Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bbbbbbbbb2

30 latki jak pielęgnujecie swoją cere

Polecane posty

Gość kremowy żel do mycia
tonik, krem odżywczo-nawilżający. Od czaasu do czasu maseczka oczyszczająca, częściej nawilżająca, a dla komfortu perły takie z olejami w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło bambino krem
nawilżający, serum pod oczy i duuużo snu -min. 8 godzin dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też używam takich perełek - rybek z olejkami. Są świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaxa krk
polecam dziewczyny kosmetyki nuxe:):), rewelacyjne maseczki, peeling, kremy, wszystko naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co chwilę testuje nowe
kremy. a na nuxe mnie nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojojojojojoj
no i co z tego, ze naturalne :P niektore naturalne skladniki duzo bardziej podrazniaja cere, niz jakies tam niewinne syntetyczne silikony itp. czyzby kolejny rozdizal reklamy dla debili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martunek4
Nie używam pudru, na szczęście nie muszę, mam cerę bez wyprysków i innych zmian. Maluję się ale bez pudru i po umyciu sprawdzonym kremem DOVE traktuję. Chyba z miją cerą jest ok bo nikt mi nie daje 30 stu lat.Jem dużo warzyw, papryki, pomidorów i staram się uśmiechać choć nie zawsze są do tego powody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez maseczki nawilzającej
i korektora pod oczy sie nie obęde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie też maseczka
nawilżająca to podstawa - raz na kilka dni, czasem na noc. Używam delikatnych kosmetyków, porządnie zmywam makijaż i staram się spać odpowiednio długo, ale ostatnio nie bardzo mi to wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziaja solankowa
jest rewelacyjna. Pachnie gruszkami, świetnie sie wchłania, doskonale nawilża i wygładza okropne zmarszczki na czole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka z hakiem*
Od lat używam kremu pod oczy- jaki mi podpasuje, do twarzy... hmmm... różnie to bywa, bo brak mi systematyczności, ale jak juz się uda:) to nawilżające z wit. C. Oczywiście peeling i maseczki, najbardziej lubię z glinką:) Generalnie to mam (jeszcze:)) szczęście, ze zmarszczki jakoś się nie zadomowiły u mnie na twarzy, ale to juz chyba geny po rodzicach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaachahhh
ja tonik, krem, maseczka od czasu do czasu, dobry krem pod oczy. Oczyszczanie raz-dwa razy do roku plus ampulki babor przez tydzien po oczyszczaniu na noc. Z firm: Lirene, Weleda, Clinique.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mydło naturalne do mycia, krem pod oczy AA 30+ (nawet dobry) i krem do twarzy bielenda torf i wodorosty (używam go od niedawna ale chyba będzie to bardzo dobry kosmetyk), raz w tygodniu peeling enzymatyczny i jakaś maseczka mam tłustą cerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzień - krem z filtrem Do przemywania twarzy - woda różana Na noc - aktualnie krem AA 35+ jak nie zapomnę to dam krem pod oczy na maseczki nie mam cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina32
martunek 4 ,napisała,że nie uzywa pudru .czy puder szkodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa niedługo kończę 40
zamiast kremu na dzien i na noc i pod oczy maseczka słodkie migdały i miód DaxCosmetics. Jak i się przypomni peeling i znów maseczka. Wyglądam ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod oczy mam AA 30+ ale jakos mnie nie powala cere mam tłusta ze skłonnością do zaskórników więc u mnie Vichy normaderm na pierwszym planie + tonik pichtowy profarmu dziewczyny a co na dekolt i szyję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na delkot i szyje używam krem do ciała dove supreme, a od czasu do czasu balsam ziaja mazło kakaowe - świetnie natłuszcza. A od wielkiego dzwonu - maseczka nawilżąjąca - ta sama, co na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda mineralna i full warzyw, 2 razy w roku kuracja z soków własnorecznie robionych zewnętrznie polska wyższa półka i jestem jak malinka!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violka78
Ja stosuję dermokosmetyki - szczególnie ostatnio przypadł mi do gustu mocno nawilżąjący Keranorm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chmurka111
Udało mi sie tanio kupić kosmetyk: Elizabeth Arden, First Defense Advanced Anti-Oxidant Lotion SPF/ISP 15 stosuję na dzień, jest fajny, usunął zmarszczki mimiczne - poziomą u nasady nosa i nowe śmiechotki pionowe przy ustach. Na noc rewelacyjny krem Dax Cosmetics Aqua Magnes 30+, może nawet lepszy od Arden. Pod oczy nie mam kremu, stosuję dwa powyższe też pod oczy. Po prostu wyczytałam, że kremy pod oczy sa słabiutkie i po latach używania zrezygnowałam z nich . Jak dla mnie to była dobra decyzja - nie mam zmarszczek pod oczami, mimo, że ciągle mruże oczy przez nadwrażliwość na światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżaaammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co ma 34 lata
ja mleczko AA tylko do zmywania makijazu, zel do mycia twarzy AA, tonik AA (AA do cery atopowej , suchej-tylko ta seria mi odpowiada),i pilling(roznych firm),krem półtłusty Dermiki cały rok nawet w upały (nawilzajace nie likwiduja sciagania skory(,maseczka różana Dermiki.Tak juz pare lat.Ogolnie w zimie skore mam przesuszona z powodu ogrzewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowe usta moje
A czy uważacie, ze te wszystkie kremy, żele, serum itp dla 30 i 30+ są skuteczne? Sama nie wiem, czego zacząć używać regularnie. Mam 34 lata, cerę mieszaną. Kosmetyków do pielęgnacji używam "co mi w ręce wpadnie" wyjątkiem sa maseczki z glinki zielonej, nawilżające i czasem liftingujące. A czy korzystacie czasami z jakiś dermozabiegów u kosmetyczki? (ja nie:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
2-3 w miesiacu kosmetyczka,zabieg regenerujacy,rewitalizujacy. 1x w tygodniu maseczka nawilzajaca,rzadziej oczysczajaca. krem pod oczy,na dzien i odpowiedni na noc. Niestey codziennie sie maluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinkaaa1968
Polecam zabiegi radiofrequncy - dla Krakowianek super adres : www.doris-dorin.com . Zabieg przynosi efekt wyprasowanej skóry jak po liftingu ! W pakiecie oczywiście taniej ( załapałam się :))) ten salon ma tez w ofercie rewelacyjne kosmetyki ze szwajcarii - polecam bo wypróbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×