Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

znany lekarz zmusza mnie do zmiany opinii o lekarzu

Polecane posty

Gość gość

znany lekarz zmusza mnie do zmiany opinii o lekarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dosyć znanego lekarza, który narzuca mi jako pacjentowi na edycję opinii o lekarzu. Kolejny raz już. Dlaczego nie mogę wyrazić swojego zdania, zwłaszcza, że lekarza wybrałem po przeczytaniu kafeterii i odradziłem. Naciąłem się jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał być ścięty garb nosa a został skrócony. Nos miał się ułożyć a po roku jest nadal jak ryjek prosiaka, krzywy na jedną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sankowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dam wam przykład z własnej praktyki - pracuje na recepcji w salonie kosmetycznym. jakis czas temu zadzwoniła do nas firma reklamowa xx i proponowali nam współprace,tzn. że za odpowiednia opłatą zajma sie "ocieplaniem wizerunku firmy w internecie" czyli wypisywaniem pozytywnych komentarzy na forach i gdzie sie da, oraz będą tworzyc wątki o zabiegach które wykonujemy i na nich polecac nasze usługi, ewentualnie moga równiez za dodatkowa opłatą "oziębic wizerunek firm konkurencyjnych" dla mnie to skandal - jak sie zapłąci to można byc najlepszym w Polsce. fora internetowe i te wszystkie portale typu znany lekarz to jedna wielka sciema i zero wiarygodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na edycję :D Ja myślałam że na etykę raczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krew mnie zalewa jak czytam to wszystko! I weź tu człowieku bądź mądry i znajdź dobrego lekarza jak wszędzie pełno partactwa, i oszustów! Kiedyś nie miałam pojęcia jak to wszystko działa. Jestem uczciwa osoba i nawet sie nie spodziewałam, ze te portale tak działają. Niestety wybrałam najgorszego konowała w Polsce, bo opinie miał same pozytywne, a tu naganiaczki podawały sie za zadowolone pacjentki i w to uwierzyłam! Dobrze, że sprawiedliwość istnieje po tamtej stronie i spotka każdego zasłużona kara! Po tym co przeszłam i w jakim byłam stanie psychiczny z myślami samobójczymi przez tych wszystkich ludzi, którzy są współodpowiedzialni za to co mi sie stało powinni za to ponieść zasłużona karę. Ja napewno im tego nigdy nie wybaczę! Do dziś próbuje z wielkim trdem odbudować to czego mnie ten konował pozbawił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nazywa ten konował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też to zauważyłam , bo te wszystkie opinie na znany lekarz to raczej lekarz do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam kiedyś, bo chciałam uchronić innych przed tym kononowałem to naganiaczki doniosły do niego o tym, a ten mnie straszył sądem! Rozumiecie to? Zostałam oszpecona przez niekompetentnego lekarza, ktory ewidentne popełnił błąd lekarski i zapomniał co to jest "etyka lekarska" , a ten mnie jeszcze sądem straszył za prawdę, która pisałam. Jestem chyba najcięższym przypadkiem w Polsce. Nie pamietam u ilu lekarzy byłam z płaczem prosić o pomoc. Mysle, że dopiero w USA bedzie w stanie to poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorszą parta...ką jest zukowska z Łodzi i Białegostoku (operacje robi w dwóch miastach co 2 tygodnie). Ta osoba powinna zgnić w wiezieniu za oszpecenie i zniszczenie zycia wielu ludziom! Usuwa negatywne opinie i zafałszowuje sieć propagandą-pochwałami. Udając zadowolone pacjentki wystawia sobie sama kolorowe opinie żeby nakręcić więcej ludzi na operacje. A strona znanylekarz to samo zło, nie czytaj tego syfu bo tylko sie zachęcisz na zabieg a potem łzy i konic Twojego życia.. Jest tam przedstawiany zafałszowany obraz, zamazany, zmanipulowany, nie daj sie na to nabrać. To samo zło!! Jest tam okropna manipulacja jak w Rosji kilka tysięcy ludzi szło ulicami całować w du.. putina wychwalać go itp., a wszyscy oni robili to za pieniądze. Robi sie to po to żeby pociągnąć za tłumem innych do zmiany zdania, --myślisz tak: skoro tyle ludzi tak uważa to pewnie oni maja racje pójde z nimi. Tak samo wielka prpaganda jest na znanymlekarzu. Pisane są fałszywe pozytywy a Ty czytasz czytasz i sie nakrecasz. W dodatku żeby tam cokolwiek napisać musisz podać wszystkie swoje dane prywatne, potem przechodzi to przez moderacje i jesli napiszesz negatywną opinie to nie bedzie ona dopuszczona, pretekstów mają mnóstwo, np. bo nie masz zdjęcia na fejsie i nie jesteś wiarygodna, a musisz sie zalogowac przez pejsbooka. Pozytywne opinie od razu dopuszczą bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga z serwisu ZnanyLekarz
Witam serdecznie, wszystkie opinie - zarówno pozytywne, jak i negatywne - przechodzą przez moderację. Jeżeli opinia nie spełnia warunków, wysyłamy wiadomość drogą mailową do autora z prośbą o modyfikację jej treści. Jeżeli autor zastosuje się do wskazówek i treść komentarza spełnia warunki serwisu, jest on publikowany. Profile sprawdzane są pod kątem wiarygodności logowaniem za pomocą Facebooka. Nie ma konieczności podawania prywatnych danych, by móc zamieścić opinię. Wiarygodność w Państwa oczach jest dla nas najważniejsza, dlatego staramy się wychwytywać wszystkie fałszywe komentarze - zarówno pozytywne, jak i negatywne. Jeżeli mają Państwo podejrzenia, że wystawiony komentarz jest fałszywy - bardzo prosimy o zgłoszenie tego do serwisu. Olga, ZnanyLekarz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdu,pierdu srutu tutu!! Wiekszosc osob wie na jakich zasadach to dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znanylekarz nie chce mi zaakceptować negatywnych opinii dla 3 stomatologów mimo że opisałam jak mi spartaczyli leczenie kanałowe lub nie zauważyli zęba do leczenia kanałowego. Za każdym razem otrzymuje informacje że moja wypowiedź jest zbyt lakoniczna. Jedną wypowiedź już 3 razy poprawiałam i za każdym razem dostaję komunikat, że nie może być zaakceptowana bo jest zbyt lakoniczna :) Widocznie owi lekarze solidnie opłacili portal, a ja się na to nacięłam, bo stomatolog który miał 60 pozytywnych opinii okazał się zwykłym naciągaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesz kupę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyi

mi tez nie, ponad 5 nie prechodzi nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×