Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pan 45 lat...

Czemu kobiety tak szybko sypią się po 40tce?

Polecane posty

Gość pan 45 lat...

Jestem samotny, mam 45 lat, po przejściach. Chciałem szukać miłości wśród kobiet w podobnym wieku ale niestety 40latki są już pomarszczone, nieświeże, skóra zwiotczała, cellulitis, brzydki brzuch, płaski zwisający tyłek, opadająca twarz, zmarszczki koło oczu... Czy ja naprawdę muszę szukać 20 lat młodszych? Teraz rozumiem kolegów uganiających się za 20latkami, myślałem, że mnie to ominie... ale 40tki mnie po prostu nie podniecają... co robić? przemóc się jakoś, pokonać obrzydzenie i być z 40latką bo tak wypada... czy szukać wśród 20latek budząc tym samym niesmak otoczenia, że niby szukam sobie 'córeczki' i chcę się odmłodzić bo mam kryzys wieku średniego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markowe ubranka
Ha ha.... Mój mąż ma 25 lat.... Więcej niż ja :) Nie jesteś jedynym facetem który chce mieć młodszą kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Władzia2013
to dobrze ,ze nie jesteś żonaty,bo twoja wypowiedź świadczy o tym ,że zdradziłbyś żonę ze względu na starzenie się.Smutne ,że mężczyźni coraz częściej tak myslą-eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loma
Ale człowieku, ty też się sypiesz, brzuch ci sflaczał, włosy się przerzedziły, fiutek skurczył się do rozmiaru małego palca - znam cię przecież. Naprawdę nie widzisz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli któraś 20-latka cię zechce( i nie będzie to sponsoring) to życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do viary.....
Jestem samotna, mam 45 lat, po przejściach. Chciałam szukać miłości wśród mężczyzn w podobnym wieku ale niestety 40latkowie są już pomarszczeni, nieświezi, skóra zwiotczała, miękki fiutek, brzydki brzuch, płaski zwisający tyłek, opadająca twarz, zmarszczki koło oczu... Czy ja naprawdę muszę szukać 20 lat młodszych? Teraz rozumiem koleżanki uganiające się za 20latkami, myślałam, że mnie to ominie... ale 40tolatkowie mnie po prostu nie podniecają... co robić? przemóc się jakoś, pokonać obrzydzenie i być z 40latkiem bo tak wypada... czy szukać wśród 20latków budząc tym samym niesmak otoczenia, że niby szukam sobie 'synka' i chcę się odmłodzić bo mam kryzys wieku średniego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kant dupy
No tak, domyślam się że autor nadal ma młode, jędrne ciało i zero zmarszczek i do tego pewnie świetnie się ubiera a tyłek mu pachnie fiołkami :O Niektóre 40stki to takie laski, że sama bym brała ;) Nie bez powodu młodzi chłopcy podkochują się w starszych kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgasiuhx
ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic w tym nie jest
jaki stary taki głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 latkaaaaa
Ja mam 30 lat i nie chcioalabym faceta po 40tce. Nie wiem czy ty sie w lustrze nie widzisz? Wydaje ci sie ze tylko kobiety w twoim wieku sie starzeją?? Sam tez juz sie robisz powoli stary piernmik, u mnie nie miał bys zadnych szans. A Ty tu wyjezdzasz z 20-l;atkami buhahahahah. A wez sobie 20 latkę ktora rzuci cie po 2 latach, potem wez sobie kolejna i tak w neiskonczoność. Obudzisz sie jak bdziesz miał 60 lat i nikt cie juz nie ebdzie chciał a na starosc to nikt juz ci herbatki nie poda i umrzesz w samotnosci🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtamojtamojtam
Bez przesady, 60 lat sobie pohula, a potem i tak już STAROŚĆNIEDAROŚĆ. Kobiety w Polsce wybitnie o siebie nie dbają. Dbanie to nie makijaż i ciuchy (bo to tylko maskowanie) ale raczej sport i zdrowy tryb życia. Faceci też się zapuszczają, ale % kobiet więcej (poza tym u faceta uroda nie taka ważna, a brzuch to nawet męskości może dodać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki stary bałwan. Chyba nie ma w domu lustra. Narcyz. Kobiety po 40 się niby sypią, a on wiecznie młody i piękny. Która kobieta 20 lat młodsza cię zechce, chyba tylko d****a lub utrzymanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ojtamojtamojtam
