Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

auto po 30tce pomocy w zakupie i porady proszę

Polecane posty

Gość gość

udało się fakt ze bliżej do 40 tki ale zdałam w końcu po roku ciezkiech wydatków nerwow stresu i wszystkiego najgorszego proszę o pomoc jakie auto wybrać które jest oszczędne , jak jeżdzic oszczędnie i wszelkie uwagi dla swiezego upieczonego kierowcy Kobiety mile widziane bardzo dziękuję wszelkim hejtom pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy ile masz kasy.jak mało to kup np. skodę felicje na gaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarioG
yaris ale z silnikiem 1,33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie na daty. Ja mam fiata brava i naprawy są tanie jak barszcz. Na spalanie nie patrzę bo gaz tani.tylko nie ma kilku luksusow które miałem w bmw no i wolny jest, więcej jak 180 nie poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia67
Ja polecam jakieś używane. Można trafić na bardzo fajne samochody np. 10 letnie :) Ja polecam taki, co nie będzie miał masę elektroniki w sobie. Z takim mam ciężkie doświadczenia. Zablokowała mi się kierownica i nic nie można było zrobić i tak zakończyły się moje tamtejsze wakacje. Tylko pomoc pomocy drogowej wchodziła w grę (http://pomocdrogowa.i-lodz.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Golf 3 w TDI i będziesz miała branie po remizą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski Fiat 126p/650 ułatwia w naszym kraju zaspokojenie najpilniejszych potrzeb społeczeństwa na własny samochód. Chociaż nie jest pojazdem przeznaczonym dla dużej rodziny, ale z powodzeniem nadaje się nie tylko do ruchu miejskiego i nieźle spisuje się na dłuższych, np. urlopowych trasach pod warunkiem niezabierania ze sobą pokaźnego bagażu. W ocenie modelu 650 nieznaczna poprawa osiągów trakcyjnych została okupiona podwyższonym zużyciem paliwa. Jako, że ten model samochodu przez wiele lat będzie jeszcze figurował w programie produkcyjnym Fabryki Samochodów Małolitrażowych będzie on ulegał dalszej modernizacji, aby dorównać postępowi technicznemu i jeszcze lepiej spełniać te wymagania, które stawiane mu są jako najpopularniejszemu pojazdowi na naszych drogach. Cena samochodu Polski Fiat 126p/650: 92 000 zł lub 1350 bonów PKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×