Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baby bez morałów

Baba za odpowiednią kase zrobi WSZYSTKO, kwestia sumy

Polecane posty

Gość baby bez morałów

dlatego baby to chciwe kur/wy i śmiecie, sprzedadzą nawet własną dusze za pare papierków, co za syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki ich los. Najgorsze jest to że one często nie są tego świadome. Najlepszy tekst jaki usłyszałem to jak dziewczyna mówi że może pokochać tylko bogatego, ona już nawet nie odróżnia sprzedania się od miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie kobiety sa jak twoja matka, wyjdź z domu to sam zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nie da się kupić,ale też potrafię dać kosza za jedno zdanie które mi się nie spodoba,każda wewnętrzna brzydota mnie odrzuci,więc coś za coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt są takie produkty których nikt nie chce, wtedy się mówi że są niesprzedajne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy popatrzeć jaki szał zrobiło 50 twarzy Greya, wszystkie wzdychają i się jarają, gdyby Kowalski z bloku naprzeciwko zrobił pokój tortur w suszarni byłby zboczeńcem , dewiantem i sadystom ale jak ma helikopter jest wspaniałym sexownym mężczyzną. Jak jest kasa to najgorsze zboczenia są miłą romantyczną zabawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam własna kasę i własny dom. Po co mi dziad ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a jak baba daje sobie sama radę to "królowa życia" , mam dom i kasę facet mi nie potrzebny, nie mam domu i kasy chce faceta bogatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś W mojej rodzinie kobiety zawsze miały własne dochody i niezależnie od dochodów albo decydowały się na małżeństwo albo nie nie wychodziły za mąż. To kwestia wychowania , wpojonych zasad, wyuczonej zaradności i nie oglądania się na facetów. Żebyś wiedział że królowa życia. Nie trzeba się poniżać i szukać sponsora. Żyję jak chcę. Po co mi facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie płytka jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płytki to jest autor tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor mówi prawde, ale baby boli prawda rzucona prosto w ich tępe mordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Autor cierpi na nied***banie mózgowe. Ta która liczy na kasę jest "be", ta która nie liczy na kasę ale i nie chce mieć w chałupie dziada też jest " be" . Innymi słowy baba ma nie liczyć na kasę , ma dziada czcić i siedzieć na d***e i być szczęśliwą z samego faktu że dziad w chałupie jest. Do tego byłaby zdolna jedynie kobieta upośledzeniem intelektualnym w stopniu znacznym po 3 klasach podstawówki. Te czasy juz się skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak, baba ma siedzieć na du/pie i morda w kubeł, małżeństwo to nie jakaś demokracja, baba ma chodzić jak szwacjcarski zegarek i dzieci też, ład i porządek musi być a nie babski burdel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SRAM na małżeństwo. Dotarło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sraj dalej, nie dla każdej suki taki układ, poszukaj se lesbijki do związku, tylko tam też dominacja, jedna jest "mężem" a druga "żoną", może zostaje ci jednak tylko KOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś niech zgadne, jesteś stara zgorzkniała panna z zarośniętą przez nieużywanie pipą, i nawet kot od ciebie spier/dolił bo miał cie dosyć, jesteś żałosna, ale natury nie oszukasz, prawo Darwina, selekcja naturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , [ 19:20] Doradzam podróże. Podróże poszerzają horyzonty. Małżeństwo to przeżytek. Do sexu małżeństwo nie jest mi potrzebne. Jestem singielką z dzieckiem cebulo polska. Więc nie jestem "samotna". I wsadź sobie w dupsko " prawo Darwina" ( nie ma "selekcji naturalnej" w moim przypadku) polsko-patiortyczna-katolsko-pisowska popłuczynko- psie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za nieudacznicy sie tutaj wypowiadaja ja piernicze.. Nie wierze w to co czytam czasami, ze ktos moze byc takim debilem. Zgadzam sie z pania ktora napisala ze lepiej nie miec bezuzytecznego dziada w domu a po wuj jakiejs taki? I rowniez sie zgadzam z tym ze tylko skonczona idiotka weszlaby w taki zwiazek, zadna zdrowo myslaca kobieta nie zwiaze sie z nieudacznikiem, nie dosc ze ma na niego robic to jeszcze chata sie sama zajac i tylka nadstawiac tylko po to zeby pasozyt przy niej siedzial. Panowie, pod kopula wszystko w porzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty nie masz tej odpowiedniej kasy i dlatego tu pier/dolisz bez przerwy w różnych tematach jedno i to samo. Ale masz ból du/py. Tylko tu możesz pouzywac. Kogo twoje zdanie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Twój bachor wyrośnie na pedała lub transgenderowca i tym sposobem selekcja naturalna zrobi swoje, bo natura ZAWSZE wygrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mari2861 wczoraj następna która wychowa pedała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:41 Jak ogladasz,gosciu,taka szmire to wyrazy najszczerszych kondolencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogacze też wami gardzą. Donald Trump powiedział "jak jesteś sławny i masz pieniądze możesz wszystko z kobietami - łapać je za tzipki (...)". Tak tak! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inny cytat Trumpa: "Wszystkie kobiety wychodzą za mąż dla pieniędzy. " :classic_cool: x Chcecie inne cytaty bogaczy o kobietach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh... Trampek to jakiś guru, głosiciel mądrości? Kto on jest to widać jak na dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotność mu na łeb poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to chciwe peezdy, tego nie da rady zaprzeczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde bożyszcze kobiet nie ceniło ich. Dlatego było bożyszczem. :classic_cool: X Marlon Brando: "With women, I've got a long bamboo pole with a leather loop on the end. I slip the loop around their necks so they can't get away or come too close. Like catching snakes." (jeśli chodzi o kobiety mam taki długi bambusowy kijek z pętlą na końcu. owijam pętlę wokół ich szyi dzięki czemu nie mogą uciec ani nadto się zbliżyć. to jak łapanie węży) X pierwszy Bond, Sean Connery: "I don't think there is anything particularly wrong in hitting a woman, though I don't recommend you do it the same way that you hit a man." (nie sądzę by było coś szczególnie złego w biciu kobiety, jednak nie zalecam uderzać jej tak jak faceta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×