Odpowiedz na ten temat

Czy 30plus lecą na mieszkanie i samochód?

• na co lecą 30plus 2017.03.20 [21:05]
    czy na coś innego?
  • gość 2017.03.20 [21:07]
    na bolca
  • gość 2017.03.20 [21:17]
    na doswiadczenie zyciowe, dojrzalosc, madrosc, inteligencje, chec zalozenia rodziny i posiadania potomstwa
  • Smof 2017.03.20 [21:19]
    przepraszam, ze sie wtrace usmiech.gif
    ale czy to miala byc proba wytlumaczenia ulomowi, ze ziemia nie jest plaska??
    subtelnosc to moje drugie imie ; demotywatory.pl/4567694/Milczenie-jest-zlotem-ale-tasma-j est-srebrna
  • gość 2017.03.20 [21:35]
    ziemia JEST płaska debilu, każdy lot samolotem to potwierdza
  • gość 2017.03.21 [13:20]
    ciul
  • gość 2017.03.23 [20:07]
    Może i lecą ale po co ci taka stara baba? Szukaj kobiety do 30tki . Ja szukałem i znalazłem.
  • gość 2017.03.23 [22:49]
    Od 25 lat lecą na chatę, auto kasę, zazwyczaj te które mówiły ze "łobuz kocha najmocniej" i zostały same z dzieciakiem bo Seba je olał. Teraz szukają statecznego uczuciowego ustabilizowanego itd czyli frajera który bedzie utrzymywał dziunie z dzieciakiem. Plus tego jest taki że jak zobaczą auto i chatę od razu wskakują do łóżka i sa demonami sexu, podymasz dwa tyg i szukasz następnej ktora myśli ze polecisz na jej d**e.
  • gość 2017.03.23 [22:59]
    Mieszkanie mam, samochód też.
  • gość 2017.03.23 [23:01]
    To tylko nawijaj tak by myślała ze ma przed sobą napalonego frajera to sobie użyjesz usmiech.gif
  • gość 2017.03.23 [23:01]
    gość dziś [22:49]
    Od 25 lat lecą na chatę, auto kasę, zazwyczaj te które mówiły ze "łobuz kocha najmocniej" i zostały same z dzieciakiem bo Seba je olał. Teraz szukają statecznego uczuciowego ustabilizowanego itd czyli frajera który bedzie utrzymywał dziunie z dzieciakiem. Plus tego jest taki że jak zobaczą auto i chatę od razu wskakują do łóżka i sa demonami sexu, podymasz dwa tyg i szukasz następnej ktora myśli ze polecisz na jej d**e.
    Chyba mówisz o jakiejś patologii.
    Normalne kobiety chca normalnych facetów a nie łobuzów, ani nie ciepłe kluchy.
    Pomiędzy tymi dwiema postawami jest środek - i ten środek jest poszukiwany przez kobiety.
    Widać, ze nie maz nikogo i cie żadna nie chce, więc plujesz jadem na kobiety.
    To pluj sobie dalej i powodzenia.
    Ale w ten sposób nikogo nie poznasz.
  • prawdziwe życie to seriale TV 2017.03.24 [01:05]
    Normalne kobiety szukają księcia z bajki, najlepiej przystojnego milionera, lekarza albo biznesmena, to są marzenia normalnych kobiet.
  • gość 2017.03.24 [01:08]
    Mam cudowną żonę, w końcu znalazłem taka która miała w du.ie moja chatę bo miała taka samą. A wczesniej przeleciałem i olałem mnóstwo tych które leciały na kasę. Jaki środek? To nieliczne przypadki. Jest albo kobieta która ma prace i mieszkanie i uważa się za ksiezniczke i szuka księcia, albo te które nie maja nic tylko przeszłość i szuka kogokolwiek byle sie dobrze ustawić. Zazwyczaj ładna kobieta lata za kolesiami z beemek z kasa tatusia lub za cwaniakami, dilerami, byle by inne zazdroscily chlopaka a reszta dla nich to frajerzy i lamusy. Jak zostaje z dzieckiem sama to wtedy szuka kilka lat starszego i ustawionego, nieraz tego samego którego wczesniej olewala. Jak sie w zyciu ustawiłem nagle wszystkie te do których podbijałem zaczęły mnie dostrzegać, i same zaczęły sie pchać... Nigdy nie zwracaly na mnie uwagi kobiety od 6/10 wzwyż,(wygląd) a teraz 8,9,10/10 do mnie lgnęły, nie interesowaly mnie jako partnerki ale kija zanoczyc, czemu nie skoro same chca....

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...