warto w to zainwestować - bije fraksel na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabiegów jest na pewno sporo i w sumie ciężko powiedzieć, jaki będzie najlepszy. Może dobrze byłoby się wybrać do specjalisty, żeby obejrzał i powiedział co będzie najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×