Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CO byście wybrali? Pewną pracę za 2500 na rękę czy

Polecane posty

Gość gość

zarobek 5000 ale we własnej firmie? we własnej firmie..czyli MEGA NIEPEWNE pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro zalozylem firmę i prosperuje ze srednia 5000, to jesli wszystkiego będę pilnował to nie ma prawa nic się stać, raz bedzie gorzej i zarobię 2000 a innym razem zgarnę 9000. No chyba ze wszystko będę wydawał i jak będzie gorszy niesie braknie mi na zys to to juz moja glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jeśli dochód firmy możesz wygenerowac tylko ty w sensie świadczenia usługi i nikogo nie mozesz zatrudnić? a co jeśli się rozchorujesz? płacić zusy musisz a nie zarobisz np. przez 3 -4 tygodnie? to wcale nie ejst wynik głu[oty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym firma nigdy nie rozwinie się niewiadomo jak, bo zakładajmy że pracuję 6 dni w tygodniu po 10h dziennie i w tym czasie moge przyjąc ograniczoną ilość osób, więc mój dochód nigdy nie będzie powała bo zależy wyłącznie ode mnie i ogranicza mnie czas, więc czy warto dla tej firmy poświęcać etat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę aby etat to była pewna praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pewnych wąskich specjalnościach TAK są zawody wymagające szczególnych uprawnień, których to konkurencja nie dotyczy, bo jej po prostu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×