Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 50 letni prawik

50 letni prawik, czy ktoś mnie przebije?

Polecane posty

Gość 50 letni prawik

nigdy nie miałem kobiety, nawet cycków nie macałem, mam prace, mieszkanie, samochód, w dobrej formie fizycznej( biegam 5km dziennie ), nie pije, nie pale, nie ćpam, płaski lekko umieśniony brzuch, 180cm wzrostu, pełna głowa ciemny blond włosów, bardzo nieśmiały. Nie potrafie podrywać kobiet, bo je szanuje, a żadna mnie nie podrywa. Co ze mną nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto da więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisując siebie powiedziałeś o stanie majątkowym i urodzie - nie dziw się, że nie przyciągasz uduchowionych kobiet, które zwrócą uwagę na Twoje wnętrze, skoro eksponujesz inne cechy. Pewnie nie jesteś najstarszym prawikiem na świecie, nie martw się, a na poważnie: skorzystaj z usług biura matrymonialnego lub serwisu. Wiele kobiet w Twoim wieku szuka partnera na drugą połowę życia (z różnych powodów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie. Kobiety wola wiazac sie z jakimis debilami alkoholikami albo masowo gwalcacymi kobiety muslimami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tępe głupie i naiwne
baby to głupie suki, wolą takich co leją je po mordzie, bo kobietom bez dramatu bardzo się nudzi w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta jasne, szlachetność i dobroć przyczyną prawictwa. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też 50tka
Piszesz autorze że żadna cię nie podrywa - kobiety rzadko podrywają, przynajmniej ja nigdy tego nie robie, nawet jak ktoś mi się spodoba, jestem zbyt nieśmiała, poza tym skąd mogłąbym wiedzieć że jest samotny? No i tak być może mijam się z tymi równie jak ja spokojnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety sie podrywa. Malo ktora kobieta sama zaczyna. DZiwne, ze sie nie umowiles z jakas przez jaks portal randkowy. Wybierz najpierw taka malo atrakcyjna dla ciebie, zeby cie nie paralizowala i sprobuj sie zaprzyjaznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary daj sobie siana z tymi babami. Tyle lat wytrzymałeś to możesz być dalej sam. Po co ci te problemy, te fochy, te pretensje o wszystko itp. Macanie cycków to nie żadna frajda, ot taki kawałek tłuszczu z większą brodawką, więc nic nie straciłeś. Na starość chcesz mieć piekło z życia to polecam te marne serwisy randkowe. Same "odpady" dzieciate albo zużyte szukające frajera. Nie daj się na to nabrać, naprawdę nie są ci potrzebne do życia kobiety. Ojcem w tym wieku też raczej nie zostaniesz, bo dziecko nie chce mieć dziadka tylko tatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądry wpis powyżej, popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też popieram. Zaruchać to u prostytutki można i po co sprowadzać do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×