Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

65 lat, emerytura, warto jeszcze coś więcej?

Polecane posty

Gość gość

Mam 65 lat, dopóki pracowałem, wszystko było ok. Ale teraz czasu bardzo dużo. Problem w tym, że dookoła mnie kobiet wiele, ale rozmawiać potrafią jedynie o tym, na co która chora i na co akurat zachorowały wnuczki. Same pesymistki. Czy 65 letni wdowiec, zadbany, wszystkie zęby, wiadomo, nie Apollo, ale też Venus nie szuka, ma szansę na znalezienie optymistki, która nie narzeka? Mam te 3200 netto emerytury, jakoś sobie radzę, trochę się w życiu dorobiłem, tylko gęby nie ma do kogo otworzyć, w samochodzie prawy fotel, jak nowy, a fajnie byłoby gdzieś nie samemu się przejechać. Dzieciaki dorosłe, mają swoje życie, często dzwonią, ale na spotkanie czasu nie ma. A jeśli tak, gdzie szukać, na co zwracać uwagę? Czy podryw w tym wieku, taki niewinny, jest możliwy, akceptowalny? Powiedzcie panie, czy życie emeryta może jeszcze czasem przynieść jakąś niespodziankę, czymś mile zaskoczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OCZYWISCIE! Polecam staromodnie biuro matrymonialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dziadek ożenił sie po raz 3 po 70-ce. A znalazł blisko, prawie za płotem - a nie po internetach. W internecie to można znaleźć. Trypla na stare lata. Jak ktoś nie miał za młodu - to może i atrakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm. Coś wy mi dziadku zalatujecie mundurem. Pies? Czy trep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa,właśnie ta emerytura jak u ubeka. Mam sąsiada byłego ubeka nie spracowany typ, z grubszych czasów został mercedes 124 300d i dorabia. Taki to poźyje,a zwykły "szarak" nawet 1/2 emerytury wcześniej sie nie dorobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... Wcześniej emerytury wspomnianej sie nie dorobi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Zachodzie ludzie na emeryturze zyja!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas niestety wegetują. Mój tata pracował za komuny i po czyli w 90 latach w zakładach radiowych unitra. A emerytury 1700. I tak nieźle to dlatego źe byl zajerestrowany od tego co zarabiał. A dziś do łapy 2,5 albo 3 tysie,a zajerestrowany na 1/2 lub 3/4 (jak rejestruje)od najniźszej krajowej i emeryturka ochłap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie panstwo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie,dlaczego u nas tak jest?! Zarabia sie np 2,5 tysiąca a zarejestrowany na najniźszą krajową. Puźniej emerytura słaba,na l4 pieniądze teź słabe. Rejestracja powinna być od tego co zarabiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, zapisz sie na Uniwersytet Trzeciego Wieku. Jest w każdym mieście. Większość tam to kobiety. Program super: wykłady, gimnastyka, jezyki obce, wczasy, nauka obslugi komputerow. Nie będę wymieniać wzystkiego, ale warto się zapisać. Właśnie za 3 dni jadę na 2-tygodniowe wczasy nad morze z Un.Trzeciego Wieku. Przy twojej wysokiej emeryturze, możesz korzystać z każdej wycieczki i wczasów, a jest tego naprawdę sporo. Nudzic się na pewno nie będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wczoraj ani pies, ani trep. Ale masz rację, mundur sztygara, tyle że nie węglowego, nadal w szafie wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztygar z gazowni? Buuuuhahahaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Może z tym uniwersytetem trzeciego wieku to dobry pomysl. Miałam okazje raz obserwowac te panie w akcji,na zajęciach z fitnesu i źadna na nic nie narzekała. Wesołe, z humorem , ja byłam pod wrażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niejedna osoba na tą chwile chciałaby połowe tej emerytury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresuj sie sztygarem (hłe.. hłe..), to będziesz miała połowe tej emerytury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odziałowy,zmianowy?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stołkowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli moja wartość, to tylko ta górnicza emerytura, na którą ewentualnie mogłaby przejść wdowa po mnie? Reszta się nie liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze masz szanse, ludzie w tym wieku sa bardzo rozni. Moj tata ma 70 a jest bardzo aktywny, moja mama to taka wlasnie pesymistka. Przeciez sa samotne wdowy itd. Tylko nie powiem ci gdzie szukac, bo sama jestem o polowe mlodsza, a taz stoje przed tym dylematem... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy jakim typem jestes! dziadkowaty, zapuszczony i nudny, czy zadbany, energiczny i optymistyczny jezeli jestes tym drugim to cienko to widze. ale probuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia znowu napisala prowo, reklamy leca i kasa sie zgdadza. idioci odpisuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztygar źłobny, he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmarszcz sobie freda to ci ulzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Freda brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W spodniach nie moich,więc se zmarszcz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty masz korniszona, to tez sobie zmarszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starszy pan na kobiecym portalu? szuka porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×