Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kobieta 30 ktora nie miala jeszcze faceta ma szanse go jeszcze znalezc?

Polecane posty

Gość gość

Czy dla facetow wolnych 30 plus taka kobieta jest jeszcze atrakcyjna? Czy ma u nich szanse? Jak znalezc ma faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pobedziesz 8 lat z facetem i ci sie znudza. oni sa dobrzy tylko do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facet Ci odpowiem ,że np dla mnie nie miałby to większego znaczenia. Oczywiście pod warunkiem, że nie przewiałaby nadmiernej bojaźliwości w relacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cicho cuckoldzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Cię chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchaj sie swojej hotki bo inaczej cie przeczolgam przez tory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak facet Ci odpowiem ,że np dla mnie nie miałby to większego znaczenia. Oczywiście pod warunkiem, że nie przewiałaby nadmiernej bojaźliwości w relacjach. x A co konkretnie masz na mysli poprze bojazliwosc w relacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładam, że ktoś w Twoim wieku nigdy nie będąc w związku ma swoje maniery i przyzwyczajenia, które ciezko będzie Ci przełamać. A bojaźliwość w sensie dystansowanie się w wielu sprawach. Np kwestia wspólnego zamieszkania, z jednej strony OK a z drugiej tracisz cześć swojej swobody którą zawsze miałaś. Decyzja dla kobiety z doświadczeniem jest prosta a dla Ciebie juz nie. Oczywiście to wszystko może być nieprawda bo sie przecież nie znamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś ładna i nie masz parcia na ślub i dziecko to owszem.Ale znając życie takowa nie jesteś inaczej ktoś by cię już poderwał. Nie czarujmy się atrakcyjne nie są same. Ty jesteś więc wnioski nasuwają się same...... Wiem to trudna prawda i zaraz posypią się tu gromy na mój wpis ale nie znam powtarzam nie znam atrakcyjnej kobiety bez partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj 20.21, no takiego szukam dobrego w lozku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, którzy byli w związkach też mają maniery i przyzwyczajenia, nie ma co się łudzić, że to jednostki skłonne do ustępstw albo lekko podejmujące decyzje. Po związku też można mieć obawy w sprawie zamieszkania z kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nieprawda , że wszystkie atrakcyjne kobiety są zajęte. Znam kilka super atrakcyjnych i jednocześnie inteligentnych. I tak sobie myślę, że ta ich inteligencja przeraża facetów. Oni się boją mądrych zaradnych kobiet. Częściej jakiś straszny prostak uderzy do takiej niż normalny facet. Normalni faceci oczekują ( w domyśle ) , że zona będzie im gotować, sprzątać i usługiwać. A jak normalny facet rozpatruje to czy taka inteligentna będzie to robić , to dość szybko dochodzi do wniosku , że raczej nie i ucieka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam 47 latke która nigdy nie miała nikogo i jest dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w kościele widziałem raz z 40 takich, siedziały w kupie tak samo przebrane za pingwiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze wątpię, czy będziesz w stanie żyć z facetem. Jestem rok młodsza i wiem, że nie ma sensu niczego zaczynać, bo nie potrafię i nie chcę być z kimś na stałe. gość dziś - to zależy tylko od tego jacy faceci podrywają. Ja jestem sama, bo żaden z podrywających nie jest wystarczająco dobry. Nie ma odpowiedniego wykształcenia, obycia, wyglądu, pieniędzy, charakteru i tak dalej. Na zainteresowanie nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok 30tki są jeszcze drogie, dlatego faceci wolą młodsze tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domek bryka i motyka
30stki w większości dużo wymagają od faceta, szczególnie materialnie, a same niewiele wnoszą do związków, takie realia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atrakcyjnych 30 tera jest sporo i coraz wiecej madrych pieknych kobiet wybiera singielstwo anizeli malzenstwo pieluchy, sprzatanie gotowanie mezowi bo maja wieksze aspiracje niz kura domowa, zajmuja sie kariera a nie grzebaniem w garach. Natomiast brzydkie szybko wychodza za maz, na wsiach wszystkie paskudy juz w wieku 20 lat i robia dzieci. W miastach teraz kobiety stawiaja na rozwoj siebie, prace, kariere, realizowanie marzen, dobra praca, przez co stac je by o siebie zadbac i atrakcyjnie wygladac. Brzydkiej juz nic nie pomoze dlatego pranie, gotowanie, sprzatanie i zajmowanie i bycie mama na pelny etat to szczyt ich marzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ktoś by cię już poderwał. Nie czarujmy się atrakcyjne nie są same" ggg typowe myślenie męskie "kobieta bez faceta usycha z nieszczęścia", "kobieta bez bolca dostaje pie....", takie teksty słyszałam zawsze od facetów na niezbyt górnolotnym poziomie intelektualnym, pewnych że są bardzo potrzebni komuś do szczęścia, gdy tymczasem atrakcyjnej i inteligentnej kobiecie potrzebny jest bardziej ich brak. Pozdrawiam - atrakcyjna i sama :) ps. w pierwsze stracę wiarę, jeśli w te wakacje nei będziecie się na mnie gapić i odwracać, mijając mnie na ulicy lub siedząc nieopodal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam że zostawiłam mojego exa przez to właśnie że był przekonany że bez niego uschnę i że nie będzie dla mnie nic gorszego niż być samej, więc w ogóle się nie starał o nasz związek... kolesie kolesie, a baba gdzieś tam bo jak ona beze mnie, z taką pensją... Od niego odeszłam, pensja się podwoiła, odżyłam, wyglądam parę lat młodziej. Kobiety w końcu uczą się że jakaś połowa facetów NIE NADAJE SIE na związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinozaury też wyginęły
gość dziś Taaa tępe pipy wybierają singielstwo i tym samym własną zagłade genetyczną, wyginą jak dinozaury te karierowiczki... buehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patologia rośnie w sile
gość dziś inteligentne singielki gonią kariery a patologia się rozmnaża, hahaha, za generacje będą same matoły, w sumie już to widać ilu debili naokoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z taka patologia jak wy to tylko patologia moze sie laczyc, madre kobiety nie skusza sie byle jakich facecikiem, nie osmieszajcie sie matoly bezrobotne i wulgarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
singielki wyginą genetycznie, KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z debilem nie ma co sie meczyc lepiej byc samej i korzystac z zycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta sobie zawsze poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.06 zamierzasz sama spędzić resztę życia czy może dopuszczasz myśl o stałym związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty utrzymanka.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma za bardzo szans, mowie z doswiadczenia swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinozaury wyginęły
niekumata 30stka jest stracona, kup kota i kolorowe gazetki dla bab, włącz TV seriale i wzdychaj do aktorów, bo każdy ma taką księżniczke w doopie, bo ani na seks ani do związku to się nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×