Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dojrzała kobieta po 40

Czy moje obawy są słuszne

Polecane posty

Gość dojrzała kobieta po 40

Temat jakich milion. Ja, mój mąż i ona. Jego sekretarka. Pracują ponad 3 lata. 3 lata stresu i domysłów. Jest dwa razy młodsza od niego. Młoda i przebojowa. Mąż początkowo się nią zachłysnął, nawet chciał się wyprowadzać (nie do niej, tylko jak twierdził chciał od wszystkich odpocząć). Ale jakoś cały czas jest z nami. Trochę jakby się uspokoił. Ja już się przyzwyczaiłam, ale miałam ich na oku. Podchodziłam też do tego z dystansem. Jak taka dziewczyna może chcieć podstarzałego faceta. Jednak tu się miliłam. Niedawno słyszałam rozmowę między nimi. Gadali ze sobą jak starzy dobrzy znajomi. Ona o coś tam się jego pytała, on doradzał, jakieś dowcipy, o książkach i muzyce. Poczułam się znów o niego zazdrosna. Ze mną tak nie rozmawia. Nawet próbowałam go zagadać o film, ale widziałam, że tylko się gadką męczy. To nie była taka sama rozmowa jak między nimi. I znów mam mętlik w głowie. On chyba nadal jest nią zauroczony, tylko przede mną to ukrywa. Czuję się jakby mnie zdradzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak blad
on cie zdradza wiem co mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak blad
twoje obawy sa sluszne wiem co mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudna sprawa444
No mi by sie to bez watpienie nie podobalo. Jesli z toba nie potrafi fajnie serdecznie i zainteresowaniem pogadac (tak jak z nia) to rzeczywiscie mozesz miec problem. Jesli cie z nia nie zdradza to moze w kazdej chwili zaczac, a moze to tylko flirt i na tym sie skonczy. Zawsze mozesz a nawet powinnas z nim porozmawia na ten temat. Tylko ze ja na twoim miejscu nie siedzialabym na tylku z podwieszonym jezykiem tylko zaczelabym dzialac. Poszlabym do fryzjera po supermodna fryzure (dostosowana poczywiscie do wieku) kupilabym ekstra modne, seksowne (Ale nie tandetne ciuchy) kosmetyczka, manicure i itp. Rowniez wychodzilabym jak najwiecej, to do teatru, to do kina na premiery, to niby z kolezanka to niby nie wiadomo z kim, zeby wzbudzic jego ciekawosc i zainteresowanie. Jak zobaczy te zmiany zacznie sie zastanawiac skad sie wziely. Masz byc piekna, interesujaca, seksowana, zabawna, radosna itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak blad
powiem ci z mojego doswiadczenia jestem po 30 moj maz ma 40 okazalo sie ze rowniez rozmawial tylko z 20 latka od tego sie zaczelo a bylo to w pazdzierniku 2010r trwa do dnia dzisiejszego tylko wyglada inaczej ale to bardzo dluga historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała kobieta po 40
Myślicie, że nowa fryzura i ciuch sprawi, że ona stanie się dla niego niewidzialna? Bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak blad
nie ani nowy ciuch ani fryzura tego nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak blad
wszystko zalezy od tego jakie sa miedzy nimi relacje czy to tylko fascynacja czy cos innego u mnie bylo na zasadzie innosci i mlodosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak blad
staszek kolasa niech wraca do lasa i najlepiej z niego nie wypelza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak blad
u mnie on byl osoba ktora wiecej widziala doswiadczyla sluzyla rada pomoca i cholera wie co jeszcze wiem ze ani ciuch ani fryzjer ani wzbudzanie zazdrosci nic nie da .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd to znam
Powtarzalność pewnych schematów jest dobijająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak blad
a moze miedzy wami sie psulo i stad ona , cos musialo to spowodowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak blad
niestety skad to znam musze ci przyznac absolutna racje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała kobieta po 40
Różnie bywało, raz lepiej raz gorzej. Jak w małżeństwie. Faktycznie, te schematy są dobijające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak blad
tak a najbardziej zalosne jest to ze mezowie sa przekonani ze my nic nie widzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak blad
a jak jest teraz miedzy wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała kobieta po 40
Jest dobrze. Może ja szukam problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak blad
nie nie szukasz problemu on jest w postaci sekretarki twojego meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak blad
piszesz ze slyszalas rozmowe , zadam ci proste pytanie a jak jest z telefonem czy zachowanie malzonka sie zmienilo np czy bardziej go pilnuje niz wczesniej , czy cos sie zmienilo w jego podejsciu do tel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała kobieta po 40
Rozmowę słyszałam w pracy. Ona do niego nie dzwoni po pracy. W telefonie czysto. Poza tym mój mąż w komórkę ma jedynie do rozmów. Nie wysyła smsów. Telefonu nie pilnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinski facet
Powiem Ci kochana tyle,że każdy jest taki sam,z żona się nudzi a jak dorwie jakąś dupe to pogada o wszystkim,to boli,bo dla żony się nie stara,ma ją gdzieś,a teraz się czuje ważny bo zauważyła go młoda cizia i tak ją bzyknie,każdy by to zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinski facet
Ja jestem młoda,mój mąż też,a bardziej się stara jak fajna dupe widzi,normalka,oni tacy są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak blad
rozmowa byla przy tobie czy przypadkiem slyszalas? jesli przy tobie to moze wszystko wyolbrzymiasz , fakt przykre ze dla cizi sie stara a dla zony mu sie nie chce.pisalas jednak ze mial sie wyprowadzic dlaczego nad czym mial pomyslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak blad
a w jaki sposob bardziej sie stara ? i co znaczy normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała kobieta po 40
To było w pracy. Byłam z nim umówiona. Na korytarzu słyszałam jak z kimś rozmawia. Przystanęłam. Drzwi były uchylone. Wtedy wszystko usłyszałam. Potem weszłam, on normalnie zaprosił mnie do siebie. Wyprowadzić chciał się rok temu. Mieliśmy wtedy kryzys, córka nie zdała na studia, do tego doszły kłopoty z moim bratem, które bardzo przeżywałam. Wtedy mąż oświadczył, że musi od nas odpocząć. Wtedy też zaczęło się: dieta i sport. Więc łatwo po kojarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jesteś głupią cipą, która siedzi na kafe w poszukiwaniu złotego środka, w ogóle nie rozumiesz co ludzie piszą, sama sobie znajdź kochanka, a nowy image sprawi, że mąż zacznie sie zastanawiać dla kogo to, może odkryje w tobie to, dzieki czemu sie z toba ozenił. Zal mi cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Ci powiem
jestem po 30stce , 10 lat po slubie i niestety zaczynam myslec, ze taka jest kolej rzeczy i ze monogamia to jednak glupia sprawa :( Kiedys myslalam ze moje malzenstwo bedzie inne ze wystarczy sie starac ale rzeczywistosc okazala sie inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak blad
niekoniecznie latwo pokojarzyc moze z nia mial o czym rozmawiac a rozmowa ztoba nie byla czyms przyjemnym a znia mogl pozartowac ,a ztoba klopoty klopoty i klopoty wiec moze nie koniecznie jest tak jak tobie sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak blad
ja ci powiem dlaczego? jestem w tym samym wieku i podobnym stazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×