Odpowiedz na ten temat

Zmniejszenie piersi

• ryba183 2017.04.12 [09:42]
    Jaki masz model/firmę?
  • Zobacz także:

• ryba183 2017.04.12 [10:06]
    Jaki masz model/firmę stanika?
  • gość 2017.04.12 [10:24]
    Do Kamila
    Czesc jestem juz po zdjęciu szwów , strasznie sie stresowałam ale nie potrzebnie . Nic nie bolało usmiech.gif . Piersi sa rzeczywiście małe mam biustonosz sportowy 70 C i jest akurat ( jestem równo dwa tygodnie po operacji ) Sama juz nie wiem czy one sa za małe czy moze mi sie tak wydaje . Poczekam jeszcze jak opadną moze wtedy nabiora trochę wyglądu usmiech.gif mam w biuście 92 pod 75 cm . Trochę mam te piersi pochatane ale podobna wszystko sie zagoi . Kazali mi smarować alantanem plus dwa razy dziennie . Mam pytanko do Ciebie po jakim czasie szwy sie rozpuszcza i blizny bedą mniej widoczne ?
    Pozdrawiam
  • ryba183 2017.04.12 [10:41]
    Sorry za powielanie posta, myślałam, że się nie dodał oczko.gif
  • gość 2017.04.12 [13:47]
    Nie wiem po ilu się rozpuszczalna szwy, ja we wtorek jadę zdjąć dopiero. Nie podam modelu bo strona internetowa nie dziala. Jak będzie działać to napisze.
  • Kasia M 2017.04.14 [00:43]
    Do wszystkich lasek które pytaja o dr Mądrego. To najlepszy lekarz jakiego mogłam spotkać Spokojnie dziewczyny bez obaw . Ja zabrałam ze sobą.... Usg piersi bo to warto mieć . Stary RM I nic więcej On mierzy Cię na miejscu i na podstawie wymiarów kwalifikuje Badania i tak robią dzień przed zabiegiem Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki Dajcie koniecznie znać co załatwiłyście. Pozdrawiam ze Szczecina Kasia M
  • gość 2017.04.14 [09:10]
    Witam, czy ktoś może coś powiedzieć o dr Krzysztofie Potockim od Szczyta? Mam u niego za tydzień konsultacje.
  • gość 2017.04.15 [20:25]
    Jestem z okolic Łodzi, zdecydowałam się wziąć kredyt i zrobić operację pomniejszenia piersi. Kogo polecacie i ile to kosztuje, proszę o odpowiedzi.
  • gość 2017.04.17 [02:12]
    gość 2017.04.12 [10:24] a jakiej firmy masz ten stanik? ja jakoś podobnie po operacji (obwód pod na pewno, bo to się nie zmienia, w biuście 1-2 cm więcej niż Ty jak opuchlizna zeszła) miałam 70F z Krisline. Jak się wygoiło to mam w biuście miskę mniej w tej samej firmie (w innych wiadomo, co marka i model to mała różnica) - 70E na 76/92 cm.
  • gość 2017.04.18 [10:45]
    Kasia M jaki masz wyznaczony termin operacji w Łęcznej?
  • scorbolamid 2017.04.18 [11:29]
    Dziewczyny, jak jest z BMI w Łęcznej? Czy oni to obliczają? Bo mam trochę nadwagę i się obawiam, ze mnie odrzucą. I jeszcze mam pytanie, czy koniecznie trzeba mieć usg piersi?
  • gość 2017.04.18 [12:05]
    W Łęcznej koniczne jest okazanie badań USG lub MMG oraz badania odcinaka szyjno-piersiowego kręgosłupa, żeby został wyznaczony termin operacji na NFZ.
  • Kasia M 2017.04.18 [15:03]
    Do gość. Mój termin to 2.01.2019 Odległy Ale warto czekać
  • gość 2017.04.18 [20:20]
    Cześć Dziewczyny, ja miałam operację w październiku. Zmniejszałam z obwodu w biuście 103cm do 93 cm po operacji. Pod biustem 78cm. Różnica jest znacząca. Teraz to miska d/e. Roznic: brak boleści kręgosłupa, wyglądasz jakbyś zrzuciła kilka kilogramów, bluzki na giluziczki nie rozchodzą się, piersi sterczące a nie wiszące, kiedy się kładę, nie rozlewają się na boki. Zabieg przeszłam bardzo dobrze, narkozę też. Leków przeciwbólowych nie brałam bo nie bolało (podali leki w klinice i dzień po zabiegu rano). Nie wyobrażam sobie robić na raty raz prawą a za pół roku lewą. Po pierwsze narkoza dwa razy, urlop w pracy 2 razy, smarowanie, pielęgnowanie itd 2 razy, nie wspominając wizualnie to ciężkie do zaakceptowania. Ale wiem ze tak postępują tylko w jednym szpitalu Szczecin lub okolice. Polecam wszystkim wąchającym się, wielka ulga i już nie mam kompleksu wielkiego biustu. Po 10 dniach wróciłam do pracy. Teraz chodzę na laser na blizny. Laser wypala ich wypukłość, z czasem skóra się rozjaśni wiec mam nadzieje, ze będą mniej wyczuwalne. Laser należy mieć Ok 4 razy, ja miałam na razie 3x i już wyczuwam blizny pod dłonią tylko na brzegach piersi. Nie słuchajcie krytyki innych na forum, najedzony głodnego nigdy nie zrozumie, trzeba walczyć o komfort i dobre samopoczucie
  • gość 2017.04.19 [08:09]
    Witam ,
    chciałabym zapytac poprzedniczki z postu powyżej ( nue wiem jak masz na imie smutas.gif ) .
