Odpowiedz na ten temat

czy on ma coś na sumieniu? zdrada

• gość 2017.03.17 [16:29]
    Hej wszystkim.
    Mam pytanie czy w takiej sytuacji mąż może zdradzać?
    Od porodu minęło 6 miesiecy. Dwa miesiąc temu sprobowalismy się kochać po porodzie pierwszy raz. Od tamtej pory nic. Nie zapowiada się żeby doszło do czegokolwiek w najbliższym czasie bo nie mam ochoty jestem zmęczona a mąż woli jechać do kolegów kolegów piątek wieczorem niż być z rodziną.
  • gość 2017.03.17 [16:35]
    Nie dba o bliskość i przytulania , raz na miesiąc albo rzadziej powie kocham Cię .
  • gość 2017.03.17 [16:35]
    poczekaj wlacze czarodziejska kule.
    tak, sa koledzy, kolezanki, duzo alkoholu, jakies zabawki, ciuchy lataja w powietrzu
    o sa zaklocenia, pozniej jeszcze raz sprobuje!
  • gość 2017.03.17 [16:37]
    Powaznie pytam powaznych ludzi. Moze ktoras kobietka miala podobnie?
  • gość 2017.03.17 [16:42]
    Szukasz dziury w całym twój facet jest po prostu leniwym du*kiem któremu nie chce się zajmować dzieckiem i woli spędzać czas z koleżkami i tyle
  • gość 2017.03.17 [16:46]
    A czemu sie nie kochacie? Bo samo zmeczenie to bez przesady.. boli cie ? Nie masz tak poprostu ochoty w ogóle? Moze jakies zaburzenia hormonalne, uraz po porodzie? I tu w zaleznosci od przyczyny porozmawiaj z ginekologiem lub psychologiem. Nie wiem jakie libido twojego meza bylo wczesniej ale jesli normalne to chlop za dlugo tak nie wytrzyma.. chyba ze moze on nie ma ochoty? Byl przy porodzie? Jak sie tlumaczy?
  • gość 2017.03.19 [19:26]
    prowo, prowo, prowo, prowo, prowo, prowo, prowo, prowo, prowo

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...