Odpowiedz na ten temat

A niech Wam bedzie, odslona kolejna. Miekkie Mam jednak serduszko

• gość 2017.07.17 [14:08]
    Oni są tak odhumanizowani, że na/ziści przy nich to mały pikuś. A najlepsza jest ta debilka bez polskich znaków jak gada sama ze sobą i nieświadomie dowala bełkotowi i cielakowi snofowi. smiech.gif
  • gość 2017.07.17 [14:12]
    gość dziś [12:55]
    oj przestan, chyba nie wierzysz w jakas glupote, ktora smof bezmyslnie z siebie wydobyl, nie zdajac sobie pewnie sprawy co tak naprawde wypuscil w eter i ile to zametu narobi
  • gość 2017.07.17 [14:38]
    Smof ma czesto takie tepe i zalosne "zarty"
  • gość 2017.07.17 [14:53]
    teraz trole beda po nim jezdzic
    i po co???
  • gość 2017.07.17 [15:04]
    AAAZZZ
  • blednygosc 2017.07.17 [16:00]
    ale popatrzcie jak hejt ucichłusmiech.gif
    smofik jaki jest kazdy wie czasem go poniosą słowa i juz.
    spokojniesmiech.gif blizej mi juz do prawiczka niz pedofla smiech.gif
    jestem za pokojem na świecie, jeno musi być z dużym łóżkiem
  • blednygosc 2017.07.17 [16:02]
    o masz smiech.gif
    stanął mi znowu temat
    cholera noooo
  • blednygosc 2017.07.17 [16:03]
    mysle ze jestem zmeczony
    i kafe
    i stawaniem
    ide sie polozyc jezyk.gif
  • blednygosc 2017.07.17 [16:04]
    napisalem wstawaniem czy stawaniem?
    w sumie i jedno i drugie w pewnym sensie odpowiada prawdzie smiech.gif
  • blednygosc 2017.07.17 [16:04]
    dobra to kolysanke poprosze jak juz mam isc sie polozyc smiech.gif
  • gość 2017.07.17 [16:15]
    z popielnika na Bledusia
    iskiereczka mruga
    chodź opowiem ci bajeczke
    bajka będzie długa
    byla sobie raz krolewna
    pokochala grajka
    krol wyprawił im wesele
    i skonczona bajka... cool.gif
    ladna kolysanke ci zaspiewalam?
    to spij zebys odpoczal od kafe
    ale nie od nas! od swoich fanek nie odpoczywaj spioch.gif
  • gość 2017.07.17 [16:18]
    – a – a, a – a – a, były sobie kotki dwa,
    a – a – a, kotki dwa, szarobure, szarobure obydwa spioch.gif
  • gość 2017.07.17 [16:22]
    zamiast Blednego
    to wklejacz chyba zasnal smiech.gif
  • gość 2017.07.17 [16:40]
  • gość 2017.07.17 [16:44]
  • gość 2017.07.17 [17:17]
  • dżanga 2017.07.17 [17:36]
    Bledny usmiech.gifkwiatek.gif
  • Smof 2017.07.17 [18:36]
    ja tylko tak na chwilke usmiech.gif
    x
    to "dziecie" mialo cos kolo dwadziescia kilka lat i owszem durne bylo naprawde koncertowo, ale co ja mam do cudzych milosci??
    ale to tylko tak "sie tlumacze" smiech.gif
    subtelnosc to moje drugie imie ; demotywatory.pl/4567694/Milczenie-jest-zlotem-ale-tasma-j est-srebrna
  • gość 2017.07.17 [18:53]
    Hejterzy grasujący tu od kilku dni, sugerowałabym ostrożność w doborze słów, bo anonimowi nie jesteście i miarka może się przebrać, macie tego świadomość?
