Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktoras z was juz dzisiaj wie ze na pewno do smierci bedzie sama

Polecane posty

Gość gość

?jakie sa powody? u mnie -znaczna nadwaga -nieuleczalna choroba -nie moge miec dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze myśli mają moc sprawczą Jeśli będziesz tak do tego podchodzić, to na pewno tak się stanie. Chorób sobie nie wybieramy Z nadwagą można walczyć Wszystko można Poszukaj wsparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaczna nadwaga? co ty powiesz... Ile to razy oglądałam na facebooku zdjęcia mega grubych jak larwy panien młodych, 5 razy takich jak mąż, brzydkie i grube a jednak ktoś się z nimi ożenił. Nie pojmuję tego ale tak jest, że te grube i brzydkie jakoś mają mężów. Mam taką koleżankę ze szkoły, przed ciążą w miarę normalna, choć nie jakaś laska, śmierdziało od niej zawsze potem bo się rzadko myła, była z biednej rodziny; a jakoś wyszła za mąż najwcześniej z klasy, po ciąży się z niej zrobiła gruba krowa, gęba jak księżyc w pełni, wygląda na 15 lat starzej niż ma, ale męża ma!!! Tak więc każda potwora znajdzie swego amatora a nie wierzę, żebyś była brzydsza od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba ostatnimi czasy też zdałam sobie z tego sprawę ,że będę sama już chyba do końca życia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie: -infantylność; -chaos, niezorganizowanie, roztrzepanie; -ogólnie charakter mam taki sobie, nie nadający się do związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×