Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dydzia

ZABIEGI NA ROZSTĘPY

Polecane posty

Gość Dydzia

Witam wszytskich serdecznie!!!! Prosze o rade dziewczyny które są po zabiegach rozstępy, co polecacie a co odradzacie - bi one, fraxel a moze dermabrazje albo jeszcze moze cos innego. Jestem po dwoch ciążach i mam mega rozstępy na pupie udach i brzuchu. Nie wierze w żadne kremy stosowałam je litrami w ciąży i po. Poradżcie coś. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dydzia.... mogłabym Ci polecić zabiegi w krakowie . jest tam gabinet medycyny estetycznej doris dorin specjalizujący się w zabiegach " po ciąży" wejdz sobie na stronę www.doris.dorin.com Znajoma korzystała i jest wniebowzięta! Bardzo zmalały jej rozstępy po pierwszym zabiegu były już efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dydziu, to były zabiegi SPM na brzuch i uda. Bardzo skuteczne. Z warszawy nie tak dleko do KRK - mozna się wybrać:) W każdym razie moja koleżanka jest bardzo zadowolona - praktycznie po rozstępach nie ma śladu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj sobie na zdrowie i uroda - taki topik rozstepy c.d tam jest mnóstwo opinii na temat rożnych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara34
Germain, a ile musiałaś sobie zrobić zabiegów na rozstępy, żeby one zniknęły? I czy tę kurację trzeba co jakiś czas powtarzać? Nigdy nie robiłam sobie takiego zabiegu, a niestety po dwóch ciążach i przy pracy siedzącej chyba by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może tak szerzej jaki to był zabieg ile ich było jakie miałaś rozstępy ilu letnie ile cię to kosztowało. Jak coś polecasz to chociaż napisz co bo mam wrażenie że to jakiś pracownik reklamuje swoja firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirella_Wawa
Ja też jestem z Wa-wy i miałam usuwane rozstępy właśnie w IQ Medica, o którym jest mowa wyżej. Więc już idę Ci bizarre1 z pomocą, żeby rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości. Moje rozstępy pojawiły się na brzuchu po pierwszej ciąży (synek kończy w maju 4 lata). Miałam je usuwane laserem. Cały zabieg nie boli, lekarz przejeżdża Ci po prostu urządzeniem po miejscu, którego wygląd chcesz poprawić, naświetla Ci je. Jest bezbolesny, chociaż na drugi dzień czujesz się tak, jakbyś przesadziła z opalaniem, piecze itp. Byłam na trzech sesjach, co trzy tygodnie jedna. Efekt, oczywiście nie jest widoczny od razu, nie ma cudów, dopiero po jakichś dwóch miesiącach od ostatniej wizyty, ale jest powalający :) szkoda, że nie mogę tu wrzucić fotek, żeby się pochwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirella_Wawa
Acha, jeżeli chodzi o cenę, to 5cm2 kosztowało mnie 250 zł, ale cały czas jestem w kontakcie z kliniką i do końca lutego mają duże promocje- chyba nawet do 40, czy 50%, żeby nie skłamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germain
Na efekty czekałam trochę, ale zabiegi wykonane były jesienią. W sumie zrobiłam cztery. Miałam rozstępy na wewnętrznej stronie ud, które mi się pojawiły jakieś niecałe 3 lata temu, gdy przytyłam, a potem dość szybko schudłam. W tej chwili zastanawiam się jeszcze czy nie zrobić sobie zabiegów, by usunąć rozstępy na biodrach, które pojawiły mi się jeszcze w czasie dojrzewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara34
Bizzaire, pragnę również zaspokoić Twoją ciekawość, mi się rozstępy utworzyły na brzuchu, w okolicach pępka. Nie chciałam się na ten temat tak dokładnie rozpisywać, ponieważ zdaje sobie z tego sprawę, że musiałby to zobaczyć lekarz i ocenić ile potrzebuje zabiegów, przez ile czasu będzie to znikać, itp., a takiej odpowiedzi nie otrzymam na forum. Chodziło mi tylko o zapytanie się o doświadczenia forumowiczek, by uzyskać odpowiedź o to, ile to zajęło czasu w ich przypadku, od ilu do ilu jest standardowa ilość zabiegów, itp. Czy po takim zabiegu najlepiej wziąć sobie wolne? Czy można od razu iść do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germain
