Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ZEBY

ZEBY - IMPLANTY

Polecane posty

Gość ZEBY

NIE WIECIE GDZIE MOZNA SOBIE ZROBIC NOWIUTKIE ZEBY TAKIE JAK ROBIA W TYCH PROGRAMACH (BYC PIEKNA ITP.) moze ktos wie ile to kosztuje, nie mam za ladnych zebow i pomyslalam sobie ze moze warto, w koncu to chyba by bylo do konca zycia czy ktos robil i wie ile to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha pomyslalam sobie
trzeba miec jeszcze kupe kasy, nie tylko myslec... jeden implant 5 tysiecy stac Cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość implantus zebowy
ja robilam implanty na slasku i placilam 2500 a nie 5000. i nie zaluje, moge reklamowac paste do zebow.ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga zabek nowy
to, ze ktos ma nie za ladne zeby, wcale nie znaczy, ze musi zalozyc implnty. jezeli zeby sa wyleczone, to znaczy nie trzeba ich leczyc kanalowo, implnty sa niepotrzebne. szlifuje sie je wszystkie i zaklada nakladki porcelanowe na wszystkie zeby. wyglada to jak sztuczna szczeka, jest w calosci lub w 2 czesciach. to naklada sie na oszlifowane zeby, nawet jesli kilku z nich ci brakuje, i przykleja taka masa, ktora sie nigdy nie odklei. zeby sa na stale, zadnego wyciagania czy cos, normalnie szczotkujesz, jeszc etc. koszt takiego czegos to ok 10 000 na jedna szczeke- czyli jesli chcesz zrobic wszystko, potrzebujesz ok 20 000, ale moj maz ma np zrobiona tylko gore bo dol ma fajny. warto nawet na to wziasc kredyt, niektorzy dentysci tez go udzielaja, a wart, bo nigdy sie nie smialam tak czesto jak teraz. usmiech ze palce lizac, a moje zeby byly szare i krzywe. teraz idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wypowidałam sie na podobnym forum , ale chetnie udziele informacji jestem 4 dni po wszczepie implantu, i musze powiedziec , ze jestem pod wrazeniem moge wysłac stronę internetowa tej przychodni , ktora robiła mi te cuda , tam wszyskiego sie dowiecie.... - nie spuchła - nie miałam goraczki nic nie bolało, mimo , ze miałam usuwany najpierw korzen ,a pozniej rozcinane dziąsło od wwiertu tytanowego gozdka, dyndaja mi tylko nitki od szwów takie malutkie na 3mm, ot i cały gips koszt jednego , a konkretnie 4-ki to 2500 zł , przy założeniu 6 zebow 7-my jest gratis.... ktos napisał , ze zeby są do konca zycia , nieprawda, zeby mają gwarancje na 10 lat, moga , ale nie musza byc do konca życia acha , nie napisałam , ze jestem z lodzi , ale............... przychodnia ma pokoje w hotelu dla swoich pacjentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga zabek nowy
nie, ja wstawialam implanty rok temu,l na slasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Jaga bez zebów
Szarooka, wyslij mi adres tej przychodni na maila please - karolina0100@interia.pl Bede bezgranicznie wdzieczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkklllllaaaaa
do szkla a na jakiej to ulicy jest ta przychodnia???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ktos wam powiedzial,ze implanty niekoniecznie moga sie przyjac. No i podstawa,ze u pacjentow ze slaba higiena i palacych papierosow implantow sie nie wkreca... Ja bym polecala wybielanie w sytuacji jesli macie swoje zeby badz korony kiedy macie duza ilosc wypelnien. Ewentualnie przy brakach zebow- raczej pojedynczych mosty badz implanty- w tym wypadku implanty lepsze, ze wzgledu na to ze nie ma zaniku kosci wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
implanty to na pewno drogi biznes :) nie ma co ukrywać dlatego warto po pierwsze zapoznać się z kilkoma opiniami. Niektórzy twierdzą, że po kupieniu tych tańszych musieli wymieniać implanty po jakimś czasie bo się ropa zbierała albo inne dolegliwości bólowe mieli. Ja wstawiałam 2 zęby w Poznaniu w klinice Candeo (www.candeo.pl) i jestem bardzo zadowlona. Po pierwsze duży wybór, po drugie tanio a po trzecie na raty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogólnym przeliczeniu, jak weźmie się wszystkie za i przeciw, to wychodzi, że implanty, to wcale nie taki drogi biznes. Trzeba pomyśleć o tym, że sa niezwykle wygodne i na całe życie. Wszczepienie implantów zmniejsza ryzyko wystąpienia jakiś innych schorzeń stomatologicznych. Oczywiście nie oznacza to, że o implanty nie trzeba dbać, bo jak najbardziej trzeba. Co do lekarzy, którzy wykonują taki zabieg, to dr Marta Maciak, krakowski lekarz stomatolog jest jedna z bardziej uznanych - jakby ktoś chciał, to może sie z nią kontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybielanie i
licowki niszcza zeby... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh metod jest sporo, ale jednak mimo wszystko trzeba zaufać swojemu dentyście, że wybierze dla nas możliwie najlepszą, a co do kosztów owszem są dość wysokie, ale wiem, że w Galerii Uśmiechu można sobie płatności na raty rozłożyć, a to w przypadku implantów, mostków, czy koronek jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
moja stomatolożka nie ma dolnych 6 i jakoś implantów sobie tam nie wstawila. jej współpracownik to implantolog, więc pewnie zapłaciłaby za sam implant, bez kosztów. i co? jakoś nie ma implantów. poza tym nie myślcie że to wszystko będzie wspaniale. może okazać się, że trzeba kość dołożyć. I koszta rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz racje
Dokładnie tak jest. Już niejedna osoba tak się nacięła, a koszt materiału kościotwórczego może wynosić nawet 2 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ząb....
Most na włóknach szklanych - alternatywa dla implantu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V.X
Polecam w Bydgoszczy gabinet stomatologiczny AVEODENT dr.Majewski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynika53
Implanty zębów to najlepsze rozwiązanie. Nie ważne czy masz jeden brak, czy kilka. Podczas jednego zabiegu można od razu uzupełnić wszystkie braki, ale nie zawsze jest to możliwe. Zachęcam do zapoznania się dokładniej z tematem: http://odbudowazebow.pl/?article_id=277

