Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sesee

czy kobieta z dwójką dzieci ma szansę na związek....

Polecane posty

czy kobieta z dwojką dzieci ma szanse na uczciwego faceta, na udany związek, czy uważana jest za kobiete drugiej kategorii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opla
każdy ma szansę,ale był tu ostatnio temat,że to wybrakowany towar więc pewnie zaraz cię pojadą niezłymi mądrościami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 1 dziecko i nie jestem uważana za kobietę drugiej kategorii, wręcz przeciwnie, faceci uważają, że jestem bardziej wartościowa bo sobie ze wszystkim radzę;) A na związku mi jakoś nie zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys rowniez mi nie zależało na stałym związku --- poza tym musiałam zaleczyć swoje rany ale obecnie chciałabym związać się z kimś na stałe, niestety dotychczas poznani faceci nie spełniali jakoś moich oczekiwań....dużo by mówić pinkyyy ---zaradna to i ja jestem, ale już mam gdzies byc ciagle zaradna i taka dzielna, chcialabym raz poczuc sie, ze ktos o mnie sie troszczy, a nie ja o kogos jestem samodzielna, zadbana, podobno ładna, ale czasem mam wrazenie ze poprostu faceci nie chcą brać sobie na barki takiej odpowiedzialnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to aż tak źle jest? naprawdę posiadanie dzieci tak odstrasza adoratorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adoratorzy to może są ......do samej adoracji to jest pełno chętnych ale to nie są poważni dojrzali odpowiedzialni faceci, a 3 dziecka nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzzzzzzzzaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzzzzzzzzaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzzzzzzzzaaaaa
kwiatuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasy są takie,że nie łatwo o stałego partnera a tu widzę na dodatek,że jak się ma dziecko to się staje na końcu kolejki-smutne to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinien jakis facet sie odezwac w tym temacie ale widocznie nie chcą sesee dołowac, zreszta nie tylko sesee z drugiej strony spojrzmy oczami faceta....jest sam, byc moze ma już swoje dzieci i musi płacić alimenty ------ i nie chce się wiązzac się z kobietą z obciążeniami, woli panne bez zobowiązań czy rozwodke bezdzietną.... to straszne ale logiczne... jestem sesee w podobnej sytuacji ale pewnych rzeczy nie przeskoczysz, zycze ci odnalezienia swojej drugiej połówki sobie zresztą też tego życzę...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie chce Was kobietki dołować ale ostatnio był na uczuciowym temat, że samotna matka to najgorsza rzecz jaka może się przytrafić facetowi .Bardzo krytykowano na nim panny z dzieckiem czy rozwódki. Ja jestem wdową , ale nie mam wypisane tego na czole. Po przeczytaniu tamtego tematu raczej przestałam wierzyc , że znajdzie się chętny na związek.To brzmi brzydko ale to ,że mamy dzieci nas dyskryminuje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma i bzdur większych nigdy nie czytałam o tym, że to gorsza kategoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co laski? Ja mam męża ale nie mamy dzieci także mniejsza z tym. Mam dwie kolezanki. Jedna się rozstała z mężem a druga jest panna z dzieckiem. Wspieramy się babsko. Liczy się przede wszystkim pewność siebie. Albo jesteś pewna siebie kobieta która ma dziecko, albo jestes baba z dzieckiem. Radze to pierwsze i problem się rozwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele razy upokarzana z tego powodu przez panów, boję się przyznawać do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejne prowo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta nie chce brac faceta bo nie chce 3ciego dziecka ale mezczyzna juz nie moze wybrzydzac, nie jego dzieci to dlaczego mialby je utrzymywac, teraz mamy zwiazki partnerskie to wystarczy jak zarobi na siebie, na wiecej nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem. Więc trochę w obronie. Ciężko facetowi byłoby. Od razu na cenzurowanym. Czy będzie dobrym mężem kochankiem tatą ojcem żywicielem opiekunem hydraulikiem elektrykiem itd i nie może popełnić błędu. Uważam że możesz znaleźć fajnego odpowiedniego i odpowiedzialnego faceta. Tylko daj mu się dostosować do nowej sytuacji. Wydaje mi się że gdybym pokochał kobietę to pokochałbym też to co ona kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrez
Witam prawda jest taka np. na moim przykładzie, posiadam piękny dom, byłem zaręczony, posiadam dobra pracę po prawie 5 latach rozstalem się z kobieta ( sadzilem mojego życia), myślałem że moje życie się skończyło ale jednak nie poznałem kobietę o 6 lat starsza czyli wiek 27 ona 33(dodam iż bardzo inteligenta do tego bardzo piekna), lecz miała bardzo niskie mniemanie o sobie. Na pierwszym naszym spotkaniu siedzieliśmy w restauracji i widziałem że Kobieta się męczy chciała mi coś powiedzieć ale nie widziała jak, po kolacji zaproponowałem że jeżeli chce możemy pojechać np do mnie i wypijemy po lampce wina aby się rozluźnila i wtedy porozmawiamy w zaciszu domu przy swiecach. (Dodam od razu że nie pomyślałem jak 90% facetów o seksie i wykorzystaniu jej ) chciałem ją poznać i dowiedzieć się o co chodzi. Otworzyla się przedemną rozpłakała się i powiedziala mi że jest w trakcie rozwodu (dobrze iż był cywilny) i sobie nie może z tym poradzić do tego że ma bardzo niskie mniemanie o sobie (maż ogólnie nie szanował jej i tego co robiła w niczym jej nie pomagał)co dało się zauważyć więc ją przytuliłam i zaproponowalem że przejdziemy przez to razem że pomogę jej we wszystkim , gdy już była tak przytulona powiedziała że to nie jest koniec ponieważ jest najważniejsza kwestia taka iż ma dwójkę dzieci dokładnie dwóch synków jeden 5 lat a drugi 2 latka. Powiedziałem jej iż to nie jest dla mnie żaden problem i jeżeli będziemy spotykać się to chce w pierwszej kolejnosci poznać Ją oraz Jej Dzieciaczki. I teraz do wszystkich kobiet tak Mieliśmy piękny ślub kościelny teraz mamy naszego trzeciego synka i nie wyobrażam sobie życia bez Mojej rodziny. I odpowiem od razu na następne pytanie. Kochamy nasze dzieciaczki po równo każde dostaj***ardzo duzo milosci od nas oraz mamy Piękna rodzinkę a ja mam wszystko czego nigdy w życiu bym nie oddał nikomu innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie, że ten ostatni wpis był sporządzony przez marzycielke, która pisze jakby chciała żeby było. Obym się myliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogłoby tak być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bachory innego
Agrez dziś fanaberia, żadnen facet nie jest taki durny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam młodą rozwódkę z dwójką dzieci, która znalazła faceta i nie chodzi tu o patologię. Ona młodo wyszła za mąż, szybko urodziła dzieci i przed 30 stką została rozwódką. Szybko znalazła kolejnego, tym razem solidnego faceta. Moim zdaniem znalazła wartościowego faceta tak szybko tylko dlatego, że jest ona atrakcyjną kobietą. Brunetka o niebieskich oczach, ładna twarz, wzrost 170, szczupła,długonoga, duże piersi. Do tego namiętna/ informacja z pewnego źródła/. Jedyny mankament jej urody to ślady na twarzy po trądziku, ale kto zwraca uwagę na takie szczegóły przy pozostałych licznych walorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet porooha i kopnie ją w doope, i wygląd tu nieistotny, po prostu niewiele jest facetów którzy chcą obce bachory wychowywać i na nie łożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanse na fajnego mezczyzne mialas jak kazda jak bylas bezdzietna. Teraz mozesz brac moralne odpady i bylego ojca dziecka lub ojcow dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka stara ma duże szanse na kop w dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietety ale tak jest
szansa na związek mniejsza niż trafne w lotto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×