Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mały siraczek

Cześć. Zapraszam do nieskrępowanej rozmowy ludzi po 30-stce.

Polecane posty

Gość Mały siraczek

Co chcielibyście zmienić w swoim życiu, gdybyście mogli cofnąć czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy tak ma
datę urodzenia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pogada
ja prawie wszystko.każdy jest kowalem własnego losu i trzeba żyć dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrałbym studia prawnicze zamiast politologii. I jednak wystartowałbym do innej kobiety niż moja była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pogada
FACET 78..może miałbyś gorzej..o kobiete mi chodzi.wsządzie dobrze gdzie nas nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl w Kropki
A ja mam 13 lat. I co wygonisz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa 37
a ja nic bym nie zmieniła może jedynie ex męża, ale wtedy nie miałabym takich fajnych córek hmmm więc chyba nic :-)));p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moryc-a
nie urodziłabym dzieci tylko gnała po świecie i kporzystała ze wszystkiego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Nie wdałabym się w znajomośc z pewnym panem. I zmieniłabym wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlovelas69
Nie uwierzył bym w miłość , traktowalbym kobietę jak partnerkę -w biznesie. Nie pozwoliłbym na 20 lat odebrać sobie poczucia wartosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie weszlabym w uklad z pewnym panem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybrałbym inna kobietę na matkę moich dzieci. byłbym troszkę chamski dla kobiet (paradoks) ale zycie nauczyło mnie chodz kobiety chwalą takich co umieją gotować ,pomagac we wszystkim z czasem traktują ich inaczej , miłość szybko wygasa i same niewiedzą czego chcą szukaja emocji. zaraz pewnie kilka pan się odezwie ze to nie prawda . mam dziesiatki takich przypadków nie tylko z autopsji . faceci co za bardzo pomagają ,szanują, kochają kobietę z czasem po latach 5-15 zdziwią się ze wiekszość z nich zostanie sama . nauczcie się kłamać jeśli nie potraficie, nie pomagajcie za dużo a tylko sporadycznie . kobiety wmawiaja sobie tylko ze szukają partnera spokojnego co pomaga w domu,a tak naprawdę kreci ich tylko samiec alfa natury nie można zmienić . myślicie z to bajka oglądnijcie się ilu miłych facetów jest samotnych ,a wsród kumpli macie takich co kłamią nie szanuja nie pomagaja a mają zony . I dziwicie się jakim cudem :D niejedna kobieta ma koleżankę co robi faceta na szaro a wy jej zazdrościcie męża , na mur beton macie takię sytuacje w swoim środowisku zanim zaczniecie krytykować pomyślcie 15 min czy to niejest prawda same niewiecie czego chcecie dopiero zycie jak da wam popalić to rozum się odpala i zdajecie sobie sprawę co jest ważne tak naprawdę , druga sprawa czasem nigdy nie dorastamy . takie tam moje życiowe spostrzeżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackGirls
Czemu tak smutno na tym temacie? :):P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak byś chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackGirls
Wesoło, lubię sie śmiać i nie lubię marudów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na taki temat jest tu bardzo cicho. z nudów zajrzałem właśnie jak co dzień wieczorkiem słucham muzyki (lub spaceruję i słucham ale dziś psia pogoda). a muzę uwielbiam ale mam dziwne upodobania https://www.youtube.com/watch?v=Y4EkLYpQBKk&index=7&list=FL2mWLQYH3AX7AIGOZB8F7Sw uprzedzam pytanie jak by ktos pytał nie szukam nikogo i nie tęsknie ,poprostu uwielbiam taki klimat jak jestem sam ze sobą w towarzystwie słucham innej . dziwne co :p ale to mnie relaksuje i wprawia z zadumę jednym słowem dobrze działa na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a nie pomyślałeś że z inna nie miałbyś takich dzieci ? co do kobiet masz rację zmienne są i szybko się nudzą . jednym słowem trzeba być każdym po troszku , ale najwięcej zależy od otoczenia które ma wpływ na kazdy zwiazek nie czarujmy się gdy ma się wolne koleżanki lub inne pary w znajomych zawsze coś kobieta bedzie chciała zmienić w swoim facecie nie raz a raczej przeważnie wyjdzie z tego coś co z czasem nie potrafi zaakceptować . smieszne lecz prawdziwe to mają w naturze że zawsze coś chcą naprawic nawet jak działa dobrze później sa zdziwione i zapomniały ze kochały nie tylko zalety ale i wady (osobowość człowieka zaleta+wada) to tak jakby facet był szarmancki .dobry z nutą wesołka żartownisia i pokochamy go za to nawet jak lekko ma zwariowane pomysły ale jak usuniemy żartownisia może wyjść przeciętniak i budzimy się z myślą kto to jest :D a wina nie jest jego tylko nasza. zapominamy kogo i za co kochamy . dobra rada nie poprawiajmy ludzi lecz szanujmy to co mamy i doceńmy a zawsze rano bedziemy się budzić obok tej samej osoby , nawet drobne zmiany na pozór moga być początkiem konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po troszku pierdzioszku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmienilabym wszystko Od momentu kiedy mogłam wyjechać do wymarzonego kraju z kimś kogo znałam trzy miesiące Zostałam w Polsce z facetem którego znałam trzy lata Zmarnowalam życie na dom obowiązki, między czasie poszłam na studia z rozsądku niż pasji Dziś wszystko mam jak w pudełku ale poczucie własnego życia jak Pusty karton, wyć mi się chcę a ostatnio i żyć nie chcę Ale co tam za chwilę wstane ufam że piękny dzień będę ociera łzy po kryjomu i udawała ze żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety po 30ce, 40ce czy jeśli jesteście anonimowe lubicie rozmawiać o seksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag_37
Jaki masz problem i czy chcesz o tym pogadać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Któraś znajdzie odwagę i odpowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie problem tylko ciekawość, czy odważna jesteś tak samo gdy tracisz anonimowość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag_37
Ale o czym mam pisać? Nie należe do pruderyjnych grzecznych dziewczynek. Mam fantazje jak każda kobieta i wierz mi,nie jest związana z moim partnerem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym mogła tylko cofnąc czas o te 5 lat,byłabym dzisiaj w innym miejscu w innej sytuacji.a tak spiep.....łam wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz rozmawiać o seksie gdy jesteś anonimowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×