Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

argumenty faceta

Polecane posty

Gość gość

Czy to są argumenty faceta na to ze nie chce mieć dzieci? Ciągle zajmowanie się dzieckiem wydawanie kasy na dziecko a potem jak będzie większe to będzie wredne dla rodzica . Brak czasu na jego zainteresowania nie będzie mógł tak czaasto wychodzić z kumplami tylko siedzieć w domu opiekować się dzieckiem zarabiać kasę pracować zero życia koniec jego życia koniec wypadów gdziekolwiek tylko uwiazanie i zarabianie kasy na drugą osobę czyli dziecko poświęcenie się jego zdaniem. Tak on to opisuje. Co mam z nim zrobić czy się nadaje w ogóle na ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez sama widzisz, ze to egoista. Zostaw go. Nie bedziesz miala z nim szczesliwej rodziny. Nie marnuj z nim czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamienmi sie facetami:D moj chce dzieci, a ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdy marzy o dziecku i widzi w tym pelnie szczescia. Dla niego to ograniczenie jego wolnosci i ma racje, bo dziecko zawsze sprowadza swiat rodzica do zajmowania i skupiania sie glownie na nim. Nie kazdy musi chciec lubic takie zycie i sie w nim odnajdywac. Kazdy ma prawo do swoich pogladow. Natomiast partnera dobiera sie glownie w zgodnosci pogladow i podazaniu w jednym kierunku. Skoro macie tak odmienne zdanie o posiadaniu dziecka, to powinniscie sie rozstac, bo będzie Wam bardzo cięzko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam pare podobna do was. prawie 3 miesiace po slubie. ciagle klotnie i placz kobiety. facet juz nie moze jej sluchac i ciagle ucieka od niej. z wami bedzie kiedys tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możemy się rozstać bo jesteśmy uwiazani mieszkaniem kasa itd a ja oczywiście jestem jpo 30tce i wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz koniecznie miec dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce być kiedyś matka i boję się że może być za późno jsk dłużej poczekam a jak będę żałować w przyszłości ze nie mam dzieci to co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jest jakies wyjscie, zostaw go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak go wrobisz w dziecko to bedzie jeszcze gorzej. bedziecie zyc obok siebie i zacznie cie zdradzac. w niczym ci raczej nie pomoze i bedziesz sie go prosila o pieniadze na podpaski. to nie bedzie dobra sytuacja do wychowywania dzieci. kupiliscie wspolnie mieszkanie? moze da sie jakos ta sytuacje rozwiazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musimy być na jednym mieszkaniu rok przynajmniej jestem uwiazana chce mieć rodzinę i co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedni chcą dzieci a inni nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało który facet świadomie chce mieć dzieci. Ale potem sporo się w ojcostwie odnajduje. Dopóki nie ma dziecka to dla faceta ojcostwo to abstrakcja. Trzeba czasem ich postawić przed faktem dokonanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to egoistki, tylko liczy się co one chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie chce dzieci to znajdz takiego ktory bedzie chcial stworzyc rodzine z toba co za problem? Sa miliony takich mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet ma prawo nie chciec dzieci. argumenty sa prawdziwe chociaz przedstawione dosc dramatycznie. Jezeli chcesz dzieci to musisz poszukac kogos innego. Nie ma co na niego czekac ani przekonywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i nie baw sie w wrabianie go w dziecko, bo to sie nigdy dobrze nie konczy i to zwykle chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×