Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamikadzeboskiwiatr

zmniejszenie biustu i wlozenie implantow

Polecane posty

Mam bardzo duzy biust 80 E jest nieestetyczny i obwisly,od lat cierpie z tego powodu,plaza dla mnie nie istnieje.W sypialni porazka,odbiera mi to ochote na seks,ciagle myle jak wstretnie one wygladaja.Mam pytanie,czy istnieje mozliwosc zmniejszenia do rozmiaru C i wlozenie implantow,marze o okraglych stojacych cycuszkach,ktorych wlasciwie nigdy mialam.Blagam pomozcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdvd
hmm, wiesz mysle,ze jak pojdziesz i skonsultujesz sie z dobrym chirurgiem to na pewno bedzie mozliwosc ich zmiejszenia, duzy biust szkodzi kregoslupowi,nie estetyka jest tu akurat wazna tlyko rozmiar, chyba nie chcesz na starosc byc zgarbiona przez wlasne cycki? poradz sie co do zmiejszenia,nie wiem czy lekarz bylby chetny na wsadzanie jakichkolwiek implantow przy takim rozmairze, ale sprobwac spytać nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobilam to wiem
helo, dobry chirurg zmniejszy i uksztaltuje ci tak cycuszki, ze zaden okragly implant nie bedzie ci potrzebny; uprzedzam jednak ze na plazy bez biustonosza sie nie obejdzie z uwagi na rozlegle blizny ale efekt w tope bez biustonosza zapewniam ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do :zrobilam to wiem..mozesz powiedziec cos wiecej na temat tej operacji,ile kosztowala,gdzie robilas,jaki mialas rozmiar i jaki masz obecnie,czy blizny sa bardzo widoczne?Jak dlugo trwalo gojenie i czy Ci te blizny sa bardzo widoczne w "sypialni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobilam to wiem
blizny sa bardzo widoczne przez rok (bordowe) potem maja kolor ciala, wiec np przy swiecach ich prawie nie widac, sa niewyczuwalne w dotyku...w sumie zadnemu z moich facetow to nie przeszkadzalo, ale na poczatku ich uprzedzalam..heh- teraz juz nie.... gojenie za to trwa dlugo, okolo miesiaca, zreszta to chyba zalezy od organizmu, jedno jest pewne: jest to operacja POWAZNA i trzeba dac sobie czas na "pozbieranie " sie..... za to gdybym jeszcze raz miala podjac taka decyzje to bezzastanowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam to wiem....mozesz mi powiedziec,kiedy moglas juz normalnie funkcjonowac,intymnie,po operacji?wiem,ze to bardzo osobiste,ale chcialabym zobaczyc jak one wygladaja przed i po... na galeri w opisach przed i po widac bardzo niewyraznie i mam wrazenie,ze jest to celowe,by niezniechecic ewenualne pacjentki,czy moglabym zobaczyc Twoje fotki?...przepraszam za smialosc,moge podac swoj nr telefonu i porozmawiac z Toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobilam to wiem
jesli podasz mi swoj mail to na pewno napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobilam to wiem
zaloz sobie gdzies byle jaki, pokorespondujemy a potem go zlikwidujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość After Eight
Ja miałam worki na kolanach - 85 D. Żadne implanty nie były potrzebne, miałam redukcję do dużej dwójki, już czwarty rok sterczą do góry... okrąglutnie i jędrne. Mam nowe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość After Eight
Co chcesz wiedzieć? Malutkie, ledwo widoczne podłużne blizny wzdłuż cycyszka... w dotyku nie ma różnicy. Ładnie sterczą do góry, zwłaszcza latem robią wrażenie :D Zapłaciłam 8 tys. zł., spłacałam raty przez rok. Moje życie się zmieniło całkowicie. Powiem szczerze - wolałabym umrzeć, niż wrócić do tego, co było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość After Eight
Warszawska klinika Sfera, nazwisko chirurga - dr. Stańczyk. Zrobił mi 2 operacje, rok po redukcji piersi zrobiłam sobie u niego nos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość After Eight
Jest jeszcze coś - ktoś z mojej rodziny pracuje od niedawna w klinice chirurgicznej, poczekaj, dowiem się wszystkiego i napiszę Ci e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
After Eigt..czekam z niecierpliwoscia na Twojego maila,chcialabym sie z Toba skontaktowac osobiscie..napisz do mnie,podam Ci nr telefonu..chetnie sie spotkam,by z Toba porozmawiac,jesli to nie problem...czas mnie goni,musze to zrobic jesienia,a potrzebuje wiecej informacji..na stronie Kliniki Sfera nie znalazlam dr.Stańczyka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość After Eight
Jeju, przepraszam, miałam taki tydzień, że odstawiłam komputer na boczny plan. Już jestem. Daj mi czas do jutra - sprawdzę dr. S., zadzwonię tam, przypomne się, spróbuję umówić na wizytę. Dam Ci jutro znać, jakiś kontakt, może GG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość After Eight
