Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paronomazja

Co robić żeby się nie nudzić?

Polecane posty

Gość paronomazja

Proszę podzielcie się swoimi zainteresowaniami, może coś podłapię, bo powiem szczerze, że nie mam żadnej pasji. Czy można żyć bez pasji? Wolałabym sobie jakąś znaleźć. Co robicie na co dzień i w weekendy ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paronomazja
Ale nudno, nikt nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paronomazja
O, dzięki za odp. Podoba mi się wolontariat. tylko jak zacząć, gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zacząć od internetu;) Wpisz wolontariat i nazwe swojego miasta, wybierz to, co Cie interesuje: może być pomoc finansowa, fizyczna, w szpitalach, domach dzieckach, schroniskach, rozdawanie ulotek, misje krajowe lub zagraniczne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co znaczy nudzić się
nie znam tego uczucia i nigdy się nie nudzę, nawet jak nic nie robię to w głowie ciekawe intensywne myślenie, raczej brak mi czasu bo wszystko takie jest ekscytujące Jak można nudzić się? I po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nudze się
mam małe dziecko i raczej brakuje mi czasu nawet, żeby się wyspać. Korzystaj wynudź się za wszystkie czasy bo może kiedys będziesz jeszcze za tym tęsknić :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wolnym czasie czytam książki, shoppinguję, siedzę na cafe, słucham muzyki z maseczką na twarzy, ćwiczę (taniec, fitnes), wymyślam niespodzianki dla najbliższych, gotuję, piekę ciasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczelam pisac powiesc. Kryminalna :) Nie tyle nawet z nudow, ile ot jakos, nabralam ochoty. I bawi mnie umiejscawianie na papierze osob mi mniej przychylnych w sytuacjach, ktore sa dla nich bardzo niekorzystne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.fitness 2.decoupage 3.ogród 4.prowadzenie serwisu www.babskimokiem.pl, no ale tu już byś musiała wymyślić swój portal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venom
jak sie jest nudnym człowieiem to raczej juz tego nie zmienisz. ma sie to cos w sobie albop nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam tak jak autorka top
topiku tezz się wiecznie nudze nie ma co robic,tylko komputer mam,nic mnie innego nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olay
Bardzo chciałabym się nudzić nie mam czasu, nie pracuje mam 2 dzieci i już nie małych i wiecznie brak mi czasu do godziny 15 to wiadomo obiad sprzątanie itp czasem jakieś sprawy do załatwienia. Potem mąż kawa i sprawdzenie lekcji kolacja jakiś film i spać kiedy można się nudzić. Czasem jeszcze odwiedzę przyjaciółkę albo ona mnie. Upiec jakieś ciasto i zrobić zakupy nie mam czasu się nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robie sobie terapię
te z dziećmi to trzeba odrzucić wogóle nie o to chodzi, każdy kto ma dzieci się nie nudzi bo MUSI się nimi zająć więc odpada jak sposób na nudę mówimy to o świadomych zainteresowaniach a nie "przymusach" z nudów nie zrobie sobie dziecka bo jestem świadoma konsekwencji mój sposób na nudę: komputer, internet, gry komputerowe, pies, filmy, Palcem po mapie...Ameryka Południowa, poznawanie w teorii specyfiki tych krajów marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robie sobie terapię
jeszcze jedno: sposób na nudę zapisz się na studia podyplomowe :-) kształć się :-) tak zrobiłam Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi wiadomo, inteligentni ludzie się nie nudzą ;) A sposobów na "fajne" spędzenie czasu jest sporo... Można podziałać w jakimś artystycznym kierunku - fotografia, może teatr? Nadrobić braki książkowe, wyjść gdzieś ze znajomymi, czy nawet pośmigać na rowerze. Mnie aktualnie kompletnie brakuje czasu na takie atrakcje, zajmuję się urządzaniem mieszkania, ale nie powiem, że to nieprzyjemne :) Jeśli jest ktoś w podobnej sytuacji, to polecam sklepik myin, ja jestem nim baaardzo miło zaskoczona. Ze sklepami w sieci, to jednak różnie bywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nudne macie pasje:D chyba tylko takie żeby zabić nudę! tylko Rimar mnie przekonała nareszcie coś z jajem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszuję po sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nudy nudno
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK SIĘ NUDZISZ TO DEPRESJA
JAK SIĘ NUDZISZ tos zobacz symptomy depresji mbrak energii życiowej zajrzyj o tej oenergii jak ją pobierać na portal przebudzenie.net rozwijaj się duchowo ,moż epotrzeba ci ważnejszych rzeczy niż zabijanie nudy nudnytmi rzecami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Robie sobie terapię heheh ale trafiłaś dokładnie tak samo mam skończyłam studia podyplomwe a wmiędzy czasie zaczełam studiowac mapę i palcem po mapie do tego kilkadziesiąt książęk przeczytanych o Ameryce Południowej i efekt tego jest taki że za 10 miesięcy tam Jadę!! i naprawdę już się nie nudze bo planuję moja wyprawę! zaczeło sie niewinnie, czytanie książek, poszerzanie horyzontów na studiach, odkładanie kasy i mam swoja podróż zycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja interesuję się Japonią: kuchnią, anime, muzyką, literaturą i filozofią :) lubię też czytać blogi japonek na temat pielęgnacji, bardzo pomogło to mojej cerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardashiaaa
na zainteresowania trzeba miec tez niestety kase jak sie jej nie ma to ciezko je rozwijac :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do końca tak jest że trzeba mieć kasę, czasem po prostu trzeba oszczędzac na swoje zainteresowania, mnie z nieba nie spadło po prostu zaciskałam pasa i uzbierałam na tę moja Ameryke Południową! trwało to 2 lata ale warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze rysuję, maluję ale ostatnio bardziej dlatego, że muszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardashiaaa
Ginjal jesli ktos pracuje to moze oszczedzac dluzej lub krocej ale w koncu uzbiera a jesli ktos nie pracuje to z czego ma oszczedzac? i nie tylko podroze ale wszelkie zajecia dodatkowe kosztuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardashiaaa
nie tylko podroze ale zajecia dodatkowe niestety kosztuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×