Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Auto dla 30 latki

Polecane posty

Gość gość

Witam Was. Mam pytanie czy warto kupić auto FSO Syrena 102? Udało mi si zarobić prawie całą kwotę na to auto, resztą na raty. Cena samochodu FSO Syrena model 102 — 72.000 zł. Kupując na raty samochód FSO Syrena nabywca wpłaca 30% ceny pojazdu. Suma kredytu ratalnego podlega spłacie w 23 ratach miesięcznych. Koszty manipulacyjne wynoszą 5% od sumy kredytowanej. Na importowanego Wartburga niestety mnie nie stać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze lepszy bedzie 126p czyli potoczny maluch.Juz inzynier Karwowski takim jezdzil I chwalil.Jak cie stac to zaszalej I kup fiata 125p, nim poruszaja sie majetni ludzie I wyzszi funkcjonariusze partyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie 126p jest jeszcze dość drogi. O 125p nie marzę nawet.... Generalnie FSO będzie modernizować Syrenę, ale auto mi potrzebne "na teraz". Jeszcze kwestia spalania, napraw... Podobno Syrena jest autem dość awaryjnym, ma dużo punktów smarowania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak cie nie stać na porządne auto to lepiej kup sobie komarka, koszt zakupu bez porównania niższy, mniej problematyczny w eksploatacji, a do tego motorower pali dużo mniej niż auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam komara, Wierzchowinę! Pojazd importowany. Wynalazek radzieckiego uczonego w kraju kwitnącej wiśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rower jej kup, jest modny a i cos dla zdrowia zrobi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×