Coraz poważniej zastanawiam się nad zabiegiem usunięcia rozstępów jeszcze z okresu dojrzewania. Ciekawa jestem czy wieloletnie uszkodzenia skóry nie są trudniejsze do zlikwidowania? Może któraś z was usuwała sobie takie właśnie rozstępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz powiedział że starych to wogóle sie nie da usunąc jedynie ewentualnie wyrównac powierzchnię, sprawic że będa troche mniej widoczne. Czytałam trochę wypowiedzi na forum rozstępy c.d z tego co tam wyczytałam to wiekszość zabiegów wogóle nic nie daje lekarze obiecuja , inkasuja pieniadze a rozstepy jak są tak były. Ja osobiście jeżeli juz zdecyduje sie na usuniecie to najpierw przeprowadzę zabieg na jakiejs małej powierzchni i wtedy ocenię czy warto dalej wydawać pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germain
Wracając jeszcze do postu Klary. U mnie zabiegi były robione w odstępach 3tygodniowych i nie wymagały żadnej rekonwalescencji. Sesje ustaliłam sobie na weekend, właśnie w obawie przed późniejszym odchorowywaniem. Na szczęście okazało się, że po zabiegach objawy były takie jak opisała Mirella, czyli pieczenie i zaczerwienienie skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara34
Z drugiej strony, jak się wykupi karnet na kilka zabiegów wychodzi to taniej niż jak człowiek najpierw wybierze się "testowo" na jeden - na niewielką partię ciała, a później na następne. Cóż, podstawa to znaleźć jakąś dobrą klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i wychodzi taniej ale chyba lepiej najpierw sprawdzić czy coś działa nie? czytałam już że dziewczyna wydała 7 tyś na zabiegi w La perli w Warszawie i rozstępy ma dalej takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germain
Klara, masz rację dobra klinika, ale i dobry lekarz. Ja zanim się zdecydowałam na zabieg spędziłam dość sporo czasu wertując net w poszukiwaniu informacji. Trafiłam na dr Łukasza Preibisza, który oprócz tego, że ma profesjonalne podejście to dodatkowo jest przemiłym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tutaj ktoś jeszcze? Potrzebuję pomocy, bo obudziłam się z ręką w nocniku i dopiero teraz zauważyłam rozstepy na pośladkach :( Znalazłam sobie artykuł o zabiegach na rozstępy (http://rozstepy.pl/profesjonalne-zabiegi-na-rozstepy-28.html) i tak się zastanawiam, czy dadzą sobie radę. Który będzie najepszy? Ma ktoś jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patynka :)
niestety całkowicie nie da sie zlikwidować rzostępów, ale można dość skutecznie poprawić ich wygląd. najlepszym sposobem na rozstępy jest laser frakcyjny. ja pracuję na laserze który ma certyfikat FDA mianowicie jest to laser Palomar. efekty po zabiegu widoczne sa juz bardzo czesto po pierwszym ale jest to subiektywna ocena kazdej z moich pacjentek. jesli macie jakies pytania chetnie na nie odpowiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerona
patynka :) mam pytanie, jaki jest mniej więcej koszt takich zabiegów laserem Palomar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do patynka :)
doprawdy? Taki ten laser super?A ja własnie po nim jestem i zer efektów KŁAMCZUCHO JEDNA! MARKETING PEŁNA PARĄ! PALOMAR JEST DO DUUUPY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o--pinka2
laser Fraxel jest moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem. W stolicy zrobicie ten zabieg w Elite. I jeden porządny zabieg który dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia bb
