Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcin1010

25 lat, poznam dojrzałą, wolną kobietę do popisania

Polecane posty

Jestem Marcin, mam 25 lat. Zawsze marzyłem o nawiązaniu znajomości internetowej z dojrzałą, wolną kobietą, z którą można porozmawiać poważnie o wszystkim. Jeśli jesteś chętna, zostaw swój e-mail pod postem, a na pewno odpiszę. PS Podkreślam, że nie interesują mnie kobiety będące w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdamaris
A czym ty chcesz się popisać? Samo 25 lat to za mało, by być atrakcyjnym dla dojrzałej kobiety. Masz jeszcze inne zalety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe o czym miałaby gadać dojrzała kobieta ze smarkaczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, przede wszystkim jestem bardzo dojrzały. Czasami wydaje mi się, że chyba aż za bardzo. Dlatego lepiej dogaduję się z ludźmi starszymi od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego od razu smarkacz? Nic nie poradzę, że urodziłem się w 1990 r. Za szybko oceniasz innych ludzi. Metryka nie ma znaczenia, uwierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd jestes Marcinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdamaris
E tam, nie wierzę ! Tylko ci się zdaje że jesteś dojrzały Byłeś na dnie, pod siedmioma metrami mułu, byłeś zdradzony przez osobę która była dla ciebie światem, widziałeś bezsilność, cierpienie, bezsensowną śmierć Kiedy dorosłeś? Przed kompem? Dojrzałych, szczęśliwych ludzi tu nie ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dojrzałych szczęśliwych ludzi tu nie ma ?? to spadam stąd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj niedojrzały pij mleko z miodem i szukaj swojej krainy pozorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość MMM
Witam Marcinie. Troche się naczytałeś o sobie. Jest tam troche racji, myśle też, że źle napisałeś o sobie i o tym czego oczekujesz. Ja akurat nie widzę problemu w różnicy wieku,ani w dojrzałości uczuciowej. Szukasz kobiety do popisania,jak piszesz-ale nie może być w związku. Kobieta w związkuczasami jest bardzo samotna i to z NIĄ miałbyś o czym pisać. Pozdrawiam MMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i bym miał o czym z nią pisać, ale mnie nie interesuje bycie „tym trzecim”. Mam swoje zasady, nie chcę mieszać w czyichś związkach. Co do wcześniejszych wypowiedzi, to zdradzony nigdy nie byłem, ani sam nie zdradzałem. Po prostu lubię dojrzałych ludzi, z którymi można popisać o wszystkim. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość MMM
Szukasz kogoś do popisania,dojrzałej kobiety,nie może być w związku. Nie rozumiem tej składni. Popisać można z każdym. Jeżeli to ma być kobieta wolna,to pewnie i zamiary i oczekiwania masz inne niż tylko popisanie. Całość do siebie nie pasuje. MMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy chciałbym się z taką kobietą spotkać? Zależy, jak dobrze dogadywałbym się z nią przez Internet. A za jakiś (dłuższy) czas, to kto wie... Niczego nie wykluczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość MMM
Poznam wolną,bez zobowiązań kobietę,najlepiej dojrzałą,do popisania,rozmowy,a z czasem może czegoś więcej. Mam 25 lat,czuję się samotny. Tak powinno brzmieć Twoje ogłoszenie. MMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macierzannka
Nie odpowiedziałeś, skąd jesteś, a to dość istotne, jeśli nie wykluczasz spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macierzannka
To daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się chce, to nigdzie nie jest za daleko. Z Kalifornii na randkę() do Krynicy G. przyleciała dziś fajna 40stka! Dwóch tygodnie nie wytrzymała ! Kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta uganiająca się za mężczyzną? Nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak Ona tu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdamaris
Marcinie Jestem szczera, do bólu, inaczej już nie potrafię. Ty jeszcze masz czas dojrzeć, przed Tobą życie.. Samo życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×