Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na co lecą 30plus

Czy 30plus lecą na mieszkanie i samochód?

Polecane posty

Gość na co lecą 30plus

czy na coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na bolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na doswiadczenie zyciowe, dojrzalosc, madrosc, inteligencje, chec zalozenia rodziny i posiadania potomstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziemia JEST płaska debilu, każdy lot samolotem to potwierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i lecą ale po co ci taka stara baba? Szukaj kobiety do 30tki . Ja szukałem i znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 25 lat lecą na chatę, auto kasę, zazwyczaj te które mówiły ze "łobuz kocha najmocniej" i zostały same z dzieciakiem bo Seba je olał. Teraz szukają statecznego uczuciowego ustabilizowanego itd czyli frajera który bedzie utrzymywał dziunie z dzieciakiem. Plus tego jest taki że jak zobaczą auto i chatę od razu wskakują do łóżka i sa demonami sexu, podymasz dwa tyg i szukasz następnej ktora myśli ze polecisz na jej d**e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie mam, samochód też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko nawijaj tak by myślała ze ma przed sobą napalonego frajera to sobie użyjesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Od 25 lat lecą na chatę, auto kasę, zazwyczaj te które mówiły ze "łobuz kocha najmocniej" i zostały same z dzieciakiem bo Seba je olał. Teraz szukają statecznego uczuciowego ustabilizowanego itd czyli frajera który bedzie utrzymywał dziunie z dzieciakiem. Plus tego jest taki że jak zobaczą auto i chatę od razu wskakują do łóżka i sa demonami sexu, podymasz dwa tyg i szukasz następnej ktora myśli ze polecisz na jej d**e. Chyba mówisz o jakiejś patologii. Normalne kobiety chca normalnych facetów a nie łobuzów, ani nie ciepłe kluchy. Pomiędzy tymi dwiema postawami jest środek - i ten środek jest poszukiwany przez kobiety. Widać, ze nie maz nikogo i cie żadna nie chce, więc plujesz jadem na kobiety. To pluj sobie dalej i powodzenia. Ale w ten sposób nikogo nie poznasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwe życie to seriale TV
Normalne kobiety szukają księcia z bajki, najlepiej przystojnego milionera, lekarza albo biznesmena, to są marzenia normalnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam cudowną żonę, w końcu znalazłem taka która miała w du.ie moja chatę bo miała taka samą. A wczesniej przeleciałem i olałem mnóstwo tych które leciały na kasę. Jaki środek? To nieliczne przypadki. Jest albo kobieta która ma prace i mieszkanie i uważa się za ksiezniczke i szuka księcia, albo te które nie maja nic tylko przeszłość i szuka kogokolwiek byle sie dobrze ustawić. Zazwyczaj ładna kobieta lata za kolesiami z beemek z kasa tatusia lub za cwaniakami, dilerami, byle by inne zazdroscily chlopaka a reszta dla nich to frajerzy i lamusy. Jak zostaje z dzieckiem sama to wtedy szuka kilka lat starszego i ustawionego, nieraz tego samego którego wczesniej olewala. Jak sie w zyciu ustawiłem nagle wszystkie te do których podbijałem zaczęły mnie dostrzegać, i same zaczęły sie pchać... Nigdy nie zwracaly na mnie uwagi kobiety od 6/10 wzwyż,(wygląd) a teraz 8,9,10/10 do mnie lgnęły, nie interesowaly mnie jako partnerki ale kija zanoczyc, czemu nie skoro same chca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×