Może ten fraksel u Ciebie się sprawdzi. Ja nie mam, aż tak wielkiego problemu z rozstępami jak Ty, ale też je mam na brzuchu. Mój sposób na likwidację rozstępów to stosowanie kremu. Kupiłam taki kosmetyk z tej strony http://rozstepykosmetyki.pl (pierwszy w rankingu). Na brzuch aplikuje krem systematycznie już od pięciu miesięcy i powiem, że jestem zadowolona. Rozstępy nieco zmniejszyły swą widoczność, a skóra znacznie lepiej wygląda. Mam nadzieję, że efekty będą niedługo jeszcze lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie, że
i faceci podobno wstydzą się pokazywać nago przed kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj w swoim miescie zabiegow mezoporacji acthyderm i zeby je wykonywali oryginalnymi wloskimi kosmetykami. Rozstepy to bardzo truda rzecz i przerabialam juz ten temat na wiele sposobow, czytaj zabiegow. Przy pomocy mezoporacji dostarczane sa rozne skladniki w glebokie partie skory i nastepuje znaczna redukcja rozstepow. Sprawdzilam, ze wszelkie inne cuda techniki nie na wiele pomagaja. Przestrzegam jednak przed zamiennikami tych kosmetykow bo niektore salony stosuja takowe. Upewnij sie, ze zaoferuja ci oryginalne wloskie preparaty, jak nie maja to niech zamawiaja dla ciebie, a ty bedziesz miala przynajmniej szanse na pozbycie sie rozstepow bo inaczej to wyrzucone pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAjnowszy Na Rozstępy
tylko laser frakcyjny CO2 szybko i skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruitombolada
miałam problem ale z cellulitem bo rozstepów to juz nawet nie liczę i staram sie o nich nie myslec, ale robilam zabiegi fal radiowych i to mi generalnie na jedrnosc skory pomogło a teraz robie zabiegi tym, ja się zawsze smieje "odkurzaczem" i na cellulit są dobre, w krakowie to maja w gabinetach laime koło rynku tutaj niedaleko dworca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laser nie usunie do konca rozstepow. Jest nowosc połączenie fal radiowych z mezoterapią igłową 2 w 1. Skora po tym jest poparzona ale rozstepy zlikwidowane w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolciak1
Laserem całkowicie nie usuniesz. Ale jak dołożysz stosowanie kremu na rozstępy, to możesz faktycznie liczyć na dobre efekty. Ja sama biorę i stosuję taki http://www.revitol.pl/2,revitol-stretch-mark.html i łącznie z zabiegami powoli widzę różnicę. Myślę, że jeszcze jeden zabieg i będę mieć spokój z rozstępami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1999
To ja wam powiem, że mam dopiero 14 lat,a rozstępy zaczęły mi się pojawiać w 6 klasie. Mam je na biodrach, udach od wewnętrznej strony i troszkę od zewnętrznej, łydkach, pośladkach, rękach (od wewnętrznej strony) i na piersiach. Jestem z tego zadowolona, bo kocham wszystko w sobie i żadne rozstępy czy żylaki (które też posiadam) nie zmienią tego. Jesteśmy tylko ludźmi i mamy prawo wyglądać raz gorzej, a raz lepiej. Moim zdaniem nie ma sensu wydawać kupy kasy na zabiegi usuwające rozstępy, bo można sobie za te pieniądze kupić wiele fajniejszych rzeczy. Nie szkoda wam kasy ? Powinniście się wszyscy cieszyć, że macie fajne dzieciaki, rodzinę, i wspaniałą osobowość. Liczy się to jakim się jest wewnątrz, a nie na zewnątrz. Ja mam naprawdę widoczne rozstępy i się nie przejmuje, a nawet chodzę w stroju 2-częściowym, bo nie ma żadnego powodu do wstydu. A jak mnie ludzie obgadują, to sobie po prostu myślę, że szkoda mi ich, bo mają tak niską samoocenę,że muszą się podnosić na duchu oceniając innych. Naprawdę przemyślcie te zabiegi, bo jest to według mnie zbędny wydatek. Trzeba siebie akceptować takim jakim się jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×