Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość melka74

40 urodziny to juz starosc

Polecane posty

Gość melka74

W lutym kończę 40 lat dramat. Starość i nic więcej czy ktoś z Was tez w tym roku zmienia cyferkę z przodu na krzesełko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAMÓWIŁAŚ JUŻ TRUMNĘ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebillmobilny
Ja w czerwcu, ale do starosci daleko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś wyjątkowo durna baba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też piszę
Mnie stuknie czterdziecha w listopadzie dopiero...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za dwa lata w polsce 40 tka to stara rura wynosze się do hiszpanii tam kobiety po 40 tce zaczynają dopiero życie są szanowane a nie jak u nas obśmiewane za starość , polacy mają mentalność i rozum kury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi stuknie 40-stka w kwietniu :( Trochę minie to przytłacza , niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację w Polsce nawet trudno znalesc sklepy z ciuchami dla Pan po 40 wszystko dla młodzieży jakość jednorazowa za mega cenę Polska ma wspólny mianownik z Afryka i to ta czarna zacofaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja będę miala 40 w lutym i myślę sobie sprawić bobasa na urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w czerwcu i absolutnie nie nazwałabym tego starością :P Jestem zdrowa, pełna werwy, realizuje się zawodowo i towarzysko ..jaka starość ..kolejne 40 albo więcej przede mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie 40-a,przytłacza chciała bym mieć ze 20-lat , no ale cóż czasu nie cofniesz . Można zrobić bilans , co przez ten czas się w życiu wydążyło , co było sukcesem , co porażką , co by się zmieniło , a co nie . Na pewno muszę w tym dniu napić się z kimś ,żeby to stwierdzić :) WYPIJMY ZA BŁĘDY DY KOCHANI I GŁOWY DO GÓRY < BĘDZIE LEPIEJ < MUSI BYĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kończę jutro :D I staro ani się nie czuję, ani nie wyglądam :classic_cool: Dzieci już podchowane, praca fajna, zdrowie dopisuje, mąż cudny. Fajnie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co powiesz jak skonczysz 60?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja w lutym 50 w duszy 25 w kościach 40 a do gardła jak 19 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w szwecji ( 17 lat juz ) tutaj kobiety okolo 40 pierwsze dzieci rodza i taka 40 to mama malucha czyli mloda kobieta . W Polsce 40 to stara kobieta , Polska to nie kraj dla doroslych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co pani chodzi z tym gardłem bo nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja Orthodox
- Dlaczego ulice w Paryżu otoczone są szpalerami drzew? - Żeby Niemcy mogli defilować w cieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kończę w grudniu dopiero ale pocieszam się że dają mi góra 32 lata, nie żebym się chwaliła ale geny mam super:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
góra 32 lata to ma chyba twoja psychika, bo jak na 40 lat to jesteś niedojrzala chwalipięta... po 40tce i tak się rozsypiesz więc nie rozumiem tego entuzjazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kończe 40 w czerwcu i na samą myśl mam dreszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze mnie czeka....niebawem :) ale dla faceta to żaden wiek. U kobiet jak widzę różnie - powiem tylko, że teraz lepiej dogaduje się z kobietami i nawiązuje lepszy kontakt niż kiedyś ...z wiekiem człowiek mniej się spina. Zdrowie dopisuje więc jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melka74
Witam wszystkich fajnie, że jest nas troszkę ! to prawda, że przede wszystkim trzeba zrobić rachunek co zrobiliśmy co osiągnęliśmy przez te lata. Ja mam fajną rodzinkę (dzieciaczki, pracę) ale zdrowie takie sobie dlatego też moje odczucie mijających lat jest najwyżej średnie Widzę zmianę w mijających latach co mogłam 10 lat temu a co teraz Czas ucieka A jak Wy odbieracie mijający czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midlandsmidlands
Zgadzam sie z przedmowca. 40 to sama mlodosc. Nie gowniarstwo. Wiesz czego chcesz, masz swoj styl, osiagniecia zawodowe i mlodosc. To Polska jest chorym krajem, gdzie mlodosc trwa od 22 do 25, bo potem jazda za maz i do garow i wmawianie, ze sie starym jest. Ja mam 42 i czuje sie na 27. Niewiele sie zreszta od tamtej pory zmienilo w moim wygladzie czy widzeniu swiata. W Anglii to mlody wiek. Kolezanki po 50tce ida na studia, zmieniaja kariere, wyjezdzaja. W Polsce czas do trumny. Nie wiem tylko co ci wszyscy ludzie robia z kolejnymi czterema dekadam swojego zycia? Leza w tej trumnie i narzekaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkade
melka, a czemu piszesz, ze zdrowie nie takie? Przeciez 40 to jeszcze mlody wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedni rodzą się już starzy....inni są wiecznie młodzi.....Starość zaczyna się głowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi jeszcze brakuje do 40, ale juz teraz sie tego obawiam. Najbardziej martwi mnie zblizajaca sie menopauza i te cale zmiany w organizmie. Boje sie depresji, wachania nastrojow i zmarszczek. Bo jakby nie bylo to 40stka to juz powazny wiek, Owszem jest wiele zadbanych kobiet w tym przedziale wiekowym, ale bardziej rzadkosct, niz srednia. Mysle, ze najlepsze lata dla kobiety to tak moze do 35 lat, a potem to juz z gorki bez trzymanki. Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale dlaczego taki negatywizm. Jak sobie zalozysz, ze sie zestarzejesz, to na pewno tak sie stanie. Po prostu trzeba w to nie wierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee tam z gorki, przesadzasz ! Zalezy jak zyjemy i jak o siebie dbamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4o-tkę mam za sobą od roku i śmiem stwierdzić, iż to piękny wiek i za żadne skarby nie chciałabym mieć znowu 20-cia lat. Znam swoją wartość, wiem czego chcę, wypracowałam sobie swój styl, umiem cieszyć się życiem, moja seksualność nabrała mocy i umiem ją podkreślić w subtelny ale na swój sposób znaczący sposób. Czegóż chcieć więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×