Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyjaśnijmy tu coś

30stki plus nie rozumieją że NIKT ich nie chce

Polecane posty

Gość wyjaśnijmy tu coś

bo niby do czego taka??? No do czego??? A jeszcze jak ma bachora z poprzednim badboyem który kopnął je w doope to już wogóle zainteresowanie nimi poniżej zera, no chyba że na krótki okres na pukanko i do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Etam.Jak jest ladna,zadbana kobieta plus ma cos w glowie to dlaczego mielibysmy jej nie chciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytanie wskazane
gość dziś Jak ma za dużo w głowie lub na głowie to będzie ją bolał łeb, nie będzie chciała seksu i znowu ktoś ją kopnie w doope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wole młodsze. Mają długie włosy i chodzą w szortach, paaałka sama stoi na sam widok xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po 30 i nie szukam nikogo. Mam dzieci i tyle mi wystarczy do szczęścia. Najlepiej mi samej bez zgreda w domu któremu trzeba gotować obiad i prać skarpetki. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdoły piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś do czego ci dzieci? bez nich większy spokój, a tak trzeba je karmić i bawić, a ty nie chcesz tego przecież robić, tylko kariere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby poszly za feministkami i teraz maja problemy z ktorymi musza sobie radzic same. Te tradycyjne kobiety maja wsparcie meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznijmy od tego, że to nie 30 tek nikt nie chce, ale autora tego tematu NIKT nie chce :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten duren nie kuma, że nikt nie reaguje na jego tematy. To ten kafeteryjny debil co tu ma ze 100 różnych nicków, psychiczny, nierob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci mam dla siebie żeby nie być w życiu samotną dają mi dużo radości i szczęścia a kariery nie potrzebuję aż tak wielkiej wystarczy mi to co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debil z kafe, sam 30+ albo młodszy, ale bez pracy, bez kasy, mieszkający u mamusi. No i jak powyżej: za każdym razem inny nick. Prowo 0/10 :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale dzieci przecież srają i to dużo i trzeba im też gacie prać, dodatkowo nic nie zarabiają tak jak facet, więc argument kompletnie nielogiczny, ale co tu od baby wymagać logiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dawanie doopy
gość dziś Zacznijmy od tego, że to nie 30 tek nikt nie chce, ale autora tego tematu NIKT nie chce smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Zgłoś Autora chcą ale wszystkie wydoić z kasy, bo przecież gaci prać mu nie będą, wolą prać gacie swoim dzieciom i wycierać obsrane doopy. Facet to dla nich tylko bankomat i zło, bo muszą mu doopy dawać, a dawanie doopy to grzech i poniżanie się jako niezależniej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielogiczne pipy
gość dziś Autor tematu jest adminem z kafeteri Zgłoś jakbym był adminem to wymazywałbym wasze durne wpisy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Autor jest tępy jak cep. Skoro autor trafia na takie które chcą go doić z kasy to powinien sie nauczyć omijać takie kobiety ( zakładam optymistycznie że ma więcej niż kilkanaście lat więc jakieś doświadczenie życiowe ma) i szukać ukojenia u prostytutek które jasno precyzują o co im chodzi bez ściemniania. Osobiście chcę prać wyłącznie gacie własne i mojego dziecka. Nie mam obowiązku prać gaci jakiemuś chłopu. Kasy chłopa również nie potrzebuję, mam własną i dzięki mojemu podejściu nikogo nie doję. Dupska nadstawiać też nie mam obowiązku bo moja pochwa to moja własność i na własne życzenie chcę by była " nieużywana". Więc po diabła mi chłop? Mam coś udawać ? Jestem uczciwa i nie mam zamiaru bawić się w ten cyrk. Aaaa .. dodam również dla uzupełnienia że nie mam " obowiązku" chcieć mieć chłopa w domu i bawić się w uczucia, miłość i całe te bzdurki. Własne dziecko to własne dziecko i dlatego kobiety chętnie wycierają obsrane pupy własnych dzieci a obcy to zawsze będzie obcy tylko nie każda ma odwagę mówić o tym wprost jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 17:38 dzieci zawsze będą moje facet niekoniecznie i to jest ta różnica której Ty nie rozumiesz. Dla faceta również dzieci powinny być najważniejsze nie kobieta bo kobieta dziś jest jutro jej może nie być a dzieci zawsze pozostaną jego niestety większość tego nie rozumie i potem zostają sami bez bliskiej rodziny nawet nie ma kto do nich zadzwonić bo z kolejną babą nie wyszło. Tak bywa jak się zle do tego podchodzi. Tak było i u mnie moja mama wygrała bo dbała o dzieci teraz ma i dzieci i wnuki jednym słowem rodzinę a ojciec zmieniał kolejne baby mając w d**e własne dzieci i został sam jak palec bez rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
singielki 30 plus tez nikogo nie chca, sa szczesliwsze bez faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to my facetow nie chcemy, jestescie nam zbedni jak 5 kolo u wozu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×