Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaxccc

50 urodziny to już starość

Polecane posty

Gość Kasiaxccc

Kasia64 W lutym kończę 50 lat dramat. Starość i nic więcej czy ktoś z Was tez w tym roku zmienia cyferkę z przodu na 50?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację w Polsce nawet trudno znalesc sklepy z ciuchami dla Pan po 50 wszystko dla młodzieży jakość jednorazowa za mega cenę Polska ma wspólny mianownik z Afryka i to ta czarna zacofaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz dawno to przeszlam ciuchy zakladam klasyczne ktore jeszcze moje corki mi podbieraja. nie widze problemu. Starosc moze byc lepsza od mlodosci Dopiero teraz widze ze jestem ladna Kiedys mialam tak wielkie wymagania co do swojej urody ze nie docenialam tego co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 tka to jeszcze młodość, tylko na kafeterii jest to już podeszła starość.Nie masz się czym przejmować, a starosc zaczyna się w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w czerwcu, ale do starosci daleko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też piszę Mnie stuknie pięćdziesiatka w listopadzie dopiero...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za dwakijj lata w polsce 50 tka to stara rura wynosze się do hiszpanii tam kobiety po 50 tce zaczynają dopiero życie są szanowane a nie jak u nas obśmiewane za starość , polacy mają mentalność i rozum kury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi stuknie 50-tka w kwietniu :( Trochę minie to przytłacza , niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja będę miala 50 w lutym i myślę sobie sprawić bobasa na urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w czerwcu i absolutnie nie nazwałabym tego starością :D Jestem zdrowa, pełna werwy, realizuje się zawodowo i towarzysko ..jaka starość :D ..kolejne 50 albo więcej przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolę się cieszyć wnukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A ja będę miala 50 w lutym i myślę sobie sprawić bobasa na urodziny" Co rozumiesz przez "bobasa" Bedziesz rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i caluję rączki damom😘)) Życie zaczyna sie po 50-tce.kobieta wtedy jest jak huragan natomiast po 60 -tce jak orkan.I nie tylko w seksie.Głowa do góry szacowne,powabne i urocze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafe juz wszystko bylo: mam 30 lat czy jestem stara? Niedlugo koncze 40tke czy to juz starosc? To teraz czas na 50tke. Jaka jestem mloda czy stara? Wiem odpowiem, ani jedno ani drugie. Dziwne, ze nie bylo jeszcze takich watkow jak: Mam 70 lat czy jestem stara. Niedlugo koncze 80 czy to juz koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wnuki w wieku 50? Zmarnowałaś życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie czy 50 to jeszcze młodość? Według mnie tak, ale dobijaja mnie wypowiedzi na kafe że to juz starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś tez kończy w tym roku 50? czy jestem tu sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak chce miec dziecko, rodza starsze ode mnie, to mlody wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych wszystkich postow, nalepszy jest ten: "Masz rację w Polsce nawet trudno znalesc sklepy z ciuchami dla Pan po 50 wszystko dla młodzieży jakość jednorazowa za mega cenę Polska ma wspólny mianownik z Afryka i to ta czarna zacofaną" No racja dla kobiet w tym wieku to juz nie ma sklepow z ciuchami. Ale co sie przejmujesz, pozycz laszki od prababci. Albo idz na rynek, tam jest takich modnych szmatek od groma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapomnij o szarym berecie i mokasynach z wkladka ortopedyczna i fryzurze na baranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wazne ile masz lat ,tylko na ile się czujesz:) W ub.r była na uczuciowym znajoma mająca 78 lat.Bawiła się doskonale wchodząc w skórę w swojej wnusi.Pokazała nawet "siebie" a jakze.Jaki aplauz miała.Nawet wygi cafe dały się w/y/r/u/c/ha/ć.Miałem sporo ubawu z nia jak tam chodziłem i czytałem..Pisaliśmy na mailu,niestety kontakt się urwał,gdy przebywałem pare miesiecy za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
78 lat i była dobrze obeznana z internetem i komputerem? I udawala swoja wnuczke? Gdzie jest ten topic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w wieku 78 to miala czas sie nauczyc troche obslugi komputera . Co w tym dziwnego? komputer juz dawno zostal wymyslony. :-D do pani od bobasa.: Czy juz jestes w ciazy czy dopiero masz zamiar zajsc? Jezeli to drugie to odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, mój maż w tym roku będzie miał 50 i ma z******tą zonkę, lat 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 lat różnicy i się dogadujecie.Tylko zazdrościć i pokazywać innym:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj i podumaj pomidorku.Chcesz mieć wszystko na srebrnym pólmisku podane?A jak hipotetycznie zakładajać pojawi się znów to byłaby spalona przeze mnie..Sam/a rozumiesz ,ze nie nada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że sie dogadujemy, rozumiemy się bez słów i pięknie uzupełniamy. Mój mąz jest wspaniały, to najdelikatniejszy i najwspanialszy mężczyzna jakeigo w życiu spotkałam, nigdy żaden inny nie umiał być dla mnie tak wspoaniały, tak miły, tak szarmancki, tak delikatny; codziennie słyszę komplementy jaka to jestem śliczna, wspaniała... nie dajcie sobei wmówić że wiek ma jakiekolwiek znaczenie, najważniejsze jest to jak sie czujemy i czy umiemy czerpać radość z życia i po rpostu żyć pełną piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój szwagier mieszkajacy w Kanadzie zbudował komp w 1973 r jako pracę dyplomową.Bez monitora.A co nie mogla sie nauczyć po 1990 r??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek nie ma znaczenia (:..) Kochana, ty masz dopiero 33 lata. Ciekawe czy za 17 tez bedziesz takiego samego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co będzie co 17 lat żyję teraz, tutaj, dzisiaj równie dobrze ja moge zginąc jutro, a mój maż moze zyć do 100 nie zawracam sobei tym głowy, cieszę się życiem, jakie mam teraz, a mam najwspanialsze życie pod słońcem z najwspanialszym facetem na świecie , który od lat nosi mnie na rękach i gwiazdkę z nieba by mi dał gdybym tylko chciała... najważniejsze to kochac i czuć się kochanym a nie uprawiać czarnowidztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×