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha, ha! No jasne wystarczy tylko 50 tysięcy, a potem tylko kontrole, obsesyjna dbałość i ciągłe problemy, a gabinet stomatologiczny staje się naszym drugim domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizarenka
tutaj możecie sobie poczytać jak dokładnie wygląda cały zabieg wstawienia implantów, jakie są wskazania do zrobienia implantu, czym w ogóle są implanty etc., dla kogo, czy są jakieś przeciwwskazania : http://denmed.torun.pl//1,58/dzial_implanty.html Co do ceny to nie zgodzę się, że jeden implant kosztuje 5 tys. złotych. ja robiłam implanty w klinice DENmed w Toruniu i płaciłam 3 tys za jeden ząb (mam ogólnie dwa wstawione). A ceny tam zaczynają się od 2,5 tys. za ząb wszystko zależy od złożoności zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
Tak, tylko że najpierw śruba a dopiero po paru miesiącach ząbek, zapominacie w tych swoich reklamach pisać, że na nowy ząb się czeka ok. pół roku. Po tym tak jak pisał gość- wizyty, chodzenie na specjalne czyszczenie, kontrole. Nie wspomne o wcześniejszych zabiegach przed założeniem implanta np. dokładanie kości które za darmo nie jest. Implant na pewno dobre rozwiązanie ale kosztowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuik
Oczywiście, że implanty są kosztowne i nikt tego nie kwestionuje, ale niektóre osoby np. ja nie maja innego wyjścia. Od dawna miałam duże ubytki i w inny sposób nie dało się ich wypełnić. Implanty wstawiali mi w Dentestetica i jestem bardzo zadowolona z tego, że się zdecydowałam na zabieg, bo jednak osoba z ładnymi, równymi zębami jest odbierana zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmerrrla
ja implanty zębowe wstawiałam w centrum medycznym Vita-Medica na ul Kłopotowskiego w Warszawie, nie musiałam czekać na odległe terminy wizyt no i co ważne uzyskałam możliwosć opłaty za wszystkie implanty w ratach, dlatego koszty okazały się być na moją kieszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thuna
jaq ma rację, że implanty to sporawy wydatek. Ja nie miałam innego wyjścia. Musiałam założyć most na implantach, bo inaczej się nie dało, zęby były wybite. Sama wybrałam dentystę jak najbliżej siebie i z dobrymi opiniami w necie, bo jak pytałam znajomych to w sumie nikt do czynnienia z implantami nie miał :( Poszłam więc tak trochę w ciemno, ale całość przebiegła bez niespodziewanyc hzwrotów akcji. Pani Doktor bardzo w porządku. Suma sumarum wybór był dobry, od ponad pół roku mam z tym spokój i mam nadzieję że to będzie inwestycja na lata. Zagłebiakom polecam dr M.Danecką z ulicy Teatralnej, sosnowiec. Ale tak jak mówię, trochę trzeba za to zapłacić. Lele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazuranka
jeden implant to naprawdę spory wydatek, dlatego śmieszą mnie wypowiedzi ludzi, którzy twierdzą, że zrobili sobie np.5 zębów albo "całą dolną szczękę". Jeśli rzeczywiście ich na to stać - to wątpię, żeby pisali "porady" na forach internetowych. Ja mam zrobiony jeden implant - górną szóstkę. I w mojej klinice Rojek Dental w Olsztynie od razu powiedziano mi, że wszczepienie implantu to kilku etapowy proces. Na początku zabieg, w którym wszczepiany jest implant, u mnie na zdjęciu rtg okazało się, że zanikła kość, zabieg więc wymagał dodatkowej rekonstrukcji kości. Bólu nie czułam, oczywiście czułam, jak mi tam wiercą i potem szwy zakładają, ale bez bólu. Gorzej było, jak odeszło znieczulenie. Byłam opuchnięta przez kilka dni, cały czas na środkach przeciwbólowych. Z czasem było już lepiej. Po 2 miesiącach lekarz powiedział, że można założyć koronę tymczasową, dopiero po 5 miesiącach od zabiegu faktycznego miałam wstawioną koronę stałą. Ja o tym wwszystkim zostałam uprzedzona już na pierwszej konsultacji w gabinecie. Jeśli ktoś Wam wmawia, że wszystko będzie cacy i tego samego dnia wyjdziecie z pięknym zębem to nie wierzcie mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybaty
fakt, że implanty nie są najtańsze. ale ich noszenie nie musi wcale świadczyć o próżności. Różnie w zyciu jest i różne sa zdarzenia. Ja np straciłam w wypadku przednie zęby. Bylam wtedy dość młoda i co miałam szczerbata chodzić? Zainwestowałam w implanty i wiem, że to dobra inwestycja. Robilam je w Kordencie w Warszawie. Także jeżeli szukasz dobrej kliniki, to śmialo moge zaproponowac właśnie tę. Namiary znajdziesz tutaj: kordent.com.pl Są tam tez cenniki i wszystkie potrzebne informacje na pierwszy rzut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×