Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woducha

Czy da się zacząć "życie od nowa" w wieku 31 lat?

Polecane posty

Gość woducha

od nowa, od podstaw, od początku, od zera? pyta kobieta niezamężna i bezdzietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za pytanie, jasne, że można! Wystarczy mieć odwagę wywrócić życie do góry nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgaga 28 +
No pewnie.. Tym bardziej że nie masz dzieci i męża. Zawsze łatwiej niż kobiecie już z bagażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś tam jeszcze osiągniesz
Fakt, niektórzy uważają, że po trzydziestce to kobieta powinna raczej kontynuować, a nie zaczynać życie, ale na pewno coś tam jeszcze możesz osiągnąć. Warunek - bierz się do roboty szybko, bo każdego dnia szkoda. Ale trzydziestka, to nie sześćdziesiątka, do emerytury możesz jeszcze sporo zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula789
Mam nadzieję, że się da. Mam 33 lata i zaczynam właśnie od nowa. Na pewno nie jest łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfghgjhh
ale co ty wlasciwie chcesz zaczynac? szukanie faceta, męża? haha życzę powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można można yyyyy
ale samotnie :-) sorry przerabiałam nie da się spotkac normalnego, wolnego na podobnym poziomie wykształceniowo-zarobkowo-zainteresowaniowo faceta po 30, masz szansę na kolesi poniżej swojego poziomu jeśli Ci to odpowiada to ok masz szansę, jak szukasz podobnego sobie, szanse masz jak zyd w treblince na karbin ale obym się myliła i u Ciebie było inaczej :-)) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można można yyyyy
ale samotnie :-) sorry przerabiałam nie da się spotkac normalnego, wolnego na podobnym poziomie wykształceniowo-zarobkowo-zainteresowaniowo faceta po 30, masz szansę na kolesi poniżej swojego poziomu jeśli Ci to odpowiada to ok masz szansę, jak szukasz podobnego sobie, szanse masz jak zyd w treblince na karbin ale obym się myliła i u Ciebie było inaczej :-)) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj to bardzo trudna sprawa
W tym wieku wszyscy ciekawsi już zajęci, albo zajęci i statusiali, albo jacyś dziwni i nieudani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woducha
no właśnie nie chodzi mi o szukanie męża i robienie z nim dzieci, to ostatnia z moich potrzeb :) chodzi o mnie, życie zawodowe, kreowanie nowych zainteresowań, zaczynanie czegoś od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręt na drodze
Póki co mnie 33-latce, to się nie udaje. I to prawda, że nie ma rówieśników na podobnym poziomie nie tylko intelektualnym ale i emocjonalnym. Miałam chęć wyjść za mąż po zdradzie, którą przeżyłam 3 lata temu. Wszystko od tamtego czasu mi się zmieniło. Miejsce zamieszkania, praca, poziom życia. I pomyślałam nawet, że może jednak urodzę dzieci. O święta naiwności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi szkoda
pewnie, że można :) ja np. po trzydziestce dopiero nauczyłam się pływać; no i różnymi rzeczami się zajęłam, których wcześniej nie próbowałam; szczególnie, jak jesteś singlem i nie musisz swoich planów, rozkładu czasu, itd. dostosowywać do nikogo, nie masz presji z cyklu: jak najszybciej urodzić i odchować dziecko - to teraz jest super czas na zmiany, początki, itd powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja właśnie zaczynam od nowa:)
mam 33 lata,odchowałam dziecko(ma 11 lat),kończę beznadziejny,nic nie dający mi związek,biorę się za naukę języków i planuję wyjechać za granicę z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba się wziąć za siebie
Trzeba się wziąć za siebie, znajeźć hobby, pójść na fintness i dzięki temu wyglądać lepiej niż niejedna dużo młodsza, a już na pewno dużo lepiej niż średnia w naszym wieku. Wygląd to też samopoczucie. Byle nie siedzieć w domu i nie podjadać. Wyjść do ludzi. Mieć inicjatywę, poflitrować z jakimś (nawet żonatym) facetem, może nawet pójść do łóżka. Wyrwać się w jakieś odległe miejsce, najlepiej z dala od szaroburej zimy w Polsce. Choćby na chwilę. Jak się chce i ma energię, to się da. Jeśli tego nie zrobimy teraz, to na pewno nie zrobimy za 10 lat i później. A potem co? Życie ucieka strasznie szybko i drugiej szansy już nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da się spotkac normalnego, wolnego na podobnym poziomie wykształceniowo-zarobkowo-zainteresowaniowo faceta po 30 Aaaale brednie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze sie da :) Moja znajoma znalazła faceta w wieku 35 lat, wolnego :) Od razu wzięli ślub i już parę lat są szczęśliwym małżeństwem. Także nie tylko się da, ale naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mam 29 lat dziecko 3 latka i w moim zwiazku koniec... nie moge znalezc pracy bo nie mam doswiadczenia zyje dla dziecka teraz opiekuje sie nim babcia ,tatus usmiechniety wszyscy szczesliwi a ja nie mam sil oddychac... nikogo nie obchodze nie mam do kogo zadzwonic nawet nie mam na to sily,nie mam sily by walczyc o siebie wszystko poswiecilam dla niego ... co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z polskiej wsi
w moim otoczeniu cżłowiek 30letni to już człwoiek niemłody i taki, który powinien mieć ułozone zycie, czyli: stala praca, wybudowany dom/kupione mieszkanie, dzieci i malzenstwo a ten kto sie do tego nie dostosuje staje sie wariatem, dziwolągiem lub popełnia samobójstwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boziu...
Dlaczego kobiety są takie głupie, myślicie chociaż trochę? Wolny facet po 30 musi być wybrakowany, nienormalny, kurwiarz albo świr ale wy jesteście oczywiście wspaniałe, cudowne, niedoceniane! Co robiłyście do tej 30, rodzice wybierali wam partnerów, przykładał wam ktoś pistolet do głowy? Nie kocham go ale jestem z nim z przyzwyczajenia, boje się że nie spotkam miłości mojego życia... a później płacz, dlaczego mnie to spotkało, czym sobie zasłużyłam, miłość nie istnieje! Myślicie że faceci nie mają o czym marzyć tylko o przechodzonych starych babach które młodość poświęciły trzymając się kurczowo jakiegoś frajera a teraz na miłość im się zebrało... obudziły się śpiące królewny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boziu...
Yebją mi stopy dlatego pierrdole jak zaczadzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Boziu...
ty chyba jesteś nienormalna skoro dla ciebie dziewczyny tuż po 30tce to już stare baby. Z jakiej wiochy pochodzisz ? Aleś ty durna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boziu...
Do "do Boziu..." ale jesteś durna pustaku, przeczytaj, pomyśl chociaż odrobinkę a później pisz mongole? Jestem facetem, osobiście nic nie mam do trzydziestek, wytykam wam tylko waszą hipokryzję, wolny facet po 30 to dno a wy cudowne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Boziu...
ale i tak kretynie nazwałeś młode kobiety tak jak nazwałeś. To że masz małego ptaszka to nie powód żeby się na kobietach wyżywać pokurczu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boziu...
Sama jesteś pokurczem idiotko, mi niczego nie brakuje :-) A ty następnym razem zanim napiszesz coś na facetów to się najpierw zastanów nad waszą głupotą, hipokryzją, interesownością i fałszem, zrezygnuj z faceta i pobądź sobie z babą, może być po 50 nawet. Pomieszkaj, liż jej codziennie, ona niech robi dla ciebie wszystko to co robią faceci i wtedy dopiero narzekaj na facetów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boziu...
Choć nie ukrywam, że lubię ruchać ciagle nowe panie, co nie zmienia faktu, że chcę keidyś zalozyc rodzinę, wziąć slub oczywiscie koscielny, i miec dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boziu...
Ale jesteś dowcipna, pisz może w swoim imieniu :-) Wytłumacz dlaczego baby maja pretensje do wszystkich tylko nie do siebie, dlaczego skutkami swojej głupoty zawsze próbują obciążyć facetów :-) Naważyłaś sobie piwa to pij je sama a nie zmuszaj faceta żeby to zrobił za ciebie bo ma jak w banku że mu "podziękujesz" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Boziu...
Przecież ja kretynie petentowany nie wypowiadałam się na tym wątku wcześniej :D Jestem w udanym związku od 10 lat :D O boziu...aleś ty debil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna idzie
Ja byłam dziś na fitnessie i widziałam tam ogłoszenie o nauce karate bodajże. I byly tak grypy wiekowe - dzieci do 15 lat - młodzież od 15 do 30 lat :D - dorośli po 30 stce :P I jak widać wszystko zależy od sposobu patrzenia. Mam koleżankę, która już jako 22 latka miała męża i dwoje dzieci. I była typową żoną, mamuśką, matką polką bez pracy, bez hobby (poza dziećmi i gotowaniem), bez wypadów z mężem czy znajomymi...jednym słowem stara mentalnie. Wniosek - jak sobie pościelesz tak się wyśpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczny dzień
Mam koleżankę, która już jako 22 latka miała męża i dwoje dzieci. I była typową żoną, mamuśką, matką polką bez pracy, bez hobby (poza dziećmi i gotowaniem), bez wypadów z mężem czy znajomymi...jednym słowem stara mentalnie. Ja pierwsze dziecko urodziłam w wieku 20 lat.Dziś mam troje i 37 lat.I jako Matka Polka wychowywałam dzieci,prasowałam, gotowałam,prałam,sprzątałam, pracowałam też zawodowo , weekendy w gronie znajomych i przyjaciół ( z dziećmi).I co przez to mam być stara? Nie , nie jestem stara i nigdy chyba nie będę, bo nawet umrę z uśmiechem na twarzy.Taki typ jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic w tym dziwnego
w PRLu młodzieżą było się do 35 roku życia. Przecież to młody wiek jest. Jeżeli kobieta w Polsce żyje średnio 80 lat, to co to 31 ? Jeszcze nawet nie połowa. Dajcie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×