Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaaannetkka39

Czy osobom kolo 40 stki lub starszym naprawde tak trudno zdobyc prawo jazdy?

Polecane posty

Gość zaaannetkka39

Nie jestem glupia, mam wyzsze wyksztalcenie , radze sobie w zyciu, w koncu zdecydowalam sie byc samodzielna i zrobic prawko. Jestem zalamana wyjezdzilam juz 76 godzin , i oblalam 7 egzaminow. Nie wiem o co tu chodzi? Macie podobne doswiadczenia, moze jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiinnnndddd
wiesz cos jest takiego ze lepiej zabierac sie za to jak sie jest mlodszym NIGDY W ŻYCIU nie miałam większego stresu niż na egzaminie praktycznym z prawa jazdy! Matura, sesja na studiach, wyrwanie zęba u dentysty, szycie nogi. Niedużo, ale uwierzcie że prawo jazdy to był największy stres w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek 33
Witam. Niedawno zdałem prawko w Krakowie. Za 6 razem. Miałem presję, bo w razie niezdania czekałaby mnie znów teoria i jazdy doszkalające (136zł + ok 300zł). Popełniłem ten błąd, że kurczowo trzymałem się instruktora, z którym zaczynałem. Wreszcie oprzytomniałem i zmieniłem gościa. I szok, zaczęliśmy jeździc w miejsca, w których nigdy nie byłem z poprzednim, poza tym dowiedziałem się paru istotnych wskazówek, które pozwoliły mi nie popełniac najczęstszych i najgłupszych błędów. Pozdrawiam wszystkich zdających. Nie łamcie się, wszystko jest do zdania, tylko trochę cierpliwości, umiejętności i przede wszystkim szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddjjsjddjdjdzgodze s
zgodze sie ze im czlowiek straszy tym wiecej razy podchodzi do egzaminow na prawko ale nie zalamuj sie zdasz kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvvvvvvvvvvvvbnnghyj
moja mama 44lata, zdała za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hie hie .....
spokojnie, w końcu zdasz. nie załamuj się! nie ma na to reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Znam chłopaka lat 24, który zdał za 7 razem - tak więc nie ma znaczenia wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saabbbcia33
to moze miec wplyw ze jedni tak dlugo zdaja? Bo aj sama nie dzalam 6 razy a glupia nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×