Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy facet bez nałogów i stały w uczuciach ma szanse na udane życie intymne

Polecane posty

Gość gość

a może i związek stałość w uczuciach u mnie to podstawa dla jednych to zaleta dla innych wada. Panie pytajcie i napiszcie czego oczekujecie w udanym związku tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvhs
szczerości, szacunku, seksu, zrozumienia, dzielenia się, wspólnych planów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego że posiadam wszystkie te cechy :-( kobiety tak naprawdę patrzą chyba na inne cechy i czego innego oczekują. czy ten seks jest naprawdę aż taki ważny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvhs
mówię w swoim imieniu, nie wszystkich kobiet. Nie wiem czego oczekują inne i niespecjalnie mnie to interesuje. Tak, dla mnie seks jest bardzo ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks czuły i delikatny czy chamski i brutalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze jak jest z tym seksem bo faceci sobie na boku bzykają mając pod nosem niewyżyte seksualnie żony które podobno każdego dnia chcą się kochać :-) Nie wyobrażam sobie seksu z partnerką kilka razy w tygodniu nie dlatego że nie chciałbym tylko brak czasu Po drugie nie w każdy dzień jest ochota zarówno z jednej jak i drugiej strony Aczkolwiek mając partnerkę dostępną każdego dnia można sie dopieszczać każdego dnia :-) ale to również mity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile jeszcze takich tematow jeszcze zalozysz? ty normalny jestes? czy nic nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to nie można założyć tematu ? żal dupę ściska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez nalogów i stały w uczuciach ma taką samą szansę jak wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytasz ryby jak lowic ryby? Czlowieku. Przyjdą po Ciebie stare (>27) w******ne suki jak stwierdza, ze pora jelenia upolowac zanim ich karta mysliwego straci waznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaś to ja
jak nie lejesz po ryju i nie dostarczasz im emocji to jesteś nudny i zły, baby zyją dramatami nie nudą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma szanse oprócz takiej c/i/p/y jak ty, zamiast podrywać panienki siedzisz i biadolisz. Nigdy nikogo nie znajdziesz prawiczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co podrywać i być olewanym przez jakieś zadufane księżniczki? lepiej do burdelu iść raz na czas poroohać i problem z głowy, baby są wybredne i kosztowne, na hooj komu to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczciwości, nie udawania kogoś, kim się nie jest, prawdy, szacunku, dobrych zarobków, poczucia humoru, adoracji, dobrego seksu. Brakiem nałogów jeszcze żaden facet mnie nie poderwał :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"lepiej do burdelu iść raz na czas poroohać i problem z głowy," Zlote lata dobiegly konca gdzie mozna bylo ****** ladne, naturalne, niezmanierowane 18-21 letnie dziewczyny za 100-200zl GFE (WSZYSTKO bez gumy jezeli byles zadbany). Wspolczesny burdel/d****arstwo/erodate/r0ksa to jedna wielka sciema. Plus seks w gumie =/= prawdziwy seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×