Do 60tki sobie pohula ?!! :D Ciekawe gdzie. Zwłaszcza jak nie jest przy kasie. Chyba pod tężniami w Ciechocinku :D Opasły brzuchol dodaje męskości ?! Sory, ale ty chyba jesteś jakimś zdesperowanym pasztetem, że masz tak niskie kryteria. A tak a propos zaniedbania, to sobie poczytaj statystyki o nadwadze i otyłości w podziale na wiek i płeć. Niestety nie znajdziesz tam poparcia na swoją kiepską tezę o tym jakoby kobiety z wiekiem były bardziej zapuszczone niż faceci. Otóż jest wręcz odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kto nie ma brzucha ten kiepsko ru...a"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi panie w wieku45 lat ty i twój też jestescie pomarszczeni ! nie rozumiem dlaczego ubliżasz kobietom w tym wieku ! znajdz sobie kobiete w wieku 20lat i zastanów sie czy ona nie pomyśli o tobie tak samo jak ty wyrażasz sie o kobietach po 40. stary nudny pomarszczony . na dzien dzisiejszy młode dziewczyny też mają celulit i co w tym jest takiego odrażającego .znalazł sie maczo od 7 boleści . życzę ci żebys znalazł taką młodą koze , i żebys w jej spojrzeniu na ciebie spostrzegł to z jakim obrzydzeniem ona patrzy na takiego starego pryka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi panie w wieku45 lat ty i twój też jestescie pomarszczeni ! nie rozumiem dlaczego ubliżasz kobietom w tym wieku ! znajdz sobie kobiete w wieku 20lat i zastanów sie czy ona nie pomyśli o tobie tak samo jak ty wyrażasz sie o kobietach po 40. stary nudny pomarszczony . na dzien dzisiejszy młode dziewczyny też mają celulit i co w tym jest takiego odrażającego .znalazł sie maczo od 7 boleści . życzę ci żebys znalazł taką młodą koze , i żebys w jej spojrzeniu na ciebie spostrzegł to z jakim obrzydzeniem ona patrzy na takiego starego pryka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prowokacja. Wiadomo przecież że faceci szybciej sie starzeją. Znam taka parę - pobrali się 20 lat temu - równolatkowie. teraz oboje przed 50. Ona fajna laska, elegancka, on prawie dziadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe ktoś odkopał mój stary temat, miło mi :) no to napiszę wam prawdę, to była prowokacja bo ja jestem kobietą i założyłam ten temat dla jaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 to pierwsz faza sypania sie, druga bardziej powazna to po 50 i dotyczy zarowno mezczyzn jak i kobiet, tego nie da sie zatrzymac, trzeba sie z tym pogodzic i jedyne co mozeny zrobic to trzymac sie w dobrej formie i zachowywac pogode ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie rozpaczac do jasnej cholery!!! czy to cos zmieni? zaakceptowac siebie taka jaka jestes i zyc na luzie :-) jak komus sie nie podoba to niech sie nie patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czego cieszy sie ta laska ktora ma meza starszego o 25 lat :o Ja nam młodszego o 6 lat, to jest raczej powód do radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wole mlodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli panie po 45-tym roku zycia znajdziesz sobie kobiete w wieku 20 lat mlodziutka to wiedz ze musiesz miec fajna furke i duuuuuuuuuzo kasy ,a ty z calym szcunkiem nie wygladzsz nic lepiej,a skoro masz takie zdanie o 40-to latkach moze pokaz fotke i to kobiety cie ocenia,panie elegancie od 7-miu bolesci.Nie masz za grosz szacunku do kobiet i smiem twierdzic ze to tylko chodzi o sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'hehe ktoś odkopał mój stary temat, miło mi usmiech.gif no to napiszę wam prawdę, to była prowokacja bo ja jestem kobietą i założyłam ten temat dla ja :D' A idź ty tępa ku/r/wo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój sąsiad w wieku 40 lat ostatnio żalił mi się, że kobiety po 40 roku życia są mało atrakcyjne, mają zmarszczki, obwisłe ciało, cellulit i tym podobne i ogląda się za 20-latkami albo 30 latkami. Tak stałam, słuchałam i chciałam go zapytać czy ma lusterko w domu, ale przemilczałam. On sam ma już dużo siwych włosów i zakola, do tego brzuch piwny a śmie wytykać wygląd kobietom w moim wieku. Drodzy panowie przydałoby się Wam lusterko w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty autorze jesteś jędrny ? Wyglądasz na 20 lat mniej ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh to MOJ temat, widze że znowu ktoś go wygrzebał i to ja kobieta go zalozylam dla jaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha mam 27lat,i w zyciu nie spojrzalabym na takiego starego capa jak TY po co komu muzeum w łozku,ktory bedzie musial viage łykac bo stary sflaczaly fiutek nie staje:D spojrz na siebie dziadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k72
Czasami 40tka wyglada lepiej od 20stki.Pan ktory opisal same wady ,moze powinien sam stanac przed lustrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i pewnie do konca zycia samotny zostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×