Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 40letniprawiczek

40 letni prawiczek

Polecane posty

Gość 40letniprawiczek

Nie śmiejcie się ze mnie. Mam 39 lat i za niedługo przeżyje swój pierwszy raz. TO NIE PROWOKACJA Skupiłem się na własnej karierze i pogoni za kasą dlatego nigdy nie miałem kobiety. Jestem przystojny, nie straszę ale mam niskie poczucie własnej wartości. Teraz mam kobietę i trzeba kiedyś zacząć uprawiać seks. Ma 32 lata i kilka związków za sobą. Nie mam zamiaru jej mówić, że nigdy nikogo nie miałem. Myślę, że się nie zorientuje. Są różne pieszczoty i widać, że nie narzeka. Jakie jest prawdopodobieństwo, że się zorientuje? Nie chce się skompromitować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczek nie oznacza , ze gorszy , może nawet lepszy ,bo bedziesz starał się dać jej więcej przyjemnosci niż inni , którzy tylko myslą , zeby szybko siebie zaspokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz wsadzisz i po zawodach , porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zorientuje się po tym, że ci nie stanie jak przyjdzie co do czego. Teraz jak się z nią pieścisz to ci może staje ale przed całą akcją będziesz miał problem. U prawiczków to jest bardzo często spotykane a czym starszy tym gorzej z tym. Powiedz jej najwyżej, że dawno nikogo nie miałeś i się denerwujesz. Osobiście współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponowałbym potrenować na śwince z odlotów, cobyś się wstydu nie najadł.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×