Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy faceci wspierają, jak wspierają...?

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym zapytać doświadczonych. Mam 26 lat i dosyć często mi się zdarza, że potrzebuję zapytać mojego mężczyznę o zdanie. Bardzo potrzebuje jego wsparcia, czułego słowa, chociażby powiedzenia 'nie martw się', 'nie poddawaj się', 'będę przy Tobie'. Ostatnio stwierdził, że jestem za mało samodzielna a on nie może i nie chce ingerować w moje życie i za mnie decydować. Poczułam się wtedy strasznie osamotniona. Zauważyłam też, że ciężko jest mi samej sobie radzić z moimi problemami a dotychczas tego nie zauważałam. Czy coś jest ze mną nie tak? Nie wiem co ze sobą począć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mylisz wspieranie z prowadzeniem za raczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zyciu trzeba samemu podejmowac decyzje partner ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież autorka nie oczekuje że za nią ktoś podejmie decyzje, nic o niej nie wiecie - a już oceniacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci głównie wspierają siebie nawzajem, nawet jak któryś jest nie w porządku, to dla niego będą kłamać i nazwą to lojalnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziękuj mu za to że wspiera cie swoim kotasem - bo jakby nie on to dopiero byś sie załamala!! A decyzje to se podejmuj sama (szczególnie te głupie - czyli wszystkie), i sama za nie odpowiadaj. A nie szukaj jelenia, którego będziesz je/bać za swoje własne głupie decyzje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×