  • gość 2017.07.17 [19:25]
    blednygosc dziś [16:00]
    ale popatrzcie jak hejt ucichł
    smofik jaki jest kazdy wie czasem go poniosą słowa i juz.
    spokojnie blizej mi juz do prawiczka niz pedofla
    X
    Czyli sugerujesz że kiedyś byłeś prawikiem i pedofilem, a obecnie już nie jesteś ani prawikiem ani pedofilem. Pięknie twój guru smof podsumował cie a ty potwierdziłeś.smiech.gif
  • gość 2017.07.17 [20:16]
    dziś [19:25]
    https://www.youtube.com/watch?v=648Ypj9xcsk
    tak mozna by zagrac na twym pustym czerepiejezyk.gif
  • gość 2017.07.17 [21:05]
    Nie klikam w linki od nieznajomych, a tymbardziej jeżeli ktoś wykorzystuje ludzi chorych aby komuś dowalić jak to masz w zwyczaju. I jeszcze ten wątek pedofilski u snofa i bełkota blednego. Tak rozbestwiliscie sie i poczuli bezkarnie że straciliscie kontrole nad sobą. Jest tyle możliwości aby żartować i dowalić komuś, ale dlaczego akurat z pedofilii robicie żarty. Bledny nawet boi sie odszczekac smofowi i skulił ogon jak kundel. Jeżeli bełkot nie jest pedofilem to powinien proteze wybić słoniowi snofofi. Jeżeli dla ciebie normalką jest żartować z gw/ałtów na dzieciach to jesteś upośledzona moralno etycznie i powinno sie ciebie resocjalizowac.
  • gość 2017.07.17 [21:20]
    gość dziś [21:05]
    Debil
    Fuuuuuj pechowiec.gif
  • gość 2017.07.17 [21:34]
    Błędny zamiast zaprzeczyć i zjechać smofa jak bure suczysko, to ten idiot zasugerował że przestał być prawikiem i pedrylem. Widocznie coś jest na rzeczy z tą pedofilią u blednego, a smof chodzi w realu i pyta sie ludzi czy bzykneli jakieś dziecko tak jak na forum.A pózniej tłumaczy sie pokracznie że zartował.
  • gość 2017.07.17 [21:43]
    Smof dziś [18:36]
    ja tylko tak na chwilke
    x
    to "dziecie" mialo cos kolo dwadziescia kilka lat i owszem durne bylo naprawde koncertowo, ale co ja mam do cudzych milosci??
    ale to tylko tak "sie tlumacze"
    X
    I z czego rżysz stary głupcu. Czy jeżeli ty zrobisz lub powiesz coś głupiego to już całe życie będziesz durniem? Kobieta z której tak rżysz dzieci urodziła i wychowała.
  • gość 2017.07.17 [21:51]
    gość dziś [21:05]
    Nie klikam w linki od nieznajomych, a tymbardziej jeżeli ktoś wykorzystuje ludzi chorych aby komuś dowalić jak to masz w zwyczaju. I jeszcze ten wątek pedofilski u snofa i bełkota blednego. Tak rozbestwiliscie sie i poczuli bezkarnie że straciliscie kontrole nad sobą. Jest tyle możliwości aby żartować i dowalić komuś, ale dlaczego akurat z pedofilii robicie żarty. Bledny nawet boi sie odszczekac smofowi i skulił ogon jak kundel. Jeżeli bełkot nie jest pedofilem to powinien proteze wybić słoniowi snofofi. Jeżeli dla ciebie normalką jest żartować z gw/ałtów na dzieciach to jesteś upośledzona moralno etycznie i powinno sie ciebie resocjalizowac
    xxx
    dobrze sie czujesz?? ja wykorzystuje ludzi chorych by im dowalic?? ja stracilam nad czyms kontrole?? cierpisz na jakies urojenia?? nie wiem o czym ty bredzisz i nie chce wiedziec, chyba mnie z kims czlowieku pomyliles ale to juz twoj problem, i nie, nie popieram takich zartow, kolejna twoja fantazjaoczko.gif
  • gość 2017.07.17 [22:00]
    No to po temacie... miło było ale przez frustratów się skończyło... usmiech.gif
  • gość 2017.07.17 [22:07]
    A Bledny skulil ogon i siedzi cicho jak mysz pod miotla.
    Wydaje mie sie, ze Smof powinien go przeprosic.
    Ale zenada smutas.gif
  • gość 2017.07.17 [22:08]
    Ja nawet nie czytam ale
    zostawiam lapke lapka.gif
    I usmiech usmiech.gif
    Do zobaczenia kiedys, gdzies usmiech.gif
  • gość 2017.07.17 [22:11]
    A co ma się tłumaczyć z jakiejś głupoty, którą hejterzy sztucznie rozdmuchali? Bardzo dobrze, że się nie tłumaczy z tych kretyńskich insynuacji!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...