    Ja miałam operacje zmniejszenia piersi 29.03.2017 jutro minie trzy tygodnie .
    Czytając Twoja wypowiedz tak jakbym czytała o sobie
  • gość 2017.04.19 [08:10]
    Witam ,
    chciałabym zapytac poprzedniczki z postu powyżej ( nue wiem jak masz na imie smutas.gif ) .
    Ja miałam operacje zmniejszenia piersi 29.03.2017 jutro minie trzy tygodnie .
    Czytając Twoja wypowiedz tak jakbym czytała o sobie
  • gość 2017.04.19 [08:11]
    cos mi urywa posty smutas.gif . Tez przed miałam 103 teraz mam 93 i pod biustem 77 .
    Po operacji sie strasznie denerwowałam ze mam za małe piersi bo w porównaniu do przed to jakbym wogole ich nue miała . Na szczęście to tylko chwilowe rozsterki były . Biustonosz sportowy nosze 70 C . Mam pytanie do Ciebie po jakim czasie piersi zaczną miec taki fajny kształt i zaczną byc miękkie , bo hak narazie to sa twarde jak skala usmiech.gif
    Oraz jak pielęgnowałas swoje po operacji ? Bo mi kazali tylko smarować maścią alantan plus i nic wuecej smutas.gif
    Pozdrawiam Niutka
  • gość 2017.04.19 [10:39]
    Najpierw stosowałam lioton tysiąc na siniaki, cięć nie dotykałam. Potem natłuszczamy alantanem jak się zagoiły ale tylko przez chwile bo do teraz używam scagel na blizny i nic więcej. Rzeczywiście na początku piersi są jak kamień, ale to dobrze, bo można prowadzić samochód bez dyskomfortu. Po około misiącu zaczęły powoli mięknąć, generalnie są super, miękkie, sterczące i kształtne. Sportowy stanik pooperacyjny mailam s marki bre. Miałam go nosić miesiąc ale nosiłam 3 miesiące. Gdybym nie chodziła na laser blizny byłyby już jaśniejsze, ale ja chciałam je spłaszczyć, żeby nie czuć ich w dotyku.
  • gość 2017.04.19 [10:46]
    Jeszcze jedno, na początku miałam wrażenie ze piersi mam pod brodą, tak wysoko, ale po 2-3 tygodniach zeszły lekko w dół. Natomiast cały czas są na swoim miejscu, mogę dłoń podłożyć pod biust i pierś jest nad biustem nie opada. Zalecam rozmiar D, rozmiar c przy naszych piersiach będzie w odczuciu za mały, pamietajmy, ze z czasem jednak siła grawitacji zadziała. Fajne jest tez to, ze znajomi nie zorientowali się, ze miałam operacje, jedynie słyszę, ze schudłam
  • gość 2017.04.20 [14:39]
    Do Kamila.
    Czy mogłabym skontaktować się z Tobą poza tym forum, ponieważ
    mam termin na września w Szczecinie.Chciałabym zadać kilka pytań.
    Miła
  • gość 2017.04.20 [18:01]
    Dziekuje Ci za odpowiedz
    Pozdrawiam Niutka usmiech.gif
  • izau 2017.04.21 [15:44]
    malinowa_mamba
    jesteś zadowolona z kształtu piersi?
    ile musiałaś schudnąć przed zabiegiem?
    właśnie się rejestruję do poradni na konsultację i mam wiele obaw i pytań
  • Malinowa_mamba122 2017.04.22 [00:22]
    Hej, miałam schudnąć 15 kg, schudłam 13. Jestem bardzo zadowolona z moich nowych baloników usmiech.gif
  • gość 2017.04.23 [05:50]
    gość 2017.04.19 [08:11] normalny stanik przy tych wymiarach będziesz mieć 70E-F usmiech.gif sportowe słabych firm (wszelkie adidasy, nike etc) czy "pooperacyjne" nijak się mają do rzeczywistych rozmiarów; ale fakt, że na psychikę dobrze robią literką smiech.gifoczko.gif
  • gość 2017.04.25 [22:03]
    Czy ktoś zmniejszal piersi w Polanicy zdrój?
  • gość 2017.04.26 [19:42]
    Witam, jestem tu pierwszy raz. Postanowiłam zmniejszyć piersi. Doradzcie mi który lekarz w Polsce jest w tym najlepszy?? Pieniądze nie grają roli. Pomóżcie mi wybrać najlepszego, proszę.
  • gość 2017 2017.04.27 [15:39]
    Dziewczyny dajcie znać jak z terminami operacji na NFZ w Łodzi, Warszawie i Łęcznej?
    I jak to jest z postów wyczytałam u dwóch Pań termin w Łęcznej:
    Kasia M post z 13.01.2017 termin 08.04.2019
    Kasia M post z 18.04.2017 termin 02.01.2019
    Jak z tą kolejką?
  • gość 2017.04.28 [09:38]
    Łęczna dalekie terminy 01.2020
  • gość 2017.05.03 [17:12]
    Do tych dziewczyn, które są już po operacji, czy naprawdę szczerze warto iść zrobić sobie taką operację? Czy bardzo się cierpi po operacji i czy naprawdę jest taka różnica i komfort w życiu po operacji? Czy naprawdę jak ktoś ma duży biust warto się ciąć i przechodzić przez to wszystko? Napiszcie szczerze. Bardzo proszę
  • gość 2017.05.09 [12:49]
    Byłam wczoraj na konsultacji u dra Krzysztofa Potockiego, termin operacji wrzesień 2018!!! Katastrofa, jestem załamana...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...