Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaRozżalona

Czy była kochanka męża może być moją przyjaciółką ?

Polecane posty

Gość jaRozżalona

Witam proszę o wymianę myśli i Wasze opinie.Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FILIŻANKA KOLENDRY
Waszą nową wspólną przyjaciółką, chyba tylko:P Propozycja męża?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***sally
obecnego męża czy byłego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaaaatt
kobieto a Ty się dobrze czujesz? czy już szukasz znajomych gdzie popadnie, a może będziecie się wymieniać doświadczeniami jak to było i jest w łóżku z Twoim niewiernym mężem...a że go nie zostwiłaś to Cię podziwiam ja na takiego by już patrzeć nie mogła, a Ty się zastanawiasz czy nie zaprzyjaźnić się z jego kochanką...co za ludzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaRozżalona
Szczerze ? To byłyśmy kumpelami wcześniej,ona chciała mi go odebrać,był romans itd. on wrócił,przeprosił,ja wybaczyłam,ona dzwoni i przeprasza.Co z tym zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość równość musi być
Czyja zdrada dotknęła Cię bardziej? Koleżanki czy męża? Kto jest dla Ciebie bliższy? Kto Ci ślubowal i nie dotrzymał? Jśsli jemu ochoczo wybaczyłaś, mimo, że Cię zdradził, to dlaczego jej tego wybaczenia odmawiasz, jeśli żaluje i przeprasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaRozżalona
Mam wybierać ? To co wybiorę i tak będzie do dupy bo nie będzie tak jak wcześniej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdshhsghtr
u mnie byla taka sytuacja ........... opowiem krotko... Poznalam faceta, mielismy romans, oszukal mnie, pozniej powiedzial ze ma zone. Nastepnie doszlo do tego , ze ja ją ppoznalam!! Zakolegowałysmy się... Oni sie rozwiedli... Teraz on ma inna, nie utrzymuje z nim zadnego kontaktu... Natomiast z zoną (tzn byla zona) spotkyamy sie na kawe, fajna kobieta z niej, mam wyrzuty sumienia ze jej to zrobilam.. ale ten facet nie jest jej wart,, jak sie okazalo skakal z kwaitka na kwiatek.. W tym tygodniu ide do niej na kawke... pewnie mi poopowiada co u niego... Jak sie okazuje.. zona z kochanka moga sie zaprzyjaznic... Ty za to masz inna sytuacje..bo nadal jestes z mezem .. na Twoim miejscu chyba nie potrafilabym sie zaprzyjaznic z kochanka meza...Decyzja nalezy do Ciebie Kieruj sie uczuciami i mysl madrze... pozdrawiam! i nie dopusc by kochanka zas Ci probowala odebrac meza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaRozżalona
Dzięki za wsparcie gdshhsghtr, o to mi chodzi ! On zrozumiał swój błąd,przynajmniej tak tłumaczy,zależy mu na mnie i dzieciach ale czy ona zrozumiała , przecież jest kobietą , brak mi jej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdshhsghtr
moim zdaniem ... ta kobieta bedzie nadal dażyła do dalszego romansu.... mimo , ze maz zaluje , kiedys może powtorzyc sie ta sytuacja! Ale to tylko moje skromne zdanie... Mam 21 lat i nie znam jeszcze zycia ( wiec nie opieraj sie na mojej opinii). Jesli wybaczylas mezowi nie zaprzyjazniaj sie z nia. Wybacz jej i usun ze swojego zycia... To tylko przeszkoda do udanego zwiazku i nieprzyjemne wspomnienia... Zycze powodzenia i wytrwalosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaRozżalona
Dzięki gdshhsghtr. Tego się obawiam , bo mój mąż to super facet i inne kobiety za nim wariują . On do tej pory nie zwracał na nie uwagi . Twierdził ,że go nie interesują . Aż tu masz babo najlepsza pszyjaciółka ! Rozpacz mało powiedziane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e 30
Jesli Twoj maz lubi sobie pozdradzac od czasu do czasu, watpie, by byl super facetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaRozżalona
No właśnie kużwa nie lubi,nigdy go nie przyłapałam i dlatego byłam taka pewna ,że jej nie ruszy,no...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e30
A teraz z kolei jestes pewna ze jest super facetem i to sie nie powtorzy...? ;) :D :D: :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość równość musi być
Jak to nie lubi, skoro to zrobił? Zmuszał się i wbrew sobie zdradzał? A może tamta go gwałciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaRozżalona
No , nigdy nie mów nigdy ! Obserwuję go i widzę że mu zleży, stara się.Na jej imię az go rzuca ,wścieka się sam na siebie że to zrobił.Co ona może łasić się do mnie , żeby śię znowu dobrać do niego ,tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaRozżalona
Mój plan cichy był taki żeby zagrać mu na nosie i dalej się z nią przyjażnić.Kobiety ponad wszystko,ale skoro ona jeszcze cwańsza to niech spada ,won gadzino !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Scarlet*
ile wy macie lat? wy i ta kochanka. Ile po ślubie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość równość musi być
Wiesz, że ona cwańsza bo tak ci powiedzial jakiś "zbiór literek" na kafeterii??? Już wiesz, co ona zamierza, bo komuś na kafe przyszło do głowy, że ona nie żałuje tylko jest podstępna? A myślałam, że już niewiele mnie tutaj zaskoczy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaRozżalona
Jesteśmy po 30ce,wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca się
Przyjażnie się z dziewczyną,która była z moim narzeczonym ale już po naszym rozstaniu(moim z narzeczonym).Uczciwie mi to powiedziała,,ze się spotykają,znałyśmy się już jakiś czas i lubiłyśmy się.Nie sądzę jednak aby tak mogło to przerodzić się w przyjażn gdyby się nie rozstali(on bardzo mnie skrzywdził)byłby dystans i brak zaufania. Co do byłej kochanki męża jeśli to z nią cię zdradzał nie wierzę w tę przyjażń, to jedynie podobne doświadczenia z tym samym mężczyzną mogą was ku sobie zbliżyć-ty porzucona i ona ale moim zdaniem to nie jest możliwe i myślę,że nie powinnaś jej ufać.Małżeństwo to też coś więcej ni lużnyż związek dwójki ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca się
przeczytałam dalsze wpisy i uważam,że powinnaś ją wyrzucić ze swojego życia.Ona zrezygnowała z przyjażni mając romans z twoim mężem.Nie można jej ufać.I odbije się to na twoich relacjach z mężem,jak on ma o niej zapomnieć jak ciągle będzie w waszem życiu,jak ty zapomnisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaRozżalona
Tak , to co Ty o tym sądzisz ? Jesteśmy już długo po ślubie i takie tam bleble , z nią też się znałam długo bleble. Wszystko bajka do póki wszystko nie wybuchło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaRozżalona
Ogólnie porażka. Ważne że wojna wygrana ! Faktycznie trochę przesadzam z tym robieniem mu dziury w brzuchu i sama mam ciężko to zapomnieć . Podwójnie oszukana. Ten czas to wcale ran nie leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Scarlet*
Współczuję Ci,długo romansowali? Jak to wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety sa dziwne
twoj maz to super facet i kobiety za nim szaleja? chyba sobie jaja robisz? on cie zdradzil z twoja przyjaciolka, a ty piszesz ze jest super? moze i mu wybaczylas ale nie gloryfikuj go tak bo jak cie drug raz walnie po rogach to bdziesz miec nie tega mine :O z nich dwoje pozbylabym sie meza, bo to on najbardziej zawinil. nie powinien byc cie zdradzic i tyle. wole nie komentowac tego, ze go przyjelas, ale nie wiem nad czym sie zastanawiasz? po co otaaczasz sie ludzmi, ktorzy cie oszukali? nie zmasz swojej wartosci aby miec innych znaomych? kobieto ogarnij sie. a moze stworzcie trojkat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaRozżalona
Przyznał się do trzech miesięcy . Kombinowali strasznie ! Aż w końcu cabas go dorwałam i wynocha ! Ale wrócił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety sa dziwne
hehehehehhe wazne ze woja wygrana? no tak moglby spac z polowa miasta, ale skoro wrocil to jest bohaterem a ty bohaterka bo w koncu ciebie wybral. szanuj sie kobieto troche bo faceci wlasnie taki babki zdradzaja, ktore nie umieja powiedziec NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×