Odbierz pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskra
czesc.rok temu przezlam redukcje. czy ie zauwazylyscie ze biust po operacji troche sie zwieksza. oczywiscie nie do poprzednich rozmiarow, ale troszeczke napewno. u mnie tak sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja rada - zadnych operacji w MODEL - MED w Warszawie, przestrzegam wszystkich! Wlasnie wytaczam im proces za oszpecenie mnie, umyslna partanine prof. JETHONA. Wzielam pozyczkena te operacje, a wygladam gorzej niz przedtem, bo madry pan profesor twierdzil, ze dokona jej bez odessania tluszczu. Zaszyl tez mnie na chybcika,stosujac zwykle, grube szwy (w dodatku nierowno i biegnace przez cala szerokosc brzucha az do plecow). Pepek przesunal mi o 3 cm w prawo. Luminarz polskiej chorurgii plastycznej...Ludzie, wezmy sie nareszcie za tupeciarzy w bialych fartuchach, ktorzy robia sobie kpiny z pacjentow, okaleczajac ich za ich wlasne pieniadze! Musialam wziac pozyczke na przyjazd do Polski i operacje, bo zwisajacy brzuch dokuczal mi jak garb, a ponadto stale robily mi sie odparzeliny. Dzis zaluje swej decyzji, a wlascicielka MODEL - MED robi sobie ze mnie kpiny, nie chcac zwrocic pieniedzy za spieprzony zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość After Eight
Kamikadze - co jakiś czas sprawdzam pocztę, ale nie mam żadnego maila od Ciebie. Wysłałam Ci wszelkie informacje. Czy doszły? Zostaw nr tel., zadzwonię. Ps. Właśnie mineły 4 lata od mojej redukcji, i nadal jest FENOMENALNIE. Nie wyobrażam sobie swojego życia w przeszłości, to był dramat. Schudłam 15 kg, zrobiłam plastyke biustu i nosa, i zęby. Pracowałam na to nielicho, ale warto było. Pierdoły o zaakceptowaniu siebie i o tym, że absolutnie każda kobieta jest piękna, czyli pseudonaukowe wypociny domorosłych psychologów wrzucam do pieca. Won.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminas
witaj , nie wiem czy jeszcze tu zagladasz.. ale rzeczywiscie nie ma na stronie kliniki Sfera.. lekarza Stańczyka... czy możesz napisac który z lekarzy cie operował. wydaje się , że to dobra klinika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
10:28 malutennnnka Witam Zazwyczaj Panie chca sobie powiekszac,ale ja mam inny problem NIestety moje piersi roznia sie bardzo od obrazkow ze zdjec dla Panow natura podarowala mi duze piersi ktore niestety grawitacja pociagnela w dol(a mam zaledwie 23Lata ) i dodatkowo nie lubie swoich obwodek przy sutkach chcialabym pomniejszyc troche i podciagnac piersi jednak zasnatawiam sie w jakim okresie zycia nalezy wykonac taka operacje(np cyz nie wplynie w przyszlosci na karmienie, odczuwanie podczas sexu oraz czy podczas ciazy znow nie straca ksztaltu) z gory prosze o poradę i dobre slowo pzdrawiam serdecznie /ps. no i gdzie ew polecacie przeprowadzic taka operacje 14:56 Nitka.26 Ja robiłam w szczecinie ale nie wiem gdzie mieszkasz i gdzie by Ci byla najblizej. Ja mam 26 lat i juz jestem po operacji. Co do karmiania w przyszlosci to moga byc problemy a co do reszty to powinnas skonsultowac sie z lekarzem. On powinien Ci wszystko wyjasnic 17:30 słodka blondyneczka (blondi79@poczta.fm) To wszystko jest uzależnione od tego w jaki sposób chciałabyś podniesć piersi. Mozna je podniesc np. przez implant, ta metoda daje Tobie gwarancje na możliwość karmienia dziecka piersia, jest metoda poprze samo ciecie wokół otozki brodawki która generalnie nie stanowi przeszkody w karmieniu dziecka piersia, no i ta najbardziej skreslajaca moznosć karmienia gdzie pozostana Tobie blizny wokół otoczki i taka kotwica od brodawki w kierunku naturalnego fałdu pod biustem. Wszystko zależy od tego jak wyglądaja Twoje piersi i jak duze podniesienie jest konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia mogę polecić usługi doktor Raczkowskiej. Jest to sprawdzony lekarz, który zawsze chętnie pomaga i odpowiada na pytania. Zmniejszałam u niej biust i do tej pory jestem zadowolona z efektów zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika90

Ja też nie byłam zadowolona z wyglądu mojego biustu i dlatego zaczęłam szukać sposobu na jego zmianę. Zdecydowałam się na implanty, które znacznie poprawiły ich kształt i teraz czuję, że wyglądam o wiele lepiej. Operację wykonywałam w klinice Galen w Bielsko Białej. Był to trafiony wybór ponieważ cały zabieg przebiegł po moje myśli i jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×