Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzeba być jeleniem

Co ma do zaoferowania facetowi samotna matka z dzieckiem

Polecane posty

Gość trzeba być jeleniem

lub dziećmi? Na co i po co ktoś by taką wogóle brał? Same problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z****** pieluchy i nieprzespane noce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko peezde, bo wiadomo że się rooha, ale to i bezdzietna ma, więc ta z dzieciakiem jest na przegranej od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unikać samotne matki
samotna z dzieckiem nie ma NIC do zaoferowania a wymagań w hooj, dlatego ich wszędzie pełno i tak pozostanie, bo nikt tego nie weźmie na dłużej, chyba że poroohać i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj Hosta :P On by brał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stale ******ie bez p********ia I sciemniania...ma dziecko to d**y nadstawila juz wiec jedynie pijijzde ma do zaoferowania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem jeleń
niestety nic nie oferują, tylko są kotwicą i studnią bez dna z "potrzebami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waterman
Ciekawe teorie ,może powstałe w wyniku tego ,że taka kobieta ma obowiązki względem dziecka ? Fakt,że w pewnych warunkach będzie jej ciężko dać facetowi to ,czego on by potrzebował ,bo to najpierw dostanie jej dziecko . Cóż,takie realia ,facet tutaj zawsze jest tym drugim . Teraz zostaje mu przywyknąć do tego ,albo nie wchodzić w taki związek . Kobieta zostawia dziecko w samopas to dla myślącego faceta złą matką ,ale nie mająca dla faceta czasu na zawołanie ,to zła partnerka . Ciężko w tym znaleźć się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król0_5
Samotna matka z dzieckiem musi trafic na odpowiedzialnego i troche zaradnego człowieka. Jak się zwiaże z małolatem z adhd, albo jakims niedorajdą, to będzie samotna matka z dwójką dzieci. Myślę że fajne dziecko - pogodne, rezolutne, ambitne - jest dużym atutem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma nic do zaoferowania...facet będzie musiał w pewnym sensie utrzymywać nie swoje dziecko...ktoś sobie zaroochał i machnął dzieciara a taki głupi drugi dziad weźmie sobie tą babę z obowiązkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz NIE MA fajnych spokojnych dzieci u samotnych matek tylko zjèbane umysłowo rozwydrzone downy bachory, dodatkowo ze zjèbaną psychiką bo ojca na codzień brak a matka do roboty i rodzice bachora dziś nie wychowują tylko TV, babcie, ciotki, obcy, albo ulica. Wejście w związek z samotną matką ma ZERO plusów dla facetów, i nie mówie że te kobiety są koniecznie złe ale to patologiczny układ gdzie facet jest zawsze na przegranej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba być desperatem
żaden facet z połową rozumu nie wpakuje się w związek z kobietą z bachorem lub bachorami, bo nie będzie utrzymywał obcych bachorów aby potem taki nastolatek mu pyskował żeby się odwalił bo nie jest jego ojcem, hooj z takim układem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durne te baby
król0_5 dziś Samotna matka z dzieckiem musi trafic na odpowiedzialnego i troche zaradnego człowieka. Jak się zwiaże z małolatem z adhd, albo jakims niedorajdą, to będzie samotna matka z dwójką dzieci. >>>> odpowiedzialny czyli tz.debil który spełnia wszelkie potrzeby i zachcianki, zaradny tz. ma zarobić w hooj kasy aby utrzymać cały burdel i nie swoj****chory. Niech durne suki gniją z tymi bachorami jak zrobiły zły wybór samca które je olał, a nie teraz wybawiciela szukać aby je "kochał" i na nie swoj****chory łożył trud wychowawczy i kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotne matki oferują swoje przeorane i szerokie jak wiadro szpary w zamian za kase którą co miesiąc jakiś jeleń będzie przynosił w zębach, układ idealny dla tych suk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król0_5
Młode siksy sa ciagle albo na portalach, albo włóczą się po sklepach. Maja durne koleżankim, które wciąż komentują. Dojrzała dziewczyna w dodatku z dzieckiem jest zorganizowana i bardziej rozsądna. I wie że bzykanie to sprawa normalna, a nie będzie cię zwodzić niczym jakaś dziewica orleańska. Bachor to bachor i tyle. Jak nie masz swojego to już masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król0_5
gosc 18 30 - nie ma nic za darmo. Bo na pewno wypindrzona laska co zaczęła zarabiac w korporacji przyjmie studenta fajfusa który pierwsza rzecz o******la jej lodówkę. Zejdź na ziemie marzycielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
król0_5 dziś rozsądna ani zorganizowana nie koniecznie, a raczej przymuszona, chyba że rodzice i babcie ją niańczą, pozatym daje szybko szpary bo chce jelenia do dojenia złapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król0_5
gość 19:19 -nie słyszałem o dojeniu jelenia ? Jeleń by sie cieszył. Babka z dzieckiem musi mieć jakiś plan. Jak każda. nie ma co generalizować. Szpare ma każda, a urok, urodę i talent w kuchni to juz nie. A nawet studentowi cos trzeba dac na zachętę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
student to i koze przerooha z braku laku hahaha, wiele nie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król0_5
tylko żadna samotna z dzieckiem sie na temat nie wypowiedziała - nie mają na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotna ? ma -500+ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotna matka to szmata co nie zdarzyly z aborcja do niemiec. Porzadni mezczyzni to nie frajerzy tez chca bezdzietna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0_5
gosć 22:50 - nie dodałeś : i do tego koniecznie dziewicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotna z dzieckiem/dziećmi to 5ta kategoria, zaraz po grubych i brzydkich jak noc w halloween

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja ci odpowiem. Dziecko ma do zaoferowania. Nie rozumiesz? Wyjaśniam. Moją matkę zgwałcił jakiś zwyrodnialec i tak się zaczęło moje życie. Urodziłam się, gdy moja matka miała 20 lat. Dziesięć lat później mama wyszła za mąż, za starszego od niej o 8 lat kawalera. Małżeństwo było chyba normalne, ale dzieci więcej nie mieli. Podobno okazało się, że mój ojczym chorował jako chłopiec na świnkę i stąd powikłania i brak plemników w nasieniu. Dziś mój ojczym ma 76 lat. Ja mam 48. Mam swoje dzieci, córka już zamężna, mamy maleńkiego wnuczka. Ojczym mieszka z nami. Moja mama zmarła dwa lata temu. Ojczym tydzień po porodzie dostał wylewu. Jest częściowo sparaliżowany. Trzeba mu pomagać i to ja i mój mąż mu pomagamy. Nie wyobrażam sobie inaczej. A moje dzieci na ojczyma mówią dziadek. Teraz wiesz głupolu, co może dziewczyna z dzieckiem dać facetowi? Moja mama dała ojczymowi chyba nienajgorsze życie, a na starość rodzinę, zamiast przytułku dla starszych ludzi. Jeśli tego nie rozumiesz, trudno. Żyj tak jak do tej pory. Bądź sam i zdechnij sam, skoro dla ciebie cudze dziecko, to przeszkoda, żeby czasem fajną osobę pokochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba z bachorem to same problemy, nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla alimenciarza, jeśli to jego bachor, faktycznie. Pozdrowienia Mateuszku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy macie rację i tak i nie . zależy to od kobiety i jej sposobie wychowania dzieci , Kobieta z dziecmi to wyzwanie i duże obciążenie dla faceta wolnego i tylko od kobiety zalezy czy facet podoła wyzwaniu , 90% samotnych matek jednak ma coś z głową (bardzo przepraszam za wyrazenie) Kobieta gdy już wprowadzi w swoją rodzinę faceta musi ale to musi byc konsekwentna i nie może faceta spychac na 2plan czy mówić ty nie wtrącaj sie w moje wychowanie itp . bo to skazane jest odrazu na porażkę i to nie bedzie wina faceta ze nie dał rady ale mamusi . to trudne układy ale możliwę o ile kobieta zrozumie ze to facet poświeca wiecej niz ona , facet dla niej jest pomocą i towarzyszem zycia ona dla niego jest towarzyszką zycia ale z balastem (znowu złe słowo ) Jestem po rozwodzie (dzieci już dorosłe wychowałem sam i już są samodzielne )jakiś czas temu zwiazałem sie z matką z dzieckiem 11letnim , to było jak tyranie w kamieniołomach ,ale dałem radę i mam dobry kontakt z dzieckiem ale popsuły sie z matką która za grosz nie umie wychowywać córki która była rozkapryszona jak przysłowiowa jedynaczka która prostych czynności porzadkowych nie robiła w swoim pokoju czy nawet kanapki na sniadanie. na moje uwagi były awantury , mozolnie to zmieniałem gdy mamy nie było w pobliżu namawiałem dziecko do pomocy przy drobnych czynnościach że niby boli mnie kręgosłup z czasem dziewczynka ochoczo pomagała i nawet gotowaliśmy razem czy piekli ciastka fajnie się bawiac co doprowadzało matkę do szału . koniec koncem zerwałem z kobietą ale żal mi dziecka . mieszkam blisko to często widze je i zawszę macha do mnie jak przechodze chodż mama zakazała jej sie odzywać do mnie , amnie wszedzie obgaduje ze jestem wredny i zle mam podejscie do dzieci dlatego zerwałą . tak że mam nauczke by nie angażować w takie zwiazki kobiety myślą ze faceci sa bez uczuć a tak niejest z czasem wiecej brakowało mi wspólnych chwil gotowania czy rozmów z dzieckiem niż nią . mam nadzieje że nie długo bedę miał wnuki to wszystko sie zmieni pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotne mamuśki potrzebują od faceta tylko KASE, no bo co innego, szukają łatwego życia po popełnieniu błędu z jakimś badboyem który ją zapłodnił, kapnął w pore że to suka, i olał, a ta teraz udaje niewinną ofiare i szuka jelenia, a sama winna całej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×