Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieziemski frustrat

Co sadzicie o tej kobiecie?

Polecane posty

Gość Nieziemski frustrat

ona jest w zwiazku i jest dojrzala kobieta . Mielismy dosc dlugi flirt i powiedzialem jej pewnego dnia, ze nie lubie sie dzielic kobeta i ze ja kocham ponad zycie i chce zeby zostawila swojego faceta i zamieszkala ze mna. Odpiasala w ten sposob; "zostan moim przyjacielem. Nie moge byc z toba i nie moge byc bez ciebie. Wiem, ze ci sie podobam i potrzebuje tego od ciebie uslyszec. Dziekuje ci za to" I to wszystko i ja nic z tego nie rozumiem...co myslicie czy ona mnie tylko wykorzystuje? nie wiem co mam dalej robic? zapomniec i isc swoja droga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kup jej pierscionek
idz oświadcz sie Ona chce Ciebie Ale Kobiety lubia zdecydowanych zdeklarowanych a nie takich jednego dnia kocham Cie a potem miesiąc sie nie odzywa oświadcz sie będziesz miec odp 70% na sukces Ci daje to chyba sporo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieziemski frustrat
ale napisala ze chce mnie tylko jako przyjaciela...czy to nie tak zwany "KOSZ"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieziemski frustrat
tysiac razy dziennie powtarzam sobie te slowa i wciaz nie wiem jak sobie je wytlumaczyc? nie chce sie jej narzucac ale zalezy mi na niej tak bardzo, ze wszystko w moim zyciu juz dawno stracilo swoj sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot bez butów
Oznacza to ,że nie chce Cie stracic ale nie może z Tobą byc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieziemski frustrat
no tak..masz racje, ale przeciez nie moge latami tak czekac i tesknic..to mnie dobija! czy jest w tych slowach jakas nadzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot bez butów
i tak i nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala cie cieply249 moczem
widzisz co napisala?? ze nie i juz :D dobrze jej robisz i to wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieziemski frustrat
czasami tez tak czuje, ze ona potrzebuje mnie tylko czasami kiedy jej jest zle w jej zwiazku chociaz boje sie takich mysli bo nie chcialbym jej znienawidzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot bez butów
że też mnie się coś takiego nie przydarza , nawet mam chrapke aby to sprawdzic jak to jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieziemski frustrat
nie probuj! nie warto chyba wiazac sie uczuciowo z kobietami bedacymi w zwiazku, chocby nie wiem jaki byl chory ten zwiazek. Wszystko jest dobrze dopoki nie bedziesz chcial zeby odeszla od swojego faceta. Zacznie wtedy bac sie i unikac cie i mowic cos w stylu a co powie rodzina? i otoczenie itd. a tobie pozostanie tylko frustracja i stracony czas. Lepiej sprobuj z wolnymi kobietami wtedy nie bedzie tej chorej konspiracji i strachu z jej strony co zawsze sprawia, ze my kochankowie czujemy sie jakby gorsi mniej wazni od ich facetow. Oni zawsze na pierwszym miejscu i jego rodzina a ty zawsze taki jakis mniej znaczacy..takie cos co mozna rzucic kiedy przyjdzie na to odpowiedni czas jak jakas niepotrzebna juz nikomu zabawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieziemski frustrat
to samo dotyczy chyba facetow w zwiazkach tez chyba jak przyjdzie co do czego to zmykaja gdzie pieprz rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derwisz
duzo kobiet po 40-stce potrzebuje flirtu zeby rozladowac swoja frustracje z powodu nudy w zwiazku. Najpierw biora sobie partnera z rozsadku jak tu pisza " nie patrze na twarz" albo "wyglad nie jest najwazniejszy" i "nie sam miloscia sie zyje" a pozniej po paru latach umieraja z tesknoty do prawdziwego faceta, ktory ma te "cos" i kreci je . Znajduja w koncu takiego jelenia jak ty i bawia sie toba wypelniajac to co brakuje im w zwiazku czyli milosci i atrakcji. Jednak jak chcesz zbyt duzo to poprostu zmykaja szybciutko do swoich nudnych facetow bo tam maja wygode i zero ryzyka. Za jakis czas znowu szukaja nowego jelenia i tak caly czas....to jakas nieuleczalna choroba u tych kobiet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin356
tak juz jest ze starszymi z wiekiem staja sie cwane i wyrachowane i czesto mlodzi chlopcy o tym nie wiedza i wpadaja w pulapke ktora one nazywaja udanym zwiazkiem. Dla nich udany zwiazek to taki w ktorym one moga rzadzic i facet robi wszystko na ich nute. Moze jestes za stanowczy a jej facet to taki misiek, nie kocha go ale ma z nim pelny luz i nawet moze flirtowac z takimi jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z rzeczywistoscia
wiekszosc kobiet po 30 i 40 robi tak samo i dlatego nie chca brac udzialu w tej dyskusji...bo wiedza ze temat dotyczy ich takze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umierajace serce
ja tak zrobilam bo nie kocham mojego faceta a ten byl cudowny i wspanialy ale jak chcial zebym zostawila mojego obecnego to nie moglam, ze wzgledu na niego i jego rodzine ktora mnie kocha i szanuje i nie mogla zrobic im tego swinstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochoch
Umierajace serce--hipokrytka z Ciebie .NIe zostawiłas swojego męzczyzny dla drugiego ze wzgl.na tego stałęgo i jego rodzinę,tylko po prostu nie zostawiłas go ze wzgl.na siebie sama,bow iesz,ze hakbys odeszła od swojego faceta to stracłabys oparcie u tych ktorzy Cie kochaja.Po prostu wszyscy by sie od Ciebie odwrocili.Zostałabys sama ze swoim nowym facetem. smeisza mnei takie osoby jak Ty,ktore mowia,pisza,ze w imie miłosci,szacunku zostajka z kims,z kim nie chca byc.Twoje postepowanie jest jak najbardziej egoistyczne.Boisz sie odrzucenbia i samotnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrzegam malotaow
ostrzegam wszystkich malolatow zafascynowanych starszymi kobietami! to cwane babki, wyrafinowane z tendencja slodkiej wiedzmy. Potrafia grac i nie potrafia zyc w zwiazku z facetem w swoim wieku tylko musza miec takiego synka zeby gral na jej nute. To kobiety czesto egoistyczne, nierozwiniete emocjonalnie majace za soba wiele nieudanych zwiazkow a to juz mowi samo za siebie. Zaden normalny facet nie odejdzie od dobrej i kochajacej kobiety dlatego twierdze, ze te panie zawsze maja jakis powazny defekt, ktory przeszkadza im zyc normalnie w dlugotrwalym zwiazku. Dlatego takie zwiazki z malolatami sa dla nich odpowiednie majac na uwage powazne zaburzenia emocjonalne tych kobiet. Wyjatek to wdowy ale reszta tych pan to towar przechodzony, ktory nie sprawdzil sie w normalnej rodzinie. Skoro malolaci chca sobie poruchac stara przechodzona babe to ich sprawa, ale kiedy zenia sie z nimi i planuje przyszlosc to radze im rozpedziac sie i walnac dobrze lbem w sciane. To moja jedyna rada. Ja tym kobieta nie dziwie sie bo ich czas juz sie konczy wiec nie maja nic do stracenia ale co wyprawiaja ci chlopcy wiazacy sie z nimi to dla mnie jest nie do zrozumienia. Chyba cos nie jest tak pod czaszka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddaj sprawe na policje
moze nie do konca jest szczesliwa w swoim zwiazku, czegos jej brakuje, skoro potrzebuje Ciebie! Napisdala Ci, ze chce Cie jako przyjaciela, blahblahblah, ale mnie sie wydaje, ze chcialaby czegos wiecej z Toba, ale jeste w trudnej stytuacji, bo ma tego partnera, ktorego chyba nie chce zranic, bo moze to tez dobry facet i daje jej szczescie, choc nie do konca...skoro potrzebuje Ciebie. Jedyna moja rada na ten czas to : CZEKAJ! Czas jest Twoim sprzymierzencem, na razie nic nie rob, tylko czekaj, obserwuj, z niczym nie wyskakuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nieziemskiego frustrata
a moze ona ma dzieci i dla ich dobra nie chce odchodzic od mąza? Napisz więcej trochę o niej bo nie wiemy jaka ma sytuację rodzinną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddaj sprawe na policje
No wlasnie przybliz nam sytuacje :) Ja osobiscie, nie jestem przeciwna 'odbijaniu', ale tu trzeba byc pewnym na 100%, aby komus nie zrobic krzywdy niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieziemski frustrat
dzieki za opinie i wasze zdanie...macie napewno duzo racji..co do niej to ma dzieci ale dosc duze i to nie z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrzegam malolatow
no wlasnie przed tym ostrzegam wszystkich.....ona potrzebuje ciebie do wlasnych egoistycznych potrzeb jest dojrzala i nauczyla sie napewno niezle kombinowac..cwaniara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
dała czytelny sygnał: masz szanse pełnic w jej zyciu tylko role dobiegacza-podskakiwacza; rola mezczyny w jej zyciu jest już zajęta lub też czeka na lepszego niz Ty zawodnika ale głowa do gory: jesli pobzykałes to wiele stratny nie jesteś; jezeli zas w dalszym ciągu "jedziesz z nia z pamieci" to juz juz gorzej i trudno będzi Ci pozbyc sie etykietki jelenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieziemski frustrat
zgadzam sie z pierwsza czescia co do tej roli podskakiwacza bo role mezczyzny w jej zyciu pelni ten drugi mimo, ze caly czas twierdzi ze go nie kocha tylko mnie. Co do drugiej czesci to nie bzykalem jej ani razu, byly tylko pieszczoty i pozalunki, ale nie uwazam, ze bylem jeleniem.Dzieki waszym komentarzom chyba zaczynam rozumiec o co jej caly czas chodzilo. Powiem tylko, ze ta prawda jeszcze bardziej mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
i to to chodzi Frustracie o przejrzenie na oczy; najwazniejsze to glowa do gory, przemysl sprawe i nie daj sie drugi raz babom walic w bambuko a powiem Ci tez w tajemnicy nie malo kto nie przezyl takiego zawodu (w roznym rzecz jasna okresie swego zycia); grunt to wyciagnac wnioski ps. szkoda tylko ze nie przymoczyles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieziemski frustrat
jeszcze nic nie straconego bo postanowilem teraz olewac ja calkowicie i zobaczymy..moze jak zrozumie, ze moze mnie stracic raz na zawsze to zacznie sie starac i moze....Zobaczymy...nie zamierzam juz wiecej pajacowac przed nia jak dawniej. W koncu jestem przystojnym facetem i wiele kobiet oglada sie za mna czego nie mozna powiedziec o jej facecie...z tego co wiem to kobiety go nie lubia bo jest brzydki, gruby i lysy a kasa tez nie smierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
no to nie za dobrze z Toba mój Frustracie skoro brzydki, gruby, lysy i golodpiec bije Cie w eliminacjach.... to powinno dodatkowo wzmóc Twoja czujność, i daj sobie juz spokj z gierkami, naczytales sie bzdetow na forum, ze jak pokazesz że Ci nie zalezy to niby ona może cos zrozumie, takie bajki to tylko w Erze i na kafeterii caly czas widze problem w tym ze nie zakisiles ogora, meczy Cie to strasznie; nie potrzebnie zupelnie; daj sobie spokoj i odpuść ...idz na disko, wez drina i swiat bedzie piekniejszy..ojej babsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdf
poprostu lubi byc adorowana i tyle, kazda kobieta uwielbia komplementy ale bez przesady, nie kosztem Twoich uczuć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powinnam zalozyc topic 'po co ludzie wizaza sie ze zwiazanymi?' jeste niejasno,bo sam w niejasne relacje wszedles Ty ja znasz, nie My,wiec to Ty powinienes wiedziec o co jej chodzi ja bym to odebrala,jako grzeczna zakonczenie Waszej relacji, ale widze,ze jestem odosobniona pogladowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×