Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drmiss

Czy czyjecie się staro po 30?

Polecane posty

Gość drmiss

ja miesiąc temu skończyłam 32 latka,niby mówią mi że nie wyglądam na tyle,każdy się zachwyca moim wyglądem,ale wieku nie da się oszukać,macie doły,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak urodziłam dziecko w tym roku, trzeba było schudnąć! i udało się:D nikt nie zgadłby że jestem mamuśka super, ale to nie jest najważniejsze dołów nie mam, raczej większą niż kiedyś potrzebę ludzi życzliwych wokół, jednak doświadczenia życiowe uczą, żeby lepiej mieć przyjaciół i zaufane osoby w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty najladniej wyglada się
po 30 tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drmiss
ja także urodziłam dziecki i też wszyscy się dziwią,ze dobrze wyglądam,fakt grunt to samej czuć się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego miałabym się
czuć staro, odpowiedz proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuć się staro to taki wstyd? kult młodości, ludzi młodych (którzy są w najlepszym wieku konsumpcyjnym, którzy są idealnymi konsumentami, klientami) doprowadził do tego że ludzie za wszelką cenę boją się starzeć starość jest dyskryminowana, na każdym polu z wiekiem człowiek podejmuje coraz bardziej racjonalne decyzje, "staje się wymagającym klientem" - a tego nie lubi świat reklam, mediów, kolorowych czasopism człowiek dojrzały wiekiem - nie podnosi słupków sprzedaży rzadziej zmienia decyzje - jest trudnym klientem. trendy być młodym - "czuć się młodo", "robić by wyglądać młodziej" jak najdłużej konsumować natomiast ludzie cóż... jak ludzkość isnieje - cóż... starzeją się i czasem czują sie staro to takie "nie-na-sprzedaż"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spójrzcie na to co mi się zazieleniło starość rzadko jest tagiem, starość jest be.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anet34
starosc to pojecie wzgledne;-) mozna czuc sie staro majac 20 lat,a zarazem mlodo majac 50 tke;-) mam 34 lata.dziecko urodzilam majac 20(teraz corka ma 14)na te,, chwile''czas sie dla mnie ,,jakby''zatrzymal i dzisiaj czuje sie jak 20 tka he he-mam na mysli zapal do np,,nauki, a jesli jest dzien ze nic mi sie nie chce-to jest to wina pogody;-)a depresji jesiennej nie mam bo poszlam do szkoly;-)nie ma czasu na depresje he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anet34
AHA i powiem jeszcze ,ze po 30 tce to najlepszy wiek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meetamorfoza
rzeczywiście czuję się czasami staro i miewam doly :) ale ja jestem bardziej przed 40 niż po 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haloween
ja dopiero zaczęłam życ po 30-stce i za nic w świecie nie chciałabym miec mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta34
Nigdy nie bylam tak szczesliwa jak teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semene
staro?:)))___ja sie czuje Magicznie Odurzona Życiem.Rozpedzam sie dopiero.Jak Dynamit.Euforia przenika mnie KaZDEgo ranka i słodko ląduje wieczorem .Tylko po to by zatracić sie w moich snach.Cudowne życie. :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa mam 31
Teraz dopiero rozkwitłam, wszyscy mi to mówią. Wyglądam lepiej niż 10 lat temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 35 lat czuje sie o wiel
czuje sie o wiele lepiej niz mialam 25, wiem czego chcę mam na to kasę i nikomu nie podlegam, wyglądam....lepiej niz 10 lat temu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e po 30 dopiero się zaczyna
Po 30 życie się zaczyna na nowo :) Albo się ma dzieci i ma się z nimi masę zajęcia - można to lubić, można nie, albo się dzieci nie ma, i zwykle ma się już jakieś tam pieniądze i można się zacząć dobrze bawić, pozwalać sobie na przykład na takie szaleństwa: http://jazdaBuggy.notlong.com Staro mozna się czuć nawet w wieku 18 lat :) Wszystko zależy od indywidualnego podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta123456
po 30 to już będzie z górki, czyli lżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy że bardziej dojrzale :) Korzyść natomiast z tego faktu jest taka, że 10 lta temu miałam może fajniejsze ciało, ale nie umiałam z niego korzystać - teraz jestem świadoma swoich potrzeb i chyba lepiej się rozumiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewidentnie jest tutaj dysonsans pomiędzy jak kobiety uważają jak wyglądają, a jak panowie oceniają ich wygląd. Z wypowiedzi pań wyżej wynika, że każdej wydaje się, że lepiej wygląda niż jak miała 20+. Natomiast panowie uważają panie 30+ za stare i brzydkie i prawie każdy by zamienił 30+ na 20+ jakby ktoś mu dał taką możliwość. Jedno lustro, a jaka różnica percepcji o 180 stopni :) Punkt widzenia mężczyzn jest zrozumiały, gdyż proces starzenia się skóry of 25 rok odebrał paniom 30+ świeżość i młodzieńczy urok,co jest najbardziej atrakcyjne dla mężczyzny. Tak na logike to kobiety niezdając sobie sprawy same sobie przeczą i podzielają pogląd mężczyzn mimo, że mówią coś odwrotnego. A dowód jest prosty i nawet przytoczony przez autorkę. Panie chcą usłyszeć, źe wyglądają na mniej niż mają, a najchętniej na 20 pare lat, a nie chcą usłyszeć, że wyglądają na swoje 30+ albo więcej. Skoro uważają, że w wieku 30+ wyglądają lepiej to powinny chcieć usłyszeć, że wyglądają na swoje lata albo jeszcze na więcej, a nie odwrotnie. Logika nigdy nie idzie w parze z kobiecym rozumowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiektywnie i subiektywnie - wyglądam zdecydowanie korzystniej teraz niż 10 lat temu, to opinia zarówno męża, kolegów, znajomych jak i moja. Ale nie można zaprzeczyć, że i zmarszczek i siwych włosów niestety przybywa. Życie zaczyna się po 40-stce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, jakbym chciala byc early thirty, a jestem late (37).31-32 latka to mloda kobieta , mnir sie zalamalo po 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, temat z 2009,mialam wtedy 28 lat......a chcialabym zeby byla jesien 2010, jedna rzecz zrobilam juz wtedy dobrze a po niej wiele spieprzylam, chcialabym.fo.tego punktu gdy sie coa udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×