Odpowiedz na ten temat

30 na karku i brak sensu życia

• miufa 2017.08.28 [00:28]
    Mam pracę. Słabo płatną ale czasami /dawniej sprawiała mi przyjemność. TERAZ NIC.
    Mam faceta. Żyjemy razem. Nie mamy dzieci bo kilka lat temu poroniłam. Nie przepadałam za seksem ale jednak jakieś potrzeby miałam - teraz nic. NIC.
    Żyje od wypłaty do wypłaty.
    Rachunki kredyt i dziadowanie do kolejnej wypłaty.
    Dawniej wszystko miało taki intensywny zapach i smak a teraz jestjałowe. NIC NIE CZUJE.
    Obowiązki w domu coraz częściej odkładam na później. Czuje że brakuje mi sił . Nie chce mi się - bo po co ?
    Coraz bardziej odcinam się od rodziny. Czuje się wykluczona.
    Po co ludzie żyją. Co im daje energię.
    Kiedyś słuchałam dużo muzyki . Z wiekiem gust się mocno zmienił.
    Chciałam obudzić dawną żywą mnie słuchając muzyki, którą utożsamiam z dobrym czasem. NIC.
    Nikt mi nie umarł a czasem chce płakać. Wyć.
    Nikogo nie interesuję . Nikt o nic nie pyta. Jestemniewidzialna. Moje NIC również ......
  • miufa 2017.08.28 [00:29]
    Mam pracę. Słabo płatną ale czasami /dawniej sprawiała mi przyjemność. TERAZ NIC.
    Mam faceta. Żyjemy razem. Nie mamy dzieci bo kilka lat temu poroniłam. Nie przepadałam za seksem ale jednak jakieś potrzeby miałam - teraz nic. NIC.
    Żyje od wypłaty do wypłaty.
    Rachunki kredyt i dziadowanie do kolejnej wypłaty.
    Dawniej wszystko miało taki intensywny zapach i smak a teraz jestjałowe. NIC NIE CZUJE.
    Obowiązki w domu coraz częściej odkładam na później. Czuje że brakuje mi sił . Nie chce mi się - bo po co ?
    Coraz bardziej odcinam się od rodziny. Czuje się wykluczona.
    Po co ludzie żyją. Co im daje energię.
    Kiedyś słuchałam dużo muzyki . Z wiekiem gust się mocno zmienił.
    Chciałam obudzić dawną żywą mnie słuchając muzyki, którą utożsamiam z dobrym czasem. NIC.
    Nikt mi nie umarł a czasem chce płakać. Wyć.
    Nikogo nie interesuję . Nikt o nic nie pyta. Jestemniewidzialna. Moje NIC również ......
  • Misia93 2017.08.28 [13:36]
    Według mnie powinnaś wziąć się za siebie. Pójść do pracy i w końcu coś zrobić. http://www.slimmertime.pl/
  • gość 2017.09.10 [12:42]
    jest wielu po 40 którzy marzą jeszcze o żonie w białej sukni i ślubie przed ołtarzem . Jedź na popularne pielgrzymki do sanktuariów Maryi a tam takich jest najwięcej .

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...