Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

40 letnie kobiety wyglądają jak babcie

Polecane posty

Gość gość

patrze na gg, i 40 latki wyglądają strasznie staro, zniszczone mordy, z 15 lat więcej wyglądają niż mają, pewnie efekty chlania i jarania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chuj z tymi 40 najlepsze są do 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany, mieszkasz w jakims patologicznym srodowisku. Wspolczuje. Bieda z nedza i syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewypał z II WŚ
w całym kraju takie mordy w wieku 40, są oczywiście perełki ale to 1 na 1000, efekt ustroju rabunkowo-niewolniczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PapaSmurf
Stary jak szukasz na dworcu to się nie dziwię. Zajrzyj do butiku Gino Rossi np. to zobaczysz extra lachi ok 30-40 trudno wyczuć. Kupowałem tam buty ostatnio i myślałem ze mi kotaś wyskoczy kiedy przykucneła kolo mnie taka pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za funduj sobie grubsze okulary albo wyczyść monitor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba po 40 to jak dentka z której powietrze uszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury ,przeciez one wszystkie wyglądają młodziej ,super sie trzymają ,sa wysportowane i planują kolejne dziecko bo jeszcze nie jest za późno - nie czytasz kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele nie wyglada, wejdz sobie na kanal dzwigaj dziewczyno i popatrz na mame..dasz jej tyle lat?49! od razu zaznaczam ze odkrylam kanal przypadkiem i nie reklamy nie robie, a przyklad do tematu znalazlam idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znak że twoja babcia ma 40 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6.57 i wygląda jak etiopczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bliżej im do starości niż do młodości .Moga dobrze wyglądać - jak to one twierdza ale z boku wyglada to inaczej ...ręce dekolt ,szyja ,wisząca i mało jędrna pupa -zdradzają wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jestes jakas zakompleksiona baba...gg to rzeczywiscie bardzo wiarygodne zrodlo. Z moich obserwacji wynika,ze kobiety po 35 r.z.wygladaja duzo lepiej niz niejedna nastolatka w leginsach,z pryszczami,ktore probuje zakryc tona tapety, grubymi nogami i dupskami od zarcia niezdrowego jedzenia. I jeszcze te stroje...idzie grupa nastolatek, wygladaja jak klony,wszystkie ubrane w identyczny sposob,albo wysokie jak tyki i chude jak szczapy albo male spasione prosiaczki...a kobiety dojrzale? Maja zadbana skore,dlonie, zeby,ladnie sie ubieraja....Ale ja pracuje w butiku z ekskluzywna odzieza,moze stad moje obserwacje....i jesli w moim sklepie przypadkiem zblaka sie jaks nastka to pasuje tam jak swinia do kozucha. Wyjatek stanowia dziewczyny,ktore przychodza ze sponsorami :-) Od razu widac,ze to nie tatus robi coreczce zakupy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie skąd się bierze to przekonanie 40-tek o młodym wyglądzie? Z porównania z rówieśnikami: jej koledzy ze szkoły wyglądają dopiero jak dziady: wiszące brzuchy, żółte zęby (szcżęście jak wszystkie), zmarchy i brudne pazury. Nawet nie starają się wyglądać schludnie a co dopiero młodo. Zadbana 40-tka przy takim czuje się 20 lat młodsza, bo mentalnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ręce dekolt ,szyja ,wisząca i mało jędrna pupa -zdradzają wie hmm, mam 43 i nic mi sie nie marszczy na dekolcie , na szyi mam jedną kreskę,ale miałam ja nawet jak miałam 20 lat, tyłek mi nie wisi bo uprawiam sport , a ręce mam bez zadnych oznak starzenia- ale tez nie robię niczego w domu- nie zmywam, nie piorę, nie sprzatam, mam od tego panią do pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest typowe myślenie 40 ek...owszem zgadzam sie niektóre nastolatki wyglądają bardzo " byle jak i tanio" nie dbają o siebie i tusze ,ale proszę was nie rozmawiajmy o skrajnościach .Dojrzalosc kobiety poprostu widać !I niech mi nie mówi żadna 40 ze wyglada lepiej niż 20 ...Ciało ,jędrność gładkość skory ,wygląd rak mówią za siebie ( trądzik młodzieńczy to już zupełnie inny temat )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorinhalator
Natury nie da się oszukać. Każdy się starzeje i efekty tego procesu są widoczne gołym okiem, ale nie można uogólniać. Moja żona wygląda w mojej ocenie na 28 lat, a ma 41. Chodzi o zumbę itp. formy aktywności, nawet na coś takiego jak jędrne pośladki. A jestem obiektywny, bo widzę jak wyglądają jej koleżanki, więc tutaj decydującą rolę ma praca nad sobą oraz odpowiednia pielęgnacja. Chociaż jak podliczę te lasery, masaże, podkłady i kremy po 200 zł to przez ostanie lata wyszedł by fajny samochód, no może nie nowy ale taki dla mnie do driftu np. BMW 540i e39 w manualu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:38 A co jest zlego w tym,ze widac dojrzalosc? Dojrzala kobieta jest piekna wlasnie dlatego i nie chodzi o to,ze ma wygladac lepiej niz nastolatka albo robic sie na nastolatke. Co za mentalnosc i kraj ,gdzie kobieta po 30 jest juz stara i nieatrakcyjna a 40 -50-latka najlepiej jakby polozyla sie juz do grobu...a na Zachodzie wlasnie takie kobiety podbijaja swoat i ciesza zyciem,robia czesto to na co wczesniej nie mialy czasu,ochoty i pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mlode pustaki mysla ze sa najpiekniejsi,najmadrzejsi i im lat nie przybedzie.zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młode pustaki jak wyjdą z domu i rodzice przestaną finansować ich zachcianki to dopiero zobaczą jak życie wygląda. W wieku 25 będą wyglądać na 35. Dawniej ludzie byli zaradniejsi a teraz mamy coraz bardziej leniwe społeczeństwo. A jak kasy brak to i wygląd do dopy bo wszystko kosztuje: markowy ciuch, markowe kosmetyki, fryzjer, kosmetyczka, masaże, spa, nawet produkty spożywcze lepszej jakości są drogie. Wiec nie cieszcie się bo na kebabie i zupce chińskiej za parę lat będziecie wrakami.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.nawet bez zebow,i ze skora o wiele bardziej obwisla.nie wspomne o impotencji,z miadzdzyca i wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli podsumowując( waszym zdaniem ) 40 wyglądają lepiej od 20 :-)sama mam 44 i 23 letnia córkę ..robię sport ,dużo jeżdzę rowerem ( min 3 razy dziennie 40-50 km ) zdrowo sie odżywiam ,regularnie chodzę do fryzjera,ale nikt mi nie powie ze nie ma różnicy miedzy 20 a 40 to jest zupełnie inny pułap dojrzałości zewnętrznej i wewnętrznej to jest okres ...w pewnym sensie dojrzałej drugiej młodości...ale młodo to wyglada moja córka ,i naprawdę mi z tym dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 razy tygodniowo miało byc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im wicej myślicie o zewnetrznosci tym bardziej jesteście puści od srodka to jest dopiero katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj 13:38 jesli piszesz o mezczyznach w tym wieku to sie zgodze,zwlaszcza z notka o impotencji. Mezczyzni nie dbaja tez o zdrowie i boja sie dentysty :-) ,ba nawet szczotki do zebow :-) kobieta zawsze moze ale nie zawsze ma ochote..mezczyzna zawsze chce ale nie zawsze moze :-) to przewaznie panow a nie kobiety po 40 dopada kryzys i odmladzaja sie mlodymi pustakami,dla ktorych sa jedynie zrodlem pieniedzy i ukrytej pogardy. Boja sie dojrzalych kobiet,ktore sa silne i inteligentne. Mlodej siksie mozna zaimponowac a dojrzala kobieta wysmieje takiego pajaca. I zeby nie bylo, jestem 26 letnia kobieta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 41 lat i nic mi nie wisi:-) Jak ma się dobre geny, prowadzi się zdrowy tryb życia to długo wygląda się dobrze. Mojej mamie skóra zaczęła wiotczec dopiero po 60 :-) To tylko kobiety z patologii szybko starzeją się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 bez tapety na twarzy tez wyglądają młodo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety ktore tapetuja twarz cale zycie, od wczesnej mlodosci, rzadziej wygladaja swiezo po 40 no i co tu duzo mowic- styl zycia i dieta sa podstawa bo co po umalowanych paznokciach, korektorze, podkladzie, cieniach, skoro figura i cialo wolaja o pomste do nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
figura, cialo i zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×