Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on2387

Czy dojrzałe kobiety lubią młodszych

Polecane posty

Gość on2387

Witam, Mam pytanie do Pań? Czy lubicie młodszych facetów? tzn. czy Was pociągają czy wyobrażacie sobie seks z facetem młodszym o 10-15 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubie --
nawet bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce-widziec
a kręcą was bardzo młodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli27
ja mam 27 lat i nigdy nie podobali mi sie młodsi,nawe rówiesnicy...zawsze krecili mnie starsi...to tez mam męże starszego o 8 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 45,
Bardzo. tacy około 30. miałam kilka takich romansów a teraz męża 12 lat młodszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Poli27
Jesli ta cyfra przy nicku to twój wiek, to po co odpowiadasz na pytanie do dojrzałych kobiet. Wiadomo że małolaty wola straszych ale dojrzałe ok. 40 juz młodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie mnie też zdziwiło
a jaka to jest dojrzała kobieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psikus-ka
Uffff..... jestem normalna.... A już się bałam ! Lubią młodszych. Zwłaszcza te zadbane, kobiece, nie oklapłe babiszony z 5 cm odrostem na włosach. Ja też lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utyujytu
psikus-ka coż z tego,ze jestes zadbana jak stara :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psikus-ka
do utyujytu Oj, zastanów się czasem nad sobą. I popatrz dookoła na świat, dalej niż na ekran laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utyujytu
psikus-ka to ty sie zastanow stara babo bez klasy :-) Kobieta dojrzała powinna miec klasę,nie tylko w wygladzie,ale także w zachowaniu. Gdybys była na poziomie ,to bys wyeksponowała swoje zalety nie ubliżając i nie gardząc innymi ,w tym wypadku kobietami. Uwierz kobieto dojrzała,ze jezeli pieniedzy jest wystarczająco duzo to i osoba jest zadbana. I wyprzedzam odpowiedz ktora by mogła byc napisana przez Ciebie lub kogos. Wykształcenie nie zawsze idzie w parze z zarobkiem,bo często bywa,ze to ludzie słabiej lub w ogole nie mający dobrego wykształcenia posiadają więcej pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydownie lubie facetow mlodszych , mam 40 i meza ale lubie takich 30 35 letkow sa weselci bardziej na luzie kupuja rozne gadzety http://www.estien.pl/praline-p-47.html i lubia sie bawic, maz jest tolerancyjny( wiem to rzadka zaleta) po za tym ja mam ladna bielizne i moge stosowac rowniez z mezem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszujaca w necie
oj lubią, lubią i to bardzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare krowy chcą sobie
odnowić młodość ,która już nigdy nie wróci :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest smutna
pomyslcie lepiej o wnukach a nie uganiajcie za mlodzikami..jestescie takie patetyczne jak 50 letnia kobieta w mini spodniczce..ha..hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie wnuki ??
ja mam dopiero dziecko w przedszkolu :D I lubię popatrzeć, a nawet poflirtować z dużo młodszymi - to pozwala choć na chwilę myśleć, że jestem wciąż atrakcyjna dla kogoś ... i tyle, bo chyba nigdy nie związałabym się na stałe ze sporo młodszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka36
A ja mam 36 lat i nie mogę opędzić się od młodszych. A zakochałam się w facecie o 16 lat starszym ode mnie. Pewnie niektórzy uznają mnie za nienormalną, ale tacy mężczyźni jak on to już dzisiaj niespotykany gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil619
Jestem od 3 lat w zwiazku z kobieta o 19 lat starsza ja 27 ona 46 i jest bosko pod kazdym wzgledem, dogadujemy sie bezblednie i juz nie wyobrazam sobie zeby byc z mlodsza od siebie, jezeli dwoje ludzi sie kocha to nie ma granic, fakt ze nie wiedzialem jak zagadac ale sie odwazylem, ona tez bala sie przyznac ze podoba sie jej taka sytuacja i teraz oboje tego nie zalujemy, jest nam wspaniale, pozdrawiam panie ktore kiedys sie odwaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dojrzałe kobiety to nie jest jakiś osobny gatunek. Jedne lubią - a drugie nie. Na pewno pociąg ze strony młodszego mężczyzny to duży plus do własnej samooceny - a tym samym apetytu na seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil619
moze nie tyle co jedne nie lubia tylko po prostu sie boja, to cos nowego dla nich, ale zauwazmy ze coraz czesciej pojawiaja sie takie zwiazki i sa naprawde udane. Nawet zastanawia sie ona nad odejsciem od meza i nieraz mowi ze zaluje ze ozenila sie ze starszym, ja tez zonaty ale z mlodsza i nie uklada sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakumbda
Emil619 Mieszkacie ze sobą?Ona ma dzeci? Pracujecie oboje?Dobrze oboje zarabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emil16....
ale dojebales chlopie!!!!zdrowy to ty chyba nie jestes..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaoko
mam 24 lata i nie widzę sensu umawiania się z młodszym... dla mnie tacy mają fsiu bziu w główkach, a w łóżku.... nie nie nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi-ał
a gdzie znaleźć taką nieco starszą, chętną na młodszego ? nie wiem po czym poznać że akurat ma ochotę na młodszego gościa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emil16....
poprostu idz na calego, takie baby pruja sie jak stare materace, biora wszystko co staje na ich drodze,ale tylko po 40-tce bo te sa najbardziej zdesperowane i widmo nadchodzacej starosci calkowice miesza im w glowie i znowu czuja sie jak 20-latki, to taka wiekowa schizza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emil16....
mialem takich kilka i powiem ci... pobzykac mozna, ale ni laduj sie w jakis zwiazek, szkoda twoich mlodych lat no i chyba chcesz kiedys chyba miec dzieciaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajlaaaola
emil16.... Jako 46 latka popieram Twoje wypowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil619
dla mnie jest ok zalezy od gustu a raczej od zrozumienia siebie i my z tym nie mamy problemow, niestety nie mieszkamy ze sobo... Jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil619
mam juz syna 5 letniego ale nie z ta co pownienem. Szkoda ze ja poznalem za pozno i za granica, ale mamy plany choc ona sie jeszcze wacha bo niestety ma juz 25 lat stazu malzenskiego. Nakwazniejsze ze jest nam dobrze i dogadujemy sie jak z nikim przedtem, co najlepsze nie stara sie mnie pouczac i jest po prostu wspaniala. Dziekuje pani w wieku mojej wybranki za wypowiedz, jako jedyna chyba rozumiesz. Pozdrawiam wszystkich z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil619
emil61.... Twoje wypowiedzi nie sa trafne i nie wprowadzaj innych w blad. Kobiety po 40 stce to normalne 100% kobiety a wiem bo z taka jestem od 3 lat. Moze innym ludzia przeszkadza twoja obecnosc, wiek lub cos innego i mimo wszystko ci nikt nie dopiepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×