Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

córka jest zazdrosna o mamę

Polecane posty

Gość gość

Witam mam wspaniała córkę ma 9lat jednak ostatnio coś sie z nią złego dzieje wchodzimy do sklepu a moja księżniczka podbiega do artykułow spożywczych i albo je przeklada albo robi mimy takie ze świat nie widział i jest zazdrosna o mnie ponieważ myśli że jej koleżanki zabiorą mnie jej:-orozmawiałam z nią na ten temat ale boje sie ze to się moze powtórzyć ja przyjeżdżam do niej nie mieszkamy razem nie mogłam sie zgodzić na to jak ludzie z mojej miejscowości zgotowali nam los i moja rodzina i przebywam gdzie indziej chociaż mam wspaniały kontakt z moja córka i strasznie ja kocham co mam robić:-(pomożecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche chaotycznie to napisalas. Mozesz jeszcze raz? Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tymi artykulami spozywczymi. Nie umiem sobie tego wyobrazic. Male dziecko nie wymysla samo takich rzeczy. Musiala to gdzies widziec albo ktos jej musial cos powiedziec ze ktos przyjdzie i Cie zabierze. Opisz od poczatku kroczek po kroczku. Moze cos sie rozjasni i latwiej bedzie cos doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flądra z niebieskimi
Jak nie mieszkasz z nia, to pewnie jest zla na Ciebie i robi Ci na złość, np. wie, ze nie lubisz jak sie dziwacznie zachowuje, wiec specjalnie to robi. Teskniace za rodzicem dzieciaki tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to los i rodzina zgotowały że nie mieszkasz z córką ? Przecież to straszne musi być dla niej nie żyć z matką. Co takiego sie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×