Odpowiedz na ten temat

Co powiedzieć tej dziewczynie ?

• gość 2017.10.12 [16:56]
    Chodzi o to , że wczoraj mój kolega zrobił imprezę, no i na tej imprezie była dziewczyna, której się podobno podobam, bo to albo często mnie zagadywała, a to często się do mnie uśmiecha, raz nawet chciała mnie zaprosić do kina, a wczoraj po zakończeniu imprezy poprosiła żebym ją odprowadził, bo boi się sama po ciemku wracać, no i mi jakoś głupio było odmówić, więc ją odprowadziłem, ona później zaprosiła mnie na herbatę do swojego domu, oczywiście również poszedłem, no i chyba to był mój błąd, bo gdybym mógł cofnąć czas, to na 100% bym wszystkiego odmówił, ona po pewnym czasie powiedziała mi, że musi na chwilkę pójść do toalety i za moment wróci, oczywiście wróciła, ale calutka rozebrana od stóp do głów, ja siedziałem tylko i byłem bezsilny wobec niej, ona dosłownie się na mnie rzuciła, zaczęła całować, później też rozbierać, jako, że mi było bardzo przyjemnie to uległem, ona mnie zdominowała w 100%, tą noc spędziliśmy razem, nawet nie wiem dlaczego, ale nie umiałem się powstrzymać, obudziłem się obejmując ją, po czym szybciutko się ubrałem i uciekłem, nie wiem co mam teraz robić, nie wiem dlaczego ona to zrobiła, boję się teraz z nią nawet gadać, a ciężko mi teraz wytłumaczyć będzie przed nią, że to nie powinno mieć miejsca, nie wiem co mam jej teraz powiedzieć. Pomożecie ?
  • gość 2017.10.12 [17:02]
    Większym błędem będzie to jeśli z nią nie porozmawiasz .
    Umówcie się na spacer itp pogadajcie szczerze powiedz że nie tak to sobie wyobrażałeś a jeśli boisz się w prost to napisz sms czy coś że chciał byś najpierw lepiej się poznać jezyk.gif
  • gość 2017.10.12 [17:14]
    17:02
    Boję się cholernie, bo czuję, że ją krzywdzę
  • gość 2017.10.12 [21:22]
    Dziwne czasy nastały. Kiedyś nie do pomyślenia było, żeby jakakolwiek dziewczyna wracała sama z imprezy - i nie trzeba było o to prosić, bo każdy jako-tako wychowany chłopak wiedział, że trzeba dopilnować, żeby - nawet koleżanka z klasy - dotarła bezpiecznie do domu.
    A potem - trzeba było po prostu nie iść na górę, jeśli nie miałeś ochoty - bo zaproszenie jest już jednoznacznym sygnałem co do intencji. Mam nadzieję, że choć przyszło ci do głowy użyć prezerwatywy...
    A dziewczynie wyślij sms "trochę się zagalopowaliśmy, przepraszam"
  • gość 2017.10.12 [21:22]
    fajny sen, a teraz lekcje odrabiać
  • gość 2017.10.12 [21:25]
    powiedz jej tenkju bejbe
  • gość 2017.10.12 [22:20]
    21:22
    Jakiej prezerwatywy ? Ja z nikim nie planowałem uprawiać seksu, a jak nie planowałem, to raczej jej nie miałem. Zaproszenie jest sygnałem do intencji ? No to chyba tylko w jednym zawodzie jest to prawda, chyba się domyślisz w jakim
  • gość 2017.10.12 [22:24]
    0/10 smutas.gif
  • gość 2017.10.13 [10:35]
    Zapytaj ją najpierw o najważniejsze, czyli czy się zabezpieczyła.
  • gość 2017.10.13 [16:13]
    Jaki sens ma to pytanie ? Jezeli sie zabezpieczyła to fajnie, jak nie to co ja cofnę czas ?
  • gość 2017.10.14 [20:40]
    Ty chyba zupełnie zglupiales. Ile masz lat? Seks seksem ale trzeba się zabezpieczac. A co jak bedzie w ciąży?
  • gość 2017.10.14 [20:45]
    Jake beznadziejne prowo smutas.gif
    buuuuuuuuu
  • gość 2017.10.14 [21:14]
    zbadaj sie bo pewnie juz jestes chory
    syf albo kila smutas.gif
  • gość 2017.10.14 [23:15]
    21:14
    Ty możesz być tak samo chory
    20:48
    Czasu już nie cofnę, a w ciązy raczej nei jest
  • gość 2017.10.15 [09:14]
    Nastepny zarazony smutas.gif
    Ale obciach, choroba weneryczna fuuuuuu
    Takie sa skutki jak sie ma kootasa zamiast mozgu!
  • gość 2017.10.15 [09:38]
    to mamusia bedzie nie pocieszona jak bedzie musiala ci dac pieniadze na badania.
    dlugie leczenie